Skocz do zawartości
maSTHa212

Dość Tematów "co Kupić...?!" !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to mysle zeby na razie WSZYSTKIE, nawet absurdalne pomysly dawac tutaj, a jak juz bedzie "sila robocza" to zostana wybrane najlepsze rozwiazania. Na razie powiekszajmy kolekcje propozycji. I od razu popieram pomysl zeby recenzje byly w jednym przyklejonym topicu. I tak jak powiedzial kenji : robcie recki, naprawde to jest godzina, moze dwie i po sprawie a innym userom moze bardzo pomoc.

Skoro recki w jednym przyklejonym topicu - to najbardziej logiczny wydaje sie podział na firmy... A jak już będzię podział na firmy dość łatwo się będzie szukać :rolleyes: Wtedy może sprawdzić się propzycja "costi" czyli 1 model - 1 temat :D Choć i tak będzie sporo pracy przy sprzątaniu...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro recki w jednym przyklejonym topicu - to najbardziej logiczny wydaje sie podział na firmy... A jak już będzię podział na firmy dość łatwo się będzie szukać :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Czy ja wiem czy az trzeba podzialu? Recenzji jest na razie malo, jak uzytkownicy sie rozpisza to ewentualnie zrobi sie podzial wg marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy az trzeba podzialu? Recenzji jest na razie malo, jak uzytkownicy sie rozpisza to ewentualnie zrobi sie podzial wg marek.

Ale jesli wprowadzimy porzadek i podział od początku - to łatwiej będzie panowac nad tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli wprowadzimy porzadek i podział od początku - to łatwiej będzie panowac nad tym...

Hmmm moze i racja, ale trzeba tez zapedzic ludzi do opisywania swoich maszynek bo bedziemy miec piekne, zadbane przyczepione topici z recenzjami ale...puste :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze i racja, ale trzeba tez zapedzic ludzi do opisywania swoich maszynek bo bedziemy miec piekne, zadbane przyczepione topici z recenzjami ale...puste :]

Powiem szczerze - chyba jak już będzie porządek to kilku zniechęconych bałaganem użytkowników zapewne skrobnie coś sensownego... Myślę o Tobie, Limerro, sobie i jeszcze kilku innych - nawet jeśli nie o swoich maszynach, to może o służbowych albo lapku kolegi... Jakoś jak myślę że będzie porządek i kilku sensownych, odpowiedzialnych ludzi ( a wygląda, że taka grupa zaczyna się krystalizować...) to mam chęć pomęczyć się i coś napisać - bo jak potrze na ten burrrr...... to mi się nic nie chce... :mur:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - chyba jak już będzie porządek to kilku zniechęconych bałaganem użytkowników zapewne skrobnie coś sensownego... Myślę o Tobie, Limerro, sobie i jeszcze kilku innych - nawet jeśli nie o swoich maszynach, to może o służbowych albo lapku kolegi... Jakoś jak myślę że będzie porządek i kilku sensownych, odpowiedzialnych ludzi ( a wygląda, że taka grupa zaczyna się krystalizować...) to mam chęć pomęczyć się i coś napisać - bo jak potrze na ten burrrr...... to mi się nic nie chce... :mur:

Pozdrawiam

Hehe ja to moglbym tylko dodac ewentualnie IBM T23 mojej mamy bo jakbym tknal sluzbowego T43 ojca to bym juz wiecej sie tutaj nie dopisal :wink: . Niech kazdy napisze tylko cos o wlasnym i juz powinna sie zrobic elegancka lista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja to moglbym tylko dodac ewentualnie IBM T23 mojej mamy bo jakbym tknal sluzbowego T43 ojca to bym juz wiecej sie tutaj nie dopisal :wink: . Niech kazdy napisze tylko cos o wlasnym i juz powinna sie zrobic elegancka lista.

Hehe - musisz partyzantke Tatusiowi machnąć :blink: :wink:

Czekamy na ruch administracji - i tworzymy recki swoich sprzętów drodzy czytający i piszący... Zaraz po założeniu "subforum" zapowiadam:

 

1. Acer 3613 WLMi - własny osobisty (recka prawie na ukonczeniu)

 

next na tapecie będą:

 

1. FS Amilo M 3438

2. Gericom 1st Supersonic PCI Express

- oba aktualnie męczone "w mojej" firmie, nawet osobiście przeze mnie :blink: :lol2: :lol2: :lol2: (FS w zasadzie recka gotowa, zostało zredagować i powklejac to i owo, Gericom - dopiero wpadł mi w łapki)

 

Więc czekam na nowe forum...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale z drugiej strony nie wpadajmy w paranoje robienia subforow i podtopckow do wszytkiego.

