Skocz do zawartości
ndx

Nowy komp - z czego poskładać ?

Rekomendowane odpowiedzi

no jutro juz nei bede jednego mial tego P4 2,4 odaje go do takiego jak by sierocinca mojego ojca firma zaczela wspomagac i dostana od firmy mojgeo ojca kilka kompow poczynajac od nie uzywanych juz P3 do 2 x razy nowy p4 3ghz a ten P43 ghz w podpisie to mojego ojca i stary powiedzial ze daje tylei tyle i mam sobie cos zmontowac ! i nie wiem co brac wiec prosze o pomoc,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś masz 2 kompy wypasione i jeszcze jeden chcesz ...  :D

Takim to dobrze.
Hmm czemu dobrze nie dostalem nic opd choinke to bedzie prezent a pozatym napoprzedniego kompa sam zapracowalem,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no wlasnei nie wiem powiem tyle ze to jescze nei duzo mam klosia 2 domy obok ma komputer za 150 baniek co nowe to tam pakuje a nejlepsze to ze nie umie tego wogule wykorzystac gra w jakies gry ktore chodza na 486DX ale ma zajebiscie dzianych starych nie pracuej siedzie non stop w domu a aj od poniedizalku do pracy hyhy przerabane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tak na serio to gdybym miał 7tys. to na pewno bym wziął Radeona 9700Pro.

wiem wiem ten drugi komp w podpisei co odaja tez ma radka 9700 ale nichialo mi sie zmieniac hyhy Ati to bedzie najtansze po drugiej stroniemnie ejst siedziba ati :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do pracy to ja na kompa se zarabiam.co wakacje wypad mam do włoch i pracuje.Jak aktualnie niamam kasy to matka mi kupuje ale ja zawsze jej się w czymś zrewanżuje, albo oddam kase ale tak dla spokoju ducha.Denerwują mnie kolesie którzy mają bogatych tatusiów, kupują im wypasione kompy, a oni się podniecają że mają kompa spox, i gta3 zapierd*****1600x1200 AA4, anizo 16!!!Ja jak mam okazje to wole se sam zapracować i kupić i mieć święty spokuj.Bez urazy ofkorz ndx bo przecież zapracowałeś.sory że tak troszke offtopikowo.

A co do nowego kompa to jedyne co moge teraz polecić to ATi9700 pro, mobo NF2 i jakiegoś antka xp 2600 lub wiżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo ehh poczekamy az zabraknie tatusiow :P hmm

 

tezm mysle nad AMD grafa to napewno 9700 tylko jaki dzwiek jakie mobo zalezy mi na dokladnych modelach pamieci itd mam Vapochill juz jescze nei rozpakowywalem bo sie boje ze bede zallowal ze wywalilem cal wyplate na to ! i zcekam az bede skladal nowego kompa wiec czekam na konfigi co sie oplaca brac ! tak troszke przyszlosciowo bo nie sadze ze mnie bedzie stac na wymiane w najbliszym czasie aha i nei liczyc monitora bo zostaje ten lcd co mam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być z monitorem czy bez ? Bo jak z monitorem to nic ciekawego sie nie złoży.

monitor mam fajny i on zostaje LCD samsung 760V jakies 4 kawalki mnie kosztowal i jest the best i nigdy go nie zmienie wiec bez monitora !

 

i przypominam nie liczyc Chlodzenia jak pisalem mam vapochila jescze nei otwartego ! :-)

 

A ty majdan czytaj posty bo pisalem o monitoze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorka ma być bez monita nie zauwarzyłem.

Ja bym brał tak:

P 4 2,8ghz 3,06 jak kasy starczy

Asus P4G8x (chyba tak sie nazywa na E7205)

Radeon 9700pro

2x512MB DDR 433cl2 Corsair

2x Caviar 80-120(zależ ile ci potrzeba miejsca)GB 8MB cache i z nich Raida zroibć

i najważniejsze Obudowa Prometeia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorka ma być bez monita nie zauwarzyłem.

