Skocz do zawartości
da1kk

Sterownik Windows Sata Dla Asusa

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie a propos dysku nie koniecznie, troche bardziej o winde ale czy ktoras z dostepnych na "rynku" wind posiada sterownik SATA tak zeby nie trzeba bylo przy kazdym formacie stosowac tego reliktu techniki jakim jest stacja dyskietek? Mysle ze czesc z Was tez ma dosyc podlaczania tego syfu za kazdym razem i trzaskania F6 w pierwszym screenie instalator. Jakies sugestie? Prosze o wypowiedzenie sie na temat mojego problemu :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie bardzo...

do tej pory uzywalem win xp z recznie dodanym sp2 i caly czas wymaga jednak ten matol steru na dyskietce. Owszem instaluje w pierwszym kopiowaniu jakies stery do sata czy raid (łotewer) ale to nie to, nadal w dalszych screenach bez uzycia dyskietki grzecznie mowi ze Nie ma dysku na ktorym moglby zainstalowac os :/

probowalem juz nLite przerobic ten syfek i wrzucic jakos ster ale nie daje rady, stad miedzy inymi ten topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim twardzielu masz te problemy ??

Poza tym podobo wszystko zależy czy masz wbudowany w mostek czy zewnętrzą kość kontrolera SATA.

Teraz poraz pierwszy kupiłem twardziela SATA więc ten temat bardzo mi się przyda....

Może macie jakieś porady dla nowego posiadacza seriala ??

Aha, czy to MUSI być dyskietka ?? Ja swoją stację dyskietek wywaliłem już daaaaaaawno temu :)

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxtor................... TYLKO NIE TO !! :P

A co z tą stacją dyskietek ??

Podobno na nowych chipach (chyba od 865) nei ma jużżadnego problemu z dyskietkami itd. ale ja mam 845 :(

 

A odrazu się spytam jak się sprawuje gniazdo 775 bo słyszałem że są z nim duuuże problemy, np. ze sprężynkami.

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często zmieniasz proca (raz na tydzień to się wyrobią :D ) a na serio nie ma żadnych problemów

jedynie co mogę poradzić to nie dotykać palcami pinów podstawki ani padów proca.

 

Edit. Są małe problemy z boxami wyrabiają się plastiki mocujące boxa do mobo.

Edytowane przez Arekservice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na płycie dodatkowy chip z kontrolerem SATA ??

Jeśli tak to wiesz dlaczego potrzebujesz dyskietki B)

ALE NADAL NIKT NIE POWIEDZIAŁ CZY MOŻE BYĆ PŁYTA PRODUCENTA ZAMIAST DYSKIETKI :evil:

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...