Skocz do zawartości
Songoku

Podkrecanie wiatraka

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dobrze wybrałem forum.Ale zacznijmy od problemu .Wiec tak sciagnołem sobie faq z tweaka no i była tam modyfikacja napiecia na coolerku no wiec zabrałem sie od roboty ale cos te kable mi sie nie widza pisza ze np trzeba podłaczyc kabel czerwony z zasilacza do np czerwonego z coolerka ale w zasilaczu jest chyba z 7 takich kabli wiec zobaczylem takie pojedyncze byly 2(3 sa ale narazie nie szukałem tego 3)noebieski i biały ok podlanczam ale zamiast planowaniego 15.3 v wyszło mi 8,7 bo było ciszej a ja chcer go dac na 15,3 lub ewentualnie na 17v wiec co poradzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz ok dałem go na 15.3v no i fajnie narazie temperatura trzyma sie 40C jest .Dzieki za pomoc .A jakie jest ryzyko ze sie zepsuje wiatrak bo słyszałem ze wytrzymuja 18v a ja dałem na 15,3 no to powinien jeszcze mi długo służyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz ok dałem go na 15.3v no i fajnie narazie temperatura trzyma sie 40C jest .Dzieki za pomoc .A jakie jest ryzyko ze sie zepsuje wiatrak bo słyszałem ze wytrzymuja 18v a ja dałem na 15,3 no to powinien jeszcze mi długo służyć

Zalezy od wykonania (uzwolenie wirnika, lozysko). Moze co dlugo pochodzic albo po jakis 2-3 miesiacach sie zatrzec (o tym bedzie oznajmiac wczesniej ;) ) albo sie spali ale nie koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...