Skocz do zawartości
lukasrz

Lcd Do 1.1k Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem odpowiedniego tematu więc piszę :P

 

Przymierzam się do zakupu LCD'ka do 1100 - 1150zł

 

Chciałbym żeby to była '19 dziewiętnastka :) Ale nie wiem co najlepiej wybrać, mam na oku cos takiego:

 

 

Dołączona grafika

 

19" LG Flatron L1917S ~ 1150zl

 

rozdzielczość nominalna 1280 x 1024 piksele

kontrast 700:1

jasność 250 cd/m˛

wielkość plamki 0,294 mm

czas reakcji plamki 8 ms

kąt widzenia pion 160 °

kąt widzenia poziom 160 °

 

tylko ze on nie ma chyba obrotowej podstawy, a by sie przydala, moze jakis samsung ? philips ? :?

 

ale moze ktos kto siedzi lepiej w temacie cos ciekawszego zaproponuje ? Bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj zastosowanie monitora. Postaram sie cos pomoc i doradzic.

 

Duze rozbierznosci cenowe w LCD sa spowodowane zastosowaniem roznych matryc. TN sa najtansze w produkcji, dlatego tez i monitory na nich nie sa drogie. Nie kieruj sie sztywnymi danymi technicznymi, typu czas reakcji, itp. Wiele rzeczy tutaj to sa chwyty marketingowe, a z czasami to juz calkiem inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj zastosowanie monitora. Postaram sie cos pomoc i doradzic.

 

Duze rozbierznosci cenowe w LCD sa spowodowane zastosowaniem roznych matryc. TN sa najtansze w produkcji, dlatego tez i monitory na nich nie sa drogie. Nie kieruj sie sztywnymi danymi technicznymi, typu czas reakcji, itp. Wiele rzeczy tutaj to sa chwyty marketingowe, a z czasami to juz calkiem inna bajka...

 

hmm a czy w cenie 1100zl mozna kupic inny monitor niz do zastosowan domowych ? profesionalnego monitora nie kupie bo takie to juz calkiem inny przedzial cenowy.

 

Interesuje mnie zwykly monitor z dobra jakoscia obrazu, niezawodny i szybki.

 

biuro / obrobka video / gry itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak to moze byc tamten na TN. Zapewne bedzie Ci pasowal. Nie patrz na czas reakcji, bo to sa wszystkie praktycznie te same matryce (6ms/8ms), a roznicy okiem nie zauwazysz.

 

pol roku temu do roku za 1100zl kupilem brejdakowi odpowiednik tego lg '19 tylko ze '17 z 12ms jak dla mnie bomba, a moze jakies inne marki ?

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...