Skocz do zawartości
KaRLuS

Huntkey Hk-400ap Głośny Wentylator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No wiec tak jak w temacie, jest to najglosniejsza czesc mojego komputera, poprostu szum, szum i szum nie moge sie podpisac z wypowiedziami przy produkcie z jednego sklepu no:

 

Jest tak cichym zasilaczem, że musze sprawdzać czy się diody świecą bo nic

nie słychać. Takiego było mi trzeba. Dobra cena, cichuteńki i bardzo

stabilny. Tylna kratka wentylacyjna zabudowana w sposób taki, że nie

powoduje szumu a 12cm wentylator strawia ze całe ciepło z obudowy wylatuje

w sposób bezszelestny. Polecam serdecznie.

 

Co do ciepla z obudowy to i owszem ale co do "bezszelestny" to :blink: No i wentylator to 14 a nie 12.

 

Myslalem ze on tak ma, ale po przeczytaniu paru takich opisow to zaczolem sie zastanawiac. Czy on ma moze jakas wbudowana regulacje w zaleznosci od temperatury??

 

Mam nadzieje ze nie zdubluje tematu, ale "szukaj" ;) nie znalazl.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogę powiedzieć że zasiłki są ciche ale NIE bezszelestne niestety trochę je słychać (mało).

Napewno mają regulację wentyla w zależności od temperatury (przy włączonym zimnym zasilaczu

jest niesłyszalny), potem w zależności od oddawanej mocy obroty wzrastają i niestety wentyl słychac.

Być może faktycznie czujnik regulacji w twojej zasiłce jest uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, w takim razie wylacze kompa na noc, rano odlacze reszte wentyli (ktorych w zasadzie i tak nie slychac) i zobacze jak sie zachowuje gdy jest zimny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam HuntKey'a ale 350. Też brałem go po przeczytaniu recenzji o jego cichej pracy i też jestem zawiedziony. Zawsze szumi. Czy zimny czy ciepły zawsze szumi. Tak samo jak mój stary Codegen z chłodzeniem Actic TC Pro. Jak admin zenfist.pl przepuści to na stronie o nim będzie moja krótka recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ze szumi, ale mialem nadzieje ze skoro 14 cm to zalatwi to sprawe... mysle nad wymiana na aerocool 14 cm podobno ponizej 20 db ale tak sie zastanawiam czy napewno nie bedzie szumil bo wydac 55 zl po to zeby miec 2 szumiacy wentylator to malo sensowne ... ten tez niby sie kreci 900 - 1300 czy jakos tak. A pozatym przy wymianie strace gwarancje co tez mi sie nie usmiecha bo zasilka ma dopiero 3 miesiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej recanzji na razie nie będzie. Dzisiaj wchodzę na zenfist.pl i widzę, że nie ma w ofercie HK-350...

Nic się nie martw - widziałem dziś twoją recenzję :) Co prawda powisiała jedynie parę godzin, ale zawsze coś :D

 

A tak na marginesie, to zamin został ten huntkey zdjęty ze strony, to jego cena skoczyła do 199zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...