Skocz do zawartości
Gość Bari

Radek 9250/9550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam karte radka 9250 128/128 i mam mozliwosc zamiany na 9550 128/128 i doplata 50 zl ? jak sadzicie oplaca mi sie i tak za jakis miesiac sprzedam ta karte ?? bo przesiadka na PCI-e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9250 na allegro po 100zł używane, 9550 po 150zł, więc zamiana jest po cenie "rynkowej"- nic nie stracisz, nic nie zyskasz, ale przez 1 miesiąc masz lepsza kartę, możesz zamienić, chyba że ta 9250 masz firmową, a 9550 jest firmy krzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi mi o to ze teraz mam agpo 9250 no a jest wmiare okazja za 50zl a nie wiem czy przez miiesiac dozbieram jakies 800zl na nowa mobo i grafe wiec to moze byc nawet 2 miesiace? a wydajnosciowo jest roznica poprawi sie cos w grach ?

 

 

AHA ta 9550 jest nowa i ma 2 lata gwary

Edytowane przez Bari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to była MSI na czerwonym laminacie z wiatraczkiem to jest chyba mniej niż 1% szans. No ale inne 9550 przeceiż nie są aż tak złe do kręcenia. jak ostro pokręcisz to powinno Ci sie opłacić te 50 zł. W grach kopa powinienneś poczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz! Odczujesz zdecydowana roznice! 92xx to tragedia

Zgadzam się, zwłaszcza że sam to odczuwam :) Chociaż Call of Duty 2 i San Andreas chodzą płynnie na średnio-niskich ustawieniach, to o graniu w Doom'a II czy FarCry mogę tylko pomażyć :(

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

ej a co lepsze x550 128\128 pci-e czy 9550 128\128 agp?? oczywiscie obydwa podkrecone

kiedyś podkrecałem x600 Asusa i poleciał na 620/950 :wink: Wnioski wyciag sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki model na jakich jest pamieciach itd

moj radek z 400dla gpu leci bez niczego 500

a juz pamieci z 500 ledwo 550

 

w sumie w x550 to nowsz architektura i przed zakupem kary teraz wział bym cos inengo

ale w gry nie gram i mi wystarcza to co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz który bedzie lepszy po podkreceniu tom do kona nigdy nie wiadomo

jeden model moze krecic sie pieknie a drugi kiepsko

 

w sumi 9550 to karta stworzona do oc wiec ona powinna krecic sie lepiej niz x550

 

p.s szukasz karty do swego configu bo jezeli tak to pozbieraj jeszcze troche i kup 6600ge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...