Skocz do zawartości
xpektor

Telepatia

Rekomendowane odpowiedzi

THORGAL masz już po części odkryte zdolności jasnowidzenia - może warto by się tą tematyką zainteresować? tylko z drugiej strony czy nie przerażało by Cię takie przewidywanie?

czasami wiem ze cos wiem ale nie wiem co wiem natomiast pewnosc tego ze wiem nie daje mi spokoju bo nie wiem co wiem ;)

 

Powiem wam ze mimo wszystko wolalbym nie wiedziec ze cos wiem...to nie jest tylko sen a moje deja-vu spelnia sie w roku z 10 razy az juz sie z tego smieje bo to czasami sa tylko odczucia ale bylo kiedys tak ze koles do mnie mowil a ja wiedzialem co bedzie mowil ale nie moglem nic samemu powiedziec dopoki trans sie nie skonczyl...ja wogole bylem dziwnym dzieckiem kiedys gapilem sie w dachy i staralem sie wyczuc klimat tego miejsca miedzy sciana a kominem i czuc zimno tej blachy lub zapach topiacej sie smoly...tak na odleglosc Uwazam ze dzieci maja duzo bardziej wyczulone zmysly albo jeszcze nie tak otepiale

 

Jak sie urodzilem i mialem juz te pierwsze przeblyski swiadomosci to to bylem ja taki sam jak teraz nie czulem ze mam kilka lat...czulem sie jak dorosly czlowiek tylko taki maly...staram sie byc tak jak pisalem raconalista i nie jestem wierzacy ale uwazam ze powinnismy badac te wszystkie zjawiska bo tak naprawde mozemy byc juz prawie tym kims kim mamy sie stac dzieki ewolucji...bo ewolucja nie jest skonczona i ten proces trwa nadal Tylko kim mamy byc skoro juz jestesmy tym czyms...

 

Takie przeblyski tego co mamy jako deja vu czy inne zjawiska przeczuc i doznan moga byc doznaniami dzieci rozumu jakimi jestesmy na drodze ewolucji juz nie ciala tylko mysli

Jak sobie pomysle co niektorzy rozumieja przez Boga to mysle ze mozna to okreslic jako nic innego tylko wyzszy stopien inteligencji, swiadomosci...ale ta istota lub istoty mogly przechodzic podobna droge ewolucyjna odzwierzeca jak my teraz...a moze jestesmy rezerwatem

 

No ale o tym to juz ksiazki napisano ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są też teorie że w LD można "grać" po sieci.. mówiąc naszym żargonem :) tj. 2 lub więcej osob świadomie spotykają się w jednym miejscu i sobie są razem w 1 śnie :)... Z tego co kiedyś czytałem to to nie jest udowodnione do końca...

 

ściągnąłem ksiazki.. idę LDować... narazie panowie.. spotkamy się we śnie na pelzak.sen.wroc.pl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK nie moglem sie polaczyc sprawdz czy odblokowales porty na firewallu [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEBATA" Czy samoistne przemieszczanie się przedmiotów może dowodzić istnienia zjawisk paranormalnych? Najczęściej klasyfikuje się to zjawisko jako poltergeist, którego źródłem jest nieuświadomiona właściwość ludzkiej psychiki. Czasem telekineza to zwykła mistyfikacja. Kilkanaście razy udało się zarejestrować eksperymenty, które są pokazem telekinezy. Sprawą zainteresowali się naukowcy. Zaproszony przez STREFĘ 11 ekspert weryfikuje najsłynniejsze takie nagrania. Co jest istotą telekinezy - prawda czy fałsz? Rządy i armie wielu krajów poczyniły eksperymenty w tej dziedzinie.

Opis do jutrzejszego odcinka Nie do Wiary :lol2: chyba z ciekawości obejrze aby znów sie posmiac z tych głupich textów prowadzącego i całego "mrocznego" klimatu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełzak a może nie użyłeś żadnej metody żeby wejść w LD;) Trzeba było spróbować metody Don Juana, SILD, LILD, RILD, PILD, UILD albo TILD.

No i oczywiście MILD.

A mozę zapomniałeś zwizualizować dłonie przed snem...

Tak tak żeby LD wyszło trzeba mieć pewną wiedzę i znać trudne skróty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to robiłem kiedyś swoją metodą.. udało mi się 3 razy ale na krótko bo mnie potem z "servera" wywaliło jak mózg się kapnął że próbuję go ściemniać :D

 

poza tym nie uważam żeby do umiejętności takiej czy innej potrzeba znać jakichkolwiek skrótów.. :).. imho taka wiedza "ksiażkowa" jest potrzebna tylko po to żeby zabłysnąć w towarzystwie.. :)

 

wiem bo nieraz miałem okazję się o tym przekonać z moich wnikliwych obserwacji.. gdyż często ten który rzuca na lewo i praw różnymi skrótami ma po prost mniejsze umiejętności od tego który nawet nie wie o istneiniu takich skrótów.. co nie oznacza że ja o tych nie wiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze strefa 11 to dzis pozycja obowiazkowa :D

 

PelzaK i teraz nie wejdziesz 4 raz bo zostawiles logi w mozgu i admin zalatal dziury w systemie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW jak się naprawdę interesujecie takimi sprawami, to przeczytajcie sobie książkę R. Monroe "Podróże poza ciałem" (tylko ostrzegam, prawdziwe hardcore :) ). Jak ktoś chce to mogę wysłać na maila :)