Ja bym brał tak:

P 4 2,8ghz 3,06 jak kasy starczy

Asus P4G8x (chyba tak sie nazywa na E7205)

Radeon 9700pro

2x512MB DDR 433cl2 Corsair

2x Caviar 80-120(zależ ile ci potrzeba miejsca)GB 8MB cache i z nich Raida zroibć

i najważniejsze Obudowa Prometeia :)

 

no fajny zestaw ale mobo mi sie nie podoba pod P4 wziolbym iwill a o obudowie etz psialem ze mam Vapochill nei spij zes musial pobalowac ladnie na sylwka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorka ma być bez monita nie zauwarzyłem.

Ja bym brał tak:

P 4 2,8ghz 3,06 jak kasy starczy

Asus P4G8x (chyba tak sie nazywa na E7205)

Radeon 9700pro

2x512MB DDR 433cl2 Corsair

2x Caviar 80-120(zależ ile ci potrzeba miejsca)GB 8MB cache i z nich Raida zroibć

i najważniejsze Obudowa Prometeia :)

 

no fajny zestaw ale mobo mi sie nie podoba pod P4 wziolbym iwill a o obudowie etz psialem ze mam Vapochill nei spij zes musial pobalowac ladnie na sylwka :P

A faktycznie , podobno jeszcze nie rozpakowywałeś tego Vappochila to wez go zwróć w pizdu i <span style="color:red;">[ciach!]</span> .

Prometeia jest dużo lepsza tym schłodzisz proca do -30 proc na 4ghz wysiepać i niema <span style="color:red;">[ciach!]</span>a we wsi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorka ma być bez monita nie zauwarzyłem.

Ja bym brał tak:

P 4 2,8ghz 3,06 jak kasy starczy

Asus P4G8x (chyba tak sie nazywa na E7205)

Radeon 9700pro

2x512MB DDR 433cl2 Corsair

2x Caviar 80-120(zależ ile ci potrzeba miejsca)GB 8MB cache i z nich Raida zroibć

i najważniejsze Obudowa Prometeia :)

 

no fajny zestaw ale mobo mi sie nie podoba pod P4 wziolbym iwill a o obudowie etz psialem ze mam Vapochill nei spij zes musial pobalowac ladnie na sylwka :P

A faktycznie , podobno jeszcze nie rozpakowywałeś tego Vappochila to wez go zwróć w pizdu i najwiekszy przyjaciel mezczyzny .

Prometeia jest dużo lepsza tym schłodzisz proca do -30 proc na 4ghz wysiepać i niema <span style="color:red;">[ciach!]</span>a we wsi .

hmm nie wiem w sumie moge go odac i zamineic na prometeje ale ojciec ma u siebie w pracy vapochilla i jest hapyy ile kosztuje prometeja bo nieewiem czy mnie bedzie stac i gdzie to kupic nie widzialem tego nigdzie tu chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PROPONUJE:

Płyta Główna Asus A7V8X Raid KT400 DDR400 AGPx8 SerialATA ablo Gigabyte GA-7VAXP-Ultra RAID S-ATA AGPx8 KT400

Procesor AMD Athlon XP 2600+ 0.13u 333MHz

Pamięci 2xDDRAM 512MB 333MHz PC2700

Karta Graficzna Gigabyte ATI Radeon 9700 PRO 128MB DDR TV (Albo orginał ATI)

Karta Muzyczna SB Audigy Player 5.1 (chyba ze ci zostanie troche grosza to kup SB Audigy 2 6.1 nie czytaj tego wszystkiego co piszom o niej karta jest naprawde VERY VERY GOOD!!)

Dysk Twardy Seagate Barracuda V 60GB 7200rpm

Napęd DVD LG 16x (po co lepszy??)

Monitor Na tym za dobrze sie nie znam więc to pozostawie bez komentarza!!

Głośniki Creative Inspire 5700 (albo jakieś dobre Logitecha!!)

Obudowa Bez komentarza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PROPONUJE:

Procesor AMD Athlon XP 2600+ 0.13u 333MHz

Pamięci 2xDDRAM 512MB 333MHz PC2700  

Karta Graficzna Gigabyte ATI Radeon 9700 PRO 128MB DDR TV (Albo orginał ATI)

Karta Muzyczna SB Audigy Player 5.1 (chyba ze ci zostanie troche grosza to kup SB Audigy 2 6.1 nie czytaj tego wszystkiego co piszom o niej karta jest naprawde VERY VERY GOOD!!)

