Skocz do zawartości
Methuselah

Odmowa Dostepu Do Innego Komputera Prze Lan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam duzy problem ze swoja siecia LAN w domu. Wczesniej wszystko dzialalo swietnie ale teraz nie wiem co jest nie tak. Nie liczac jednego komputera ktory jest swiezo kupiony i nie ma zainstalowanego firewalla, to na pozostalych dwóch nie ma opcji wejscia na udostepnione dyski.

 

Za kazda proba wyskakuje nastepujacy blad :

Dołączona grafika

 

 

Na wszystkich kompach jest windows XP z service Packiem 2. Wczesniej na 2 z nich byly zaistalowany Norton Interent Seciurty. Dziwne jest to ze jakis czas temu na nich byl tem sam firewall i ten sam system a wszystko dobrze dzialalo. Teraz jedyne co dziala dobrze po sieci to dzielenie neta...

 

Co moze byc nie tak?

Edytowane przez Methuselah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie pojawie odpucz tego ze komputtr nie jest dostany to mam poznizej bład logowania użytkownikowi nie orzyznano żadnego typu logowania na tym komputzerze co to oznacza i co musze zmienic??

 

kurcze sorki ze pisowanie mam klawiature niemiecka i mi sie zle pisze nawet nie pacze co pisze;/ jest napisane błąd logowania uzytkownikowi nie przyznano zadnego typu logowania na tym komputerze wiec co trza z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...