Skocz do zawartości
kobe83

Problem Z Nowym Zasialczem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowy zasilacz Fortron FSP350-60MDN.

Problemem jest to, że po podłaczeniu do płyty zasialacz startuje ale nic więcej. Czarny ekran jakby biosu nie było. Wszystkie wiatraki się kręcą (CPU, Grafika).

Aktualnie podłączoną do zasilacza mam tylko płyte, jeden dysk i dodatkowe zasilanie grafiki X700.

Wtyczka z zasialczu jak i w mojej płycie to 20 pin.

Na starym Samsungu (200W podobno) działa. Właśnie dzięki niemu moge napisać ten post.

Czy zasilacz jest do wymiany czy coś innego jest nie tak.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten FSP to z palcem w tylku ciagnie ten konfig takze mam plyte na

+5V CPU i jeszcze przed modem jeden FSP350 dawal sobie rade bezproblemu z tym co mam w sygnaturce.

 

a wiec raczej ten model FSP niejest kompatybilny z plyta i tyle

zreszta wystarczy to potwierdzic z inna plyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec raczej ten model FSP niejest kompatybilny z plyta i tyle

zreszta wystarczy to potwierdzic z inna plyta

Co za głupota, żeby zasilacz nie był kompatybilny z płytą. Wielki mi firmowy zasilacz :angry:

 

W takim razie nic chyba już nie zrobie tylko próbować sprzedać i jaki niby inny za tą cene będzie kompatybilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony jechać przy konfigu w podpisie na aktulanym zasialczu Samsung 200W (na nalepce tyle pisze).

Nie mam miernika, może skombinuje więc narazie chciałbym pokazać napięcia ze SpeedFan`a i zapytać jak to wygląda i czy może to chodzić

Dołączona grafika

 

 

Jak ten Fortron nie jest kompatybilny to jaką mam gwarancje , że kupie inny w tym przedziale cenowym i będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem wszystko działało ale pewnego dnia komp nie wystartował wszystkie wiatraki się kręcą ale na monitor nie idzie sygnał sprawdzałem grafikę i monitor wszystko ok nie mam gdzie podpiąć zasiłki jak myślicie to pewnie ona poleciała ( padła któraś liniaa ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Lepiej brać modecom feela 350watt czy tego fortrona co w temacie?? Chyba nie bedzie mial problemów z moją płytą tak jak u poprzednika (MSI KT3 ULTRA-2 chipset VIA KT333 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym leży problem, że ten zasialcz nie działał z moja płytą. Chce kupić innego Fortrona albo Modecoma (niewygórowana cena). Nie wiem jaką mam pewność, że nie będzie tak samo.

Podam dane spisane z zasialczy.

Aktualny Samsung

+5V - 22A

+3,3V - 14A

+12V - 6A

-5V - 0,3A

-12V - 0,3A

Niedziałający u mnie Fortron

+5V - 28A

+3,3V - 30A

+12V - 19,5A

-5V - 0,3A

-12V - 0,5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Sprzedałem tamtego Fortrona, o którym mowa wyżej. W zamian kupiłem Fortrona FSP-400 60PFN. Tak samo jak poprzednio komp nie wstaje, wszyskie wiatraki chodzą. Od tamtego czasu zmieniłem Durona 1600 na Athlona 2200+.

Chyba pozostaje tylko wymiana płyty.

Odrazu się zapytam w tym poście jaka najlepsza płyta pod Socket A, AGP X8 i pamieci 400 Dual? Jaki chipset?

Edytowane przez kobe83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...