Skocz do zawartości
demek

Czwarte Zamowienie Na Czesci Do Wc Z Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hakervip

Ja przed chwilą przelałem z Inteligo (idzie jakieś 5min) więc juz tylko jedna wpłata i można zamawiać :)

To spoko. Nim szybciej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

oswiadczam, ze wszyscy wplacili i jutro jade z zamowieniem

Czy najpierw będziesz do nich dzwonił żeby się dowiedzieć czy wszystko mają na stanie? I żeby tym razem wpisali Twoje poprawne dane, żebay paczka znowu się nie zgubiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy najpierw będziesz do nich dzwonił żeby się dowiedzieć czy wszystko mają na stanie? I żeby tym razem wpisali Twoje poprawne dane, żebay paczka znowu się nie zgubiła :)

postaram sie zadzwonic

adres ma juz gls wiec bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Jaki bedzie mniej wiecej czas oczekiwania na przesylke?

Zależy jak się spisze alphacool. Przelew idzie koło 2 dni chyba (Atek tak pisał jeśli się nie mylę). Wysyłka też koło 2 dni idzie. Ale zależy kiedy wyślą, a ostatnio to trwało baaardzo długo. Edytowane przez hakervip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

pieniadze beda mieli w piatek

sadze, ze czas nie przkroczy 3 tygodni bo biore pod uwage fakt, ze czegos moga nie miec

Miejmy nadzieję, że będą mieć wszystko i wyślą tak szybko jak to będzie możliwe. Pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Jak widzę, powtarza się sytuacja z wcześniejszych zamówień. Szwaby nas olewają jak tylko można. Jak ja ich nie nawidzę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, powtarza się sytuacja z wcześniejszych zamówień. Szwaby nas olewają jak tylko można. Jak ja ich nie nawidzę :>

Spokojnie-sa jacy sa w koncu dostaniemy to co chcemy-oni tez maja duzo innych zamowien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Spokojnie-sa jacy sa w koncu dostaniemy to co chcemy-oni tez maja duzo innych zamowien :)

Jestem spokojny. Ale naprawdę. Jak na tak dużą firmę to powinni chociaż maila wysłać jak się prosi. Założę się, że jakby się do nich nie zadzwoniło to by wysłali po roku paczkę heh (może trochę przesadzam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie mily pan poinformowal paczka zostanie dzis wyslana i przesle mailem nr listu przewozowego

 

aczgolwiek niezbyt wierze w to co mowi

 

przy poprzednim zamowieniu dzwonilem we wtorek i mieli wyslac na dniach a paczka dzien wczesniej byla juz w polsce :D

 

no ale zadzwonie jeszcze raz dzisiaj i powiem wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

jak mnie mily pan poinformowal paczka zostanie dzis wyslana i przesle mailem nr listu przewozowego

 

aczgolwiek niezbyt wierze w to co mowi

 

przy poprzednim zamowieniu dzwonilem we wtorek i mieli wyslac na dniach a paczka dzien wczesniej byla juz w polsce :D

 

no ale zadzwonie jeszcze raz dzisiaj i powiem wiecej

Nie wierzę. Dzisiaj wysłana? Jeśli tak będzie to odwołam wszystko co powiedziałem na szwabów hehe Edytowane przez hakervip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Nie ma sprawy heh. Ale jak widzę to chyba paczka jednak nie została wysłana bo by Atkowi podali już numer paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...