Skocz do zawartości
smagal jr.

Konwerter Ps2 Do Usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem to napisać bo do niedawna miałem problem z PS2 - klawiatura i mysz wariowały :) byłem zdesperowany i chciałem sprzedać już płytę, ale jednak znalazłem na to sposób: w poszukiwaniu antidotum na ten problem znalazłem konwerter z PS2 na USB. Oto fotka:

Dołączona grafika

Kupiłem to i DZIAŁA !! Kosztuje tylko 16zł :)

 

--- Proszę moderatora o przyklejenie tego tematu ponieważ przypuszczam iż wiele osób ma taki sam problem jaki ja miałem ---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem to napisać bo do niedawna miałem problem z PS2 - klawiatura i mysz wariowały :) byłem zdesperowany i chciałem sprzedać już płytę, ale jednak znalazłem na to sposób: w poszukiwaniu antidotum na ten problem znalazłem konwerter z PS2 na USB. Oto fotka:

Kupiłem to i DZIAŁA !! Kosztuje tylko 16zł :)

 

--- Proszę moderatora o przyklejenie tego tematu ponieważ przypuszczam iż wiele osób ma taki sam problem jaki ja miałem ---

Nie lepiej było kupić nową mysz i klawę na USB - trochę drożej ale jak będziesz zmieniał ( kiedyś prawda będziesz ) to raczej nie kupisz na PS/2 tylko USB - przynajmnie ja tak radzę - nic nie mam wetknięte na ps/2 i nie ma problemów - na ps/2 też nie było ale jestem za ujednoliceniem portów w PC.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...