Skocz do zawartości
binek

Jaki Tuner Najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jaki tuner obecnie jest najlepszy? Kiedys mialem jakiegos taniego avermedia a pozniej winfast xp 2000rm

oba kompletna porazka, obraz bardzo slaby, wrecz kasza, dzwiek to samo, kanalow polowy nie odbieralo.

probuje z tymi tunerami i mi ciagle nie wychodzi, co kupie to sprzedam. planuje niedlugo cos zakupic, bo chce sie starego TV pozbyc z pokoju, za duzo miejsca zajmuje.

 

Takze jesli ktos uzywa jakiegos tunera i jest zadowolony bo obraz ma super czysty to prosze pisac.

 

Zastanawiam sie tez nad DVB, takze mam dylemat (satelite mam jak co) ale czy DVB daje znacznie lepszy obraz?

 

Widzialem jakis tuner nowy winfasta DVB + TV TUNER ktos to ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunery DVB-S ( sat ) DVB-T ( naziemne ) dają idealny obraz ( taki jaki jest nadawany ze studia - czyli jest tylko wtedy słaby jak coś zepsują w studio ). Miałem bardzo dobry tuner analogowy kiedyś ale w porównaniu do tego co jest na cyfrowym to był jednak szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem tym zainteresowany. Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=85099309

i

http://allegro.pl/show_item.php?item=84525982

Czy warto kupić któryś z tych tunerów?

Jest jakaś spora różnica miedzy tymi dwoma, czy tylko cena?

Jeśli nie te, to który kupić najlepiej?

Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super i jeszcze się spytam jakie oprogramowanie do tego tunera jest najlepsze?

Czy to dołaczone jest wystarczające i czy można uzyskać jeszcze lepszą jakość poprzez zastosowanie innego oprogramowania? (jeśli tak to jakiego?)

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się do pytania która karta tv est w tej chwili najlepsza (jakość, wydajność) ??

albo przynajmniej która z tych bedzie najlepsza? :

- Leadtek WinFast TV 2000 XP Expert W-BOX radio, teletekst (najlepszy Tuner TV na rynku)

- Leadtek WinFast DV2000 z IEEE-1394 radio, teletekst

- Leadtek WinFast PVR2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam pytanie. Jaka jest dobra karta DVB-S (sat.)? TUTAJ są karty od 250 zł do ponad 1000 zł. Czym się różnią - jakością odbioru? Głównie będą służyć do odbioru polskiej telewizji (także kodowanej). Cena raczej na polską kieszeń - powiedzmy do 600 złotych.

Edytowane przez Venice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...