Skocz do zawartości
MacieX

Jaki dostawca net-u?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 64kbit/s przez Wifi (to była jedyna sensowna alternatywa dla przekletego modemu :evil: :evil: ) Łącze kiszka ,czasem sie wybija :twisted: (do 2Mbit ) ale rzadko. Za to provider to profesjonalista :D jedyna awaria od paru miesiecy kiedy mialem net trwała 10min, koles naprawia także w niedzielę,jest linia hotline,daje 20 MB miejsca na serwerze na www,ftp,email ,, Łacze nie ma żadnych limitów,sygnał jest mocny i stabilny :D niedawno wymienił anteny i jest jeszcze lepiej :D :D bedzie wkrótce remap portu (nie ma publicznego IP :cry: )i indywidualne logowanie do sieci :twisted: jedyna rzecz to przepustowosc ,ale myśle że jak poczuje konkurencję to bedzie lepiej :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jakoze jestem mieszkancem puław to podpiety jestem do ogólnomiejskiej sieci PULNET do tego łacze sie przez proxy JUNGu :D transfery to rekord 4,5 MB z www (srednio ok 1 a jak bida serv to 200-300 ponizej 100 raczej nie zchodzi) Upload to samo ;) A i dotego ogólnomiejska siec LAN :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Neo+ 640 Kbps i jestem w miarę zadowolony, ale jednak to za mało (myślę, że do ok 20 Mbps jest ciągle po jakimś czasie za mało). Ale przynajmniej da się oglądać tvfly.com no i nie jest to modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...