Bo zeby doklikac sie do czegos to tzeba bedzie spedzic 5 min.

Spoko, na razie tak jak mowilem, zbierajmy wszystko co nam przyjdzie do glowy - potem bedziemy debatowac czy zrobic tylko przyklejony topic z recenzjami czy dodatkowo dzielic go jeszcze na marki - to sa detale. Poza tym czekamy na decyzje adminów - ich zdanie jest i tak w tym momencie najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki pomysł wpadłem - może przydało by sie dla moderatorów przyszłych ( a pewnie i obecnych) żeby jakąś ankietę machnąć ?? Może niech się ogół (czyli tzw. tłuszcza -hihi) wypowie co chciałaby i np. w jakiej formie przeczytać na forum w przyklejonych tematach czy subforum?? Kształt takiej ankiety możemy opracowac wespół w zespół w gronie świezo zainteresowanych tym tematem oraz administracji. Jak widac po liczbie odwiedzin temat jest popularny, więc może ktoś się wypowie w ankiecie - skoro tu jest tylko kilku z nas aktywnych. a reszta milczy... :angry: Poddaję pod rozwagę...

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż tak bardzo nie ma co tego schodkować. A jak chcecie mieć wszystkie recenzje w kupie to można przykleić wątek pt: "Recenzje lapopów - spis" i robić na bierząco update linków do konkretnych wątków. A subforum wystarczy tylko do co kupić - samedi miał rację trzebaby było w za dużo kategorii klikać żeby dojść do tego co się szuka

 

edit:

co do tylko "kilku aktynych" - większoć forumowizów (w tym ja) w tygodniu pracuje :) - zostają weekendy

Edytowane przez roodin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tylko "kilku aktynych" - większoć forumowizów (w tym ja) w tygodniu pracuje :) - zostają weekendy

To tylko przykład-ale weekend minął a tu cały czas ci sami - dlatego z radością witamy "Świeżą krew" :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko przykład-ale weekend minął a tu cały czas ci sami - dlatego z radością witamy "Świeżą krew" :gitarzysta2:

Świeża krew... :?

 

To widzę, że utworzyła się tutaj "grupa trzymajaca władzę" :D

Edytowane przez roodin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeża krew... :?

 

To widzę, że utworzyła się tutaj "grupa trzymajaca władzę" :D

Wysoki Sądzie - nia ma grupy trzymającej władzę :legal: Z tą propozycją wyszedłem ja sam eeee.... znaczy san..... - saba..... :smile2:

Hehe, widzisz roodin, może wreszcie zrobimy sensowny porządek w kilku tematach razem...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTW - metafora taka (jak ktoś nie zauważyl :D )

 

A tak poważnie to jak najbardziej popieram inicjatywę (z drobnymi korektami), kiedyć spiderman próbował coś z tym zrobić ale chyba spełzło na niczym. A co do awansu na moda to maSTHa212 (o k%$#@, jak byś prostrzego nicka nie miał :) ), to zamailuj do admina - napewno szybciej odnajdzie problem

 

jak trzeba w czymś pomóc to w miarę swoich możliwości (i czasu oczywiście) mogę się do czegoś przydać, tylko dajcie znać (najlepiej pm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris chciał zrobić porządek na forum laptopów....nie dał rady. :wink:

No to czas na Endrju :blink: Wybierzmy : Gołota czy Lepper :angry: :wink: :rolleyes:

 

BTW - chyba się offtop robi, adminstracja proszona o nie zamykanie i szybkie decyzje :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydalby sie temat o serwisach poszczegolnych firm. niech kazdy kto mial z nimi do czynienia napisze kilka slow i bedziemy mieli jakies wyobrazenie. pomoze to tez przyszlym posiadaczom laptopow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Jak moze niektorzy zauwazyli cos sie zmienilo przy moim avatarku. Od razu mowie : podczas rozmowy z wladzami forum potwierdzilo sie ze docelowo naszym subforum laptopowym bedzie zarzadzac 2 lub 3 moderatorow. Jak widac jeden juz jest, ale prosze mnie nie pytac kto jeszcze nim zostanie - ja nie wiem, decyzja nalezy do Administracji. Ale grono moderatorow powinno sie powiekszyc w przeciagu mysle tygodnia, nie dluzej.

