Skocz do zawartości
---Adam---

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zestaw będzie lepszy?

 

1 Zestaw:

Procesor: Intel Pentium 4 630 (S775) 3.00 GHz HT (2MB cache) BOX - 770.00 zł

Płyta główna: Abit AW8-MAX - 895.00 zł

Pamięć RAM: GeIL Dual 2x 512MB DDR2 533 MHz - 437.00 zł

Obudowa: Chieftec DX-01B-D-U - 400W - 435.00 zł

Karta graficzna: GeForce 6800GS Microstar 256MB TV & DVI (PCI-E) - 819.00 zł

Dysk twardy: IDE/SATA Seagate 200 GB Barracuda 7200.9 (8MB, Serial ATA II) - 388.00 zł

Napędy optyczne: LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4166B LightScribe BOX black - 263.00 zł

Stacja dysków: FDD 1,44MB 3,5" - black - 39.00 zł

Razem brutto: 4046.00 zł

 

2 Zestaw:

Procesor: AMD Athlon 64 3200+ BOX (Socket 939) Manchester - 737.00 zł

Płyta główna Abit AN8 SLI Fatal1ty- 815.00 zł

Pamięć RAM GeIL Dual 2 x 512MB ULD PC-433 CL2 - 554.00 zł

Obudowa Chieftec DX-01B-D-U - 400W - 435.00 zł

Karta graficzna GeForce 6800GS Microstar 256MB TV & DVI (PCI-E) - 819.00 zł

Dysk twardy IDE/SATA Seagate 200 GB Barracuda 7200.9 (8MB, Serial ATA II) -388.00 zł

Napędy optyczne LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4166B LightScribe BOX black - 263.00 zł

Stacja dysków FDD 1,44MB 3,5" - black - 39.00 zł

Razem brutto: 4050.00 zł

 

Co będzię najwydajniejszym rozwiązaniem ??

Edytowane przez ---Adam---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba zestawy sa bardzo dobre . Ten na AMD bedzie szybszy w grach , Intel da ci radosc korzystania z HT .

 

W drugim zestawie wywalilbym Fatal1ty i kupilbym cos duzo tanszego np . Epoxa , MSI , Asusa . No chyba , ze chcesz ostro krecic to DFI , ale do DFI warto miec dobrze krecacego sie proca i Winbondy zeby osiagnac jakies w miare akceptowalne rezultaty...

 

Roznice wsadz albo w mocniejsza grafe np.7800GT albo dokup ramu do 2GB . Ewentualnie jakies Audigy lub cos podobnego :wink:

 

Fatal1ty jest przereklamowana linia Abita , ktory z reszta ostatnio wypuszcza bardzo slabe plyty jesli chodzi o o/c .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień dysk na samsunga no i ramy. Co do płyty ja cię stać to bierz abita ale chyba tańsze rozwiązanie też wystarczy.

 

Który zestaw to zależy do czego bedzie używany, jednak ja bym sie skłonił na drugi bo tam jest AMD he-he :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę, to zestaw ma być do gier.

Bierz zestaw 2 z drobnymi korektami: RAM 2x1GB, Płytę główną Epox 9NPA+ Ultra, Dysk twardy Samsunga 200GB SATA II&NCQ i GeForca 7800GT. Cena prawie taka sama, a zestaw o wiele wydajniejszy w grach.

 

Do gier nie polecam zestawu na Intelu. Złożyłem zestaw na P630@4GHz ojcu i w grach spisuje się dość średnio. Natomiast jestem pod wrażeniem działania w środowisku windowsa. AMD tutaj przegrywa z Intelem.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę, to zestaw ma być do gier.

Bierz zestaw 2 z drobnymi korektami: RAM 2x1GB, Płytę główną Epox 9NPA+ Ultra, Dysk twardy Samsunga 200GB SATA II&NCQ i GeForca 7800GT. Cena prawie taka sama, a zestaw o wiele wydajniejszy w grach.

 

Do gier nie polecam zestawu na Intelu. Złożyłem zestaw na P630@4GHz ojcu i w grach spisuje się dość średnio. Natomiast jestem pod wrażeniem działania w środowisku windowsa. AMD tutaj przegrywa z Intelem.

Bardzo dobry zestaw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę, to zestaw ma być do gier.

Bierz zestaw 2 z drobnymi korektami: RAM 2x1GB, Płytę główną Epox 9NPA+ Ultra, Dysk twardy Samsunga 200GB SATA II&NCQ i GeForca 7800GT. Cena prawie taka sama, a zestaw o wiele wydajniejszy w grach.

 

Zestaw Lukmek'a bardzo dobry. Nic dodać nic ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...