Skocz do zawartości
Cnotek

Problem Z Sp2:/

Rekomendowane odpowiedzi

mam bardzo duzy problem mianowicie przeinstalowalem dzis system i szcesliwy zabralem sie do instalacji sp2 wszystko bylo ok SP sie zainstalowal no ale dalej juz bylo gozej bo niechodzily mi stronki ani w ie ani w operze ale za to gg chodzilo czy tez ping do wp.pl mialem 10 a takze niemialem kontroli nad zapora systemu windows (ktora byla wylączona) pisze ze dla mojego bezpieczenstwa czy wygody niepamietam juz funkcja ta jest kontrolowana przez zasady grupy :/ poczytalem pomoc poszeparlem w tych zasadach grupy ale nic niewskuralem . kiedys jak instalowalem 1wszy raz sp2 niemialem takich problemow .

na czystym systemie tzn po odinstalowaniu sp2 wsyztsko chodzi ok no ale niema firewala no chyba ze jakis dodatkowy :)

 

a i wolalbym jednak uzywac firewalla z sp2 a nie jakiegos innego bo ten jest wygodniejszy zdecydowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy taki dział jak FAQ. Polecam poczytać.

sory przeczytalem zaraz po napisaniu posta i wlasnie mialem go usuwac:) no aleco do tej integracji to maktos jakis inny pomysl?? aktualnie mam niesprawna nagrywarke:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory przeczytalem zaraz po napisaniu posta i wlasnie mialem go usuwac:) no aleco do tej integracji to maktos jakis inny pomysl?? aktualnie mam niesprawna nagrywarke:/

skopiuj zawartość płyty instalacyjnej na dysk (inny niż systemowy)

następnie zintegruj SP

następnie uruchom komputer z dyskietki startowej i uruchom plik X:\I386\USETUP.EXE (instalator systemu, tryb tekstowy)

 

zintegrować SP bez dodatkowych programów można tak:

rozpakowujesz plik SP (np: SP2.exe) do katalogu c:\SP2 za pomocą polecenia:

SP2.exe /x:C:\SP2

następnie wykonujesz:

C:\SP2\I386\Update\Update.exe /S:X:\ (gdzie X:\ to lokalizacja do której skopiowałeś zawartość płyty instalacyjnej systemu)

 

zapomniał bym o najważniejszym, dysk na którym umieścisz pliki z płyty instalacyjnej powinien być sformatowany w systemie plików FAT, co nie znaczy ze musi :wink:

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiuj zawartość płyty instalacyjnej na dysk (inny niż systemowy)

następnie zintegruj SP

następnie uruchom komputer z dyskietki startowej i uruchom plik X:\I386\USETUP.EXE (instalator systemu, tryb tekstowy)

 

zintegrować SP bez dodatkowych programów można tak:

rozpakowujesz plik SP (np: SP2.exe) do katalogu c:\SP2 za pomocą polecenia:

SP2.exe /x:C:\SP2

następnie wykonujesz:

C:\SP2\I386\Update\Update.exe /S:X:\ (gdzie X:\ to lokalizacja do której skopiowałeś zawartość płyty instalacyjnej systemu)

 

zapomniał bym o najważniejszym, dysk na którym umieścisz pliki z płyty instalacyjnej powinien być sformatowany w systemie plików FAT, co nie znaczy ze musi :wink:

mam na dysku folder z zintegrowanym winxp ale niemoge tego otworzyc z dosu bo mi wogule niewidzi dyskow zadnych poza cdromem i dyskietka:/

wszytskie partycje mam ntfs:)

 

a moglby mi ktos powiedziec czmeu tak sie dzieje skoro instaluje sp2 na czysty system a tu takie problemy?? duzo ludzi tak robi i niema zadnego problemu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na dysku folder z zintegrowanym winxp ale niemoge tego otworzyc z dosu bo mi wogule niewidzi dyskow zadnych poza cdromem i dyskietka:/

wszytskie partycje mam ntfs:)

 

a moglby mi ktos powiedziec czmeu tak sie dzieje skoro instaluje sp2 na czysty system a tu takie problemy?? duzo ludzi tak robi i niema zadnego problemu:/

TU masz rozwiązanie tego problemu

 

co do tego problemu z instalacją SP to hmmm, jest równie wiele przypadków kiedy instalacja SP kończy się problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...