A teraz juz do konkretow. Zaczely sie zmiany i jestem pewien ze zmiany te beda tylko na lepsze. Absolutnie nie ma zamiaru od teraz zgrywac jakiegos szefa czy pana i wladce, wszystko chcialbym przeprowadzac wspolnie z wami i przy waszej aprobacie. Kazdy pomysl bedzie omawiany i dopiero po tym zatwierdzany lub tez nie. Chyba nikomu nie musze tlumaczyc ze przemiana i doprowadzenie forum laptopowego do porzadku to nie kwestia tygodnia. Jednak licze na Was i wierze w pelen sukces. I na koniec : w tym momencie nie bede jeszcze organizowac zadnych konkretnych rozwiazan, poczekam az wyklaruje sie kto ostatecznie bedzie moderowal ze mna forum i wtedy po wspolnej konsultacji postaramy sie zapropnowac kilka alternatyw do kazdego z problemow jakie tu mam. Tyle chyba na poczatek.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO KUPIC !! :)))))))))))))))))))

 

Zartuje - ale jakos ogladajac tematy jakos one sa nie konkretne - ze tak powiem bezsensowne.

 

Znalazlem sobie kilka modeli do danej ceny - ale naprawde nie mam pojecia "o" ani czasu na szukanie i czytanie o laptopach.

Konkretne pytanie i konkretna odpowiedz:

Firma ktora moge smialo wybrac: HP, Asus , Acer , Fujitsu-Siemens? Model sam sobie do mojej ceny wybiore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze my mamy ten czas? Poza tym chodzi o to ze jak mamy czas to odpisujemy, ale potem jak znow ktos pyta o to samo to nasz czas ktory poswiecilismy na poprzednia odpowiedz miesza z blotem. Nie wiem jak inni ale ja swoj czas cenie bardzo wysoko dlatego nie lubie jak go ktos nie szanuje. No ale niech bedzie : bierz Asusa. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO KUPIC !! :)))))))))))))))))))

...

Konkretne pytanie i konkretna odpowiedz:

Firma ktora moge smialo wybrac: HP, Asus , Acer , Fujitsu-Siemens? Model sam sobie do mojej ceny wybiore.

jedna najwazniejsza rzecz. nie patrz na firme tylko na konkretny model. widac ze malo przegladales ten dzial, nie zadawaj takich pytan, prowadza one tylko do nieczego nie prowadzacej wymiany pogladow i wiekszego metliku w twojej glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO KUPIC !! :)))))))))))))))))))

 

Zartuje - ale jakos ogladajac tematy jakos one sa nie konkretne - ze tak powiem bezsensowne.

 

Znalazlem sobie kilka modeli do danej ceny - ale naprawde nie mam pojecia "o" ani czasu na szukanie i czytanie o laptopach.

Konkretne pytanie i konkretna odpowiedz:

Firma ktora moge smialo wybrac: HP, Asus , Acer , Fujitsu-Siemens? Model sam sobie do mojej ceny wybiore.

Firma firmie nie równa - udowodniły to tematy "jaka firma robi najlepsze laptopy" oraz "raning producentów" czy coś tak. Każdy m w swojej ofercie produkty flagowe i budrzetowe i ak słusznie zauważył kenji należy rozpatrywać poszczeglne modele

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Jak moze niektorzy zauwazyli cos sie zmienilo przy moim avatarku. Od razu mowie : podczas rozmowy z wladzami forum potwierdzilo sie ze docelowo naszym subforum laptopowym bedzie zarzadzac 2 lub 3 moderatorow. Jak widac jeden juz jest, ale prosze mnie nie pytac kto jeszcze nim zostanie - ja nie wiem, decyzja nalezy do Administracji. Ale grono moderatorow powinno sie powiekszyc w przeciagu mysle tygodnia, nie dluzej.

A teraz juz do konkretow. Zaczely sie zmiany i jestem pewien ze zmiany te beda tylko na lepsze. Absolutnie nie ma zamiaru od teraz zgrywac jakiegos szefa czy pana i wladce, wszystko chcialbym przeprowadzac wspolnie z wami i przy waszej aprobacie. Kazdy pomysl bedzie omawiany i dopiero po tym zatwierdzany lub tez nie. Chyba nikomu nie musze tlumaczyc ze przemiana i doprowadzenie forum laptopowego do porzadku to nie kwestia tygodnia. Jednak licze na Was i wierze w pelen sukces. I na koniec : w tym momencie nie bede jeszcze organizowac zadnych konkretnych rozwiazan, poczekam az wyklaruje sie kto ostatecznie bedzie moderowal ze mna forum i wtedy po wspolnej konsultacji postaramy sie zapropnowac kilka alternatyw do kazdego z problemow jakie tu mam. Tyle chyba na poczatek.

pozdrawiam

Gratuluję - i życzę owocnej (nie mylic z owocową :D) współpracy z bracią laptopową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...