Dysk Twardy Seagate Barracuda V 60GB 7200rpm

Napęd DVD LG 16x (po co lepszy??)

Monitor Na tym za dobrze sie nie znam więc to pozostawie bez komentarza!!

Głośniki Creative Inspire 5700 (albo jakieś dobre Logitecha!!)

Obudowa Bez komentarza!

nie ten zestaw mis ie nie podoba wogule60gb to za malo Karta napewno bedzie BBA nie ma tu inych glosniki terz odpadja bo zeszlym roku jak kupilem telebima dostalem od sony kino domewe z 12 glosnikow !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czuje poprostu nutke przepychu ( zeglbym ze k...wska) . powiedz mi po kiego grzyba zakladasz taki watek -mi tylko jedno przychodzi do glowy. masz 7 kola jezeli masz monitor mozesz prawie kupic wszystko wiec przestan z takimi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami typu co mam kupic przeciesz to normalne ze wzbudzasz zazdrosc tutaj raczej niechciana. a przeciesz daje se lapy obciac ze za tydzien spjrze ze twoj podpis sie prawie niezmieni prucz kilku wiekszych parametrow.i daj se spokoj z gadaniem typu ide w poniedzialek do roboty a karty niewyjaolem (wartosc ponad 1000zl) bo mi sie niechcialo . i raczej dla pieniedzy do niej nieidziesz . ale cosz trzymaj sie mocno ja ci proponuje zrobic takie cos wydaj max 2000zl na caly komp 5000 kola niewiem jest zimno i wielu za taka kwote moglbys pomoc lub oczekaj na swiateczna orkiestre;) a potem po miesiacu kup se kompa tylko za swoje pieniazki a wiez mi bedziesz go bardziej szanowac bo <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly niczym pogiety wyglaszasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZCZERZE MÓWIĄC TO BYM NAWET NIECHCIAŁ MIEĆ TAKIEGO KOMPA PO HU.. MI TAKIE COŚ JAK I TAK NIE BEDZIE W CO GRAC WOLE KONSOLE Z DOBRYM KINEM DOMOWYM I Z DUZYM TELEWIZOREM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czuje poprostu nutke przepychu ( zeglbym ze k...wska) . powiedz mi po kiego grzyba zakladasz taki watek -mi tylko jedno przychodzi do glowy. masz 7 kola jezeli masz monitor mozesz prawie kupic wszystko wiec przestan z takimi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami  typu co mam kupic przeciesz to normalne ze wzbudzasz zazdrosc tutaj raczej niechciana. a przeciesz daje se lapy obciac ze za tydzien spjrze ze twoj podpis sie prawie niezmieni prucz kilku wiekszych parametrow.i daj se spokoj z gadaniem typu ide w poniedzialek do roboty a karty niewyjaolem (wartosc ponad 1000zl) bo mi sie niechcialo . i raczej dla pieniedzy do niej nieidziesz . ale cosz trzymaj sie mocno ja ci proponuje zrobic takie cos wydaj max 2000zl na caly komp 5000 kola niewiem jest zimno i wielu za taka kwote moglbys pomoc lub oczekaj na swiateczna orkiestre;) a potem po miesiacu kup se kompa tylko za swoje pieniazki a wiez mi bedziesz go bardziej szanowac bo <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly niczym pogiety wyglaszasz

zazdrosc to chyba naturalne nie ejst nic zlego nei robie tego poto zeby zazdroosc hmm pozatym jak widzis zneima kompa jak bys dobrze czytak idzie do domu dizecka moje P4 2,4 a ten drugi to niemuj i chce sobie zlozycz przylosciowa maszyne hmm a co to orkiestry to co roku firma mojego ojca w polsce odaje pieniadze tammm i po to jest forum zeby nie utopc nie potrzebnie pieniedzy ! bo ciezko stary na nie zapracowalemi neichce kupic czegos co bedzie gownem wiec tu pisze chyba teraz jasne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...