Skocz do zawartości
DOGUSS

Sempron 3000+ Czy Celeron 1.6 I Wybór Karty

Asus czy Toshiba  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybrac ?

    • Celeron 1.6 + ATI
      8
    • Sempron 3000+ i SIS
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zastanawiam sie nad wyborem laptopa. Co wybrac : Sempron 3000+ i karte SIS M760GX

Asus

 

czy Celeron 380 1.6 + karta ATI RadeonŽ Xpress 200M

Toshiba S L20

 

Nie jestem maniakiem gier ale czasem zdarza mi się w coś pograć (oczywiscie nie mówię o najnowszych grach).

Czytałem, że sempron 3000+ ma przewagę nad celeronem, z drugiej strony karta ATI jest lepsza od SIS

 

z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

 

pozdrawiam

Edytowane przez DOGUSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w czym ? Ale przecież w czasie zimy mamy super dodatek - Podgrzewany TOUCHPAD

A taki wydajny to on nie jest.

Ja bym brał Toshibę bo robią naprawdę dobre Notebooki.

Pozdro

 

P.S Teraz naraziłem się AMDkowcom.

Edytowane przez aceraspire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiłem link

 

Będę wdzięczny za wypowiedzi dotyczące tych kart graficznych...

 

Ewentualnie może jest jeszcze jakaś inna, lepsza karta graficzna w notebookach ? Zauważyłem, że akurat z prockami AMD zazwyczaj wystepuje SIS.

Edytowane przez DOGUSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Asusa, to przekonuje mnie większą ilością RAMu (512), kartą Wi-Fi, co przydaje się ostatnio, portem Fire-Wire, które jest dla mnie bardzo ważne i porcesorem, który jak udało mi się wyszukac w testach jest wydajniejszy od celerona 1.6.

 

Natomiast za Toshibą przemawia tylko karta graficzna, czytałem opinie na forum i doszedłem do wniosku, że jest lepsza, problemw tym, że nie wiem czy jest między nimi aż tak wielka różnica, tu odwołałem się do Was, bo zdecydowanie macie większą wiedzę na ten temat, a jak widze również część osób posiada notebooki.

 

Jeśli chodzi o koszty, to chyba najtańszy byłby Acer, ale jego bateria pozostawia wiele do życzenia, w modelach, które przeglądałem tez brakuje Fire-Wire...

 

Chcę zaznaczyć, że nie psozedłem na łatwiznę, na przeglądanie różnych informacji poświęciłem wiele czasu... jdnoznacznej odpowedzi nie uzyskałem, jak wiecie najważniejsze jest zdanie osób, które laptopa posiadają :)

Edytowane przez DOGUSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...