Ja jestem chętny. husk77@wp.pl

Edytowane przez husk77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą karteczką na igle to naprawde fajna sprawa, kumplą jak pokazałem to myśleli że jestem z innej planety ;)

 

a teraz z innej beczki:

przedwczoraj położyłem się normalnie do snu, próbowałem zasnąć, byłem jeszcze w świadomości, m.in słyszałem terkotanie zegara ;) po chwili zaczęło mną lekko trząść (można powiedzieć wibrować) i czułem sie bardzo ciężki, i nie mogłem oddychać, otworzyłem oczy z niepokoju, już było w miare ok.. więc położyłem się na drugi bok i po jakimś czasie znowu to samo.. w sumie to były 3 takie razy wczoraj.. później normalnie zasnąłem, za każdym razem otwierałem oczy bo szczerze to się bałem trochę ;) miałem już tak kilka razy wcześniej, w necie wyczytałem że to może być wejście w tzw. OBE, wielu ludzi sie trudzi żeby uzyskać ten stan a ja mam go za darmo ;)

 

_q_b_a_ jeśli możesz to poślij też na arczio@o2.pl :)

Edytowane przez arczi-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak tak patrze na te cwiczenia i zabiegi sprecyzowane na uzyskiwanie LD to troche wydają mi sie zbedne,oczywiscie są spox ale wymagają nieco czasu i uwagi i tak wiekszosc ludzi po napaleniu rezygnuje po ok.tygodniu. Mysle, ze sama regularna medytacja w tym pomoze,sami zauwazycie ze czestotliwosc wystepowania ld sie zwiekszy i to nie jedna z wielu zalet medytacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem Abita NF7 od jednego z użytkowników forum tweak.pl (Dość znana sprawa ;-) ) Dzień przed dostarczeniem przesyłki miałem ciekawy sen: Dostałem 20 abitów NF7 i zastanawiałem się komu je sprzedam. I zgadnijcie co...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

BTW. Pelzak co ty na to, żebym wysłał Ci kostkę mushkinów 512MB, a Ty dorobisz mi do nich jednego urwanego pina i stukniesz miernikiem? ;-) Jak bedzie naprawiona, to miałbyś u mnie piwo jakieś. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg...

 

zaglądam dzisiaj na pewne forum (nie to ;p ) i co widze - problem, który mi się snił - a konkretniej coś o tym, że nie można założyć folderu o nazwie "sys". myśle sobie - niemożliwe. patrze na date założenia tematu - dzisiejsza. ze snu pamiętam, że folder o takiej nazwie próbowałem założyć również u siebie (we śnie) i również wyskoczyły jakieś błędy - oczywiście już na jawie wszystko działa.

wogóle ta noc była dziwna - dużo się kręciłem, rano zbudziłem się dość "przepocony".

 

wcześniej nic podobnego mi się nie zdarzyło - przynajmniej nie pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszę w dobrym wątku, więc jeśli coś by było nie tak, to sorki.

 

Czy ktoś się interesował zjawiskiem widzenia aury? Podobno aura ludzka jest możliwa do zobaczenia i dzięki niej można łatwo określić charakter, stan zdrowia człowieka. Może ktoś tego doświadczył? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzenia w sensie widzenia światła przez oczy? Ja myślę że tu bardziej chodzi o odbiór drugiej osoby w jakiś specyficzny sposób, który się przypisuje widzeniu.. bo nie sądzę żeby ktoś był w stanie oczami zaobserwować jakieś promieniowanie widzialne wychodzące z mojego ciała... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobno można tak wyczulić oczy, by zobaczyć aurę. Istnieją też zdjęcia kirlianowskie - przedstawiają one aury przedmiotów (np. Świętych znaków)i ludzi.

 

Edit: Służę linkiem: http://www.spojrzenie.com.pl/aura.php?show...kt_kirlianowski

Edytowane przez Maniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale ja w to nie wierzę :) w dzisiajesych czasach wysatrczy znac fizykę na poziomie większym niż ogół (czyli w ogóle znać :D ) i dysponować odpowiednim sprzętem i mozna robić sztuczki magiczne i inne takie... Te zdjecia tam wyglądają po prostu jakby do tych krzyżyków były podłączone źródła wysokiego napięcia... Wystarczy pare kilowoltów i z ostrych krawędzi metalowych przedmiotów w ciemności zaczynają wyłaniać się tajemnicze :) kolorowe języki.. efekt jest do uzyskania w co drugim domu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do swiadomego snu.

Zazwyczaj przynajmniej raz podczas snu moge wplywac na jego przebieg.

Przedtem zdarzalo mi sie to zadko, a teraz coraz czesciej.

 

Chyba zainteresuje sie tym tematem zeby troche podwyzszyc skilla w tym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie 3 dni temu miałem jeden... ZApewne sprzyjały temu okoliczności... Obudziłem się o 5.. półtora godziny pisałem smsy do kobiety po czym poszedłem spać... i chwile potem.. zauważyłęm pewną nieścisłość we śnie... bo sniło mi się ze jestem w domu.. a odzyskujac świadomość wiedziałem, że jestem we wrocławiu (czyli poza domem) ale pozwolilem snu kontynuować.. i sobie uświadomiłem ze śnię... niestety po szybkim teście rzeczywistości i próbie lewitacji znów się cholera obudziłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...