Skocz do zawartości
mariuszmmmm

Acer 4402 Z X700

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam lapa acer 4402 lmi (turion 1,6 512 ram, radek x700 64 mb) i w 3dmarku osiąga ok 4200 pkt i patrząc na wyniki podawane przez posiadaczy podobnych sprzętów z x700 wypada słabo. czy ktoś moze wie z jakiego powodu?

powiedz jeszcze w jakim 3dmarku i czy przypadkiem nie testujesz na bateriach z obniżonymi zegarami grafy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3dMarku 03 oczywiście i testuje przy napięciu sieciowym na najnowszych Omegach, a z tego co się zdążyłem zorientować posiadacze podobnych sprzętów podaja wyniki ok pomiędzy 5500 a 6000 pkt.

jest spora roznica w wynikach miedzy Penium M 1,6 a turion 1,6 bez OC, podaj mi przyklad konkretny a nie podobienstwa.Wydaje mi sie ,ze 5500 nie uzyskasz z pewnoscia bez OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. użytkownik takiego sprzętu 2 : Acer Aspire 3023 Sempron m 3000+ ; 15.4" WXGA ; Ati Mobility X700 pci-e(128ram) ; 80 gb ; Dvd-Rw ; 2x256 333MHz ; Windows Xp Home SP2 podaje wynik ok5500 w 3dmarku 03

Podobnie ja mam na turionie 1.8. Cos mi sie dziwne to wydaje, bo roznica powinna byc duzo mniejsza. Nawet jesli to tez kwestia pamieci VRAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. użytkownik takiego sprzętu 2 : Acer Aspire 3023 Sempron m 3000+ ; 15.4" WXGA ; Ati Mobility X700 pci-e(128ram) ; 80 gb ; Dvd-Rw ; 2x256 333MHz ; Windows Xp Home SP2 podaje wynik ok5500 w 3dmarku 03

ten sprzet sie sporo rozni od Twojego bo po pierwsze jest to sempron a on nieco lepiej wypada pod wzgledem wydajnosci niz turion 1,6 a po drugie ma 128MB na karcie co tez sie przedklada na wiekszej ilosci punktow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sprzet sie sporo rozni od Twojego bo po pierwsze jest to sempron a on nieco lepiej wypada pod wzgledem wydajnosci niz turion 1,6 a po drugie ma 128MB na karcie co tez sie przedklada na wiekszej ilosci punktow

Dobrze wiedziec, ze turion jest gorszy od semprona. :lol: Ja widze tylko roznice zegarow w tym przypadku. Byl owszem post o tym ze laptop z sempronem mial wiecej markow, ale tylko dlatego mial, ze mial wiecej pamieci na karcie i byla chyba ciut wyzej taktowana. Laptop z sepem byl z serii aspire, a z turionem travel mate, wiec sie temu nie mozna dziwic, bo oszczedzal przez to na baterii. Roznica byla rzedu 100 punktow. To nie jest 1000. Gosc ma ewidentnie cos z systemem.

 

PS. Warto zapuscic everesta. Monitoring temperatur nie dzial, ale sie dowie wszystkiego o kompie i grafice.

Edytowane przez P_M_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, ze turion jest gorszy od semprona. :lol: Ja widze tylko roznice zegarow w tym przypadku. Byl owszem post o tym ze laptop z sempronem mial wiecej markow, ale tylko dlatego mial, ze mial wiecej pamieci na karcie i byla chyba ciut wyzej taktowana. Laptop z sepem byl z serii aspire, a z turionem travel mate, wiec sie temu nie mozna dziwic, bo oszczedzal przez to na baterii. Roznica byla rzedu 100 punktow. To nie jest 1000. Gosc ma ewidentnie cos z systemem.

 

PS. Warto zapuscic everesta. Monitoring temperatur nie dzial, ale sie dowie wszystkiego o kompie i grafice.

nie gorszy a mniej wydajny - nie przekrecaj moich słów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...