Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Memory type: DDR3 (RAM configuration 07)... takie cos znalazlem w RT w diagnostic... ale to tez takie dziwne na nvision znalazlem art o grafie 7600gs pamiatki identyko tyle ze 1,2 ns i na nich jest configuration0... porabane to wszystko :/

Edytowane przez SiZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 1,2ns to wersja 256mb na 256mb sa inne timingi niz na 128 wiem bo sprawdzalem i ustawialem timingi od wersji 256 na moje co skonczylo sie wywaleniem artefaktow i flashowaniem do orginalu po omacku...pozatym 76 to nie 73.....proponuje abys dal juz spokoj z tymi timingami twoj problem polega pewnie na zlych sterownikach lub zasyfionej windzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winda nowo postawiona... moze na tamtej grafie mialem wiecej na gpu bo teraz to max 595 bez bledow... wczesniej chyba bylo 650 niebardzo to pamietam:/... mi potrzebne jest wiecej v na rdzeniu... zimny jest, w stresie temp dochodza do 43-47C...

Edytowane przez SiZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się od ręki bo nie chce mi się czytać 95 stron, ma ktoś linki do jakiś v-modów 7300gs gigabyte(wiem cienka ale to tymczasowy zamiennik). Szukałem po necie i znalazłem tylko na rosyjskich stronach a z cyrilicą u mnie cienko. Byłbym bardzo wdzięczny za każda informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się od ręki bo nie chce mi się czytać 95 stron, ma ktoś linki do jakiś v-modów 7300gs gigabyte(wiem cienka ale to tymczasowy zamiennik). Szukałem po necie i znalazłem tylko na rosyjskich stronach a z cyrilicą u mnie cienko. Byłbym bardzo wdzięczny za każda informacje.

To weź to sobie przetłumacz na angielski... mniemam, że będzie Ci łatwiej :)

 

Online Translator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 7300GT pasuje ARCTIC COOLING VGA SILENCER REV.3 czy jestem skazany na Pentagram Freezone XC-70 Al :?:

 

Ewentualnie jakie inne tanie chlodzenie polecacie :P

 

(ostatnio torche wypadlem z oboiegu jezeli chodzi i chlodzenie AC :P)

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 7300GT pasuje ARCTIC COOLING VGA SILENCER REV.3 czy jestem skazany na Pentagram Freezone XC-70 Al :?:

 

Ewentualnie jakie inne tanie chlodzenie polecacie :P

 

(ostatnio torche wypadlem z oboiegu jezeli chodzi i chlodzenie AC :P)

 

jezeli chcesz tanie dobre chlodzenie na ta karte to jedynie pentak ale doloz te 10 zl i kup miedziaka.

Edytowane przez Przemas_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Mi się wydaje że alu i miedziak to mają różnice w granicach błędu pomiarowego. No chyba że zostawisz sobie sam kawałek miedzi i dołożysz jakiegoś wolnoobrotowca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty mnie bierzesz za jakiegos laika... jest ponad 4V i tyle :/

Jezu koleś rzucasz się jaki jakiś frajer. Nie każdy Cię tu atakuje, nie dla każdego jesteś laikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SiZz mowie ze miezyles nie na tej nuzce bo w wersji na pci tez tak jest ze na jednej jest 4V a na przeciwnej prawidlowe,pozatym niemozliwe zebys na wszystkich 3 nuzkach mosfetu mial 4V dlaczego?zapoznaj sie z zasada dzialnia tranzystora

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chlopaki mam cos co moze pomoc w vmodzie wersji agp. Ktos na zagranicznym forum juz pomierzyl rezystancje roznych tranzystorów w poblizu 2 mostków 6549CBZ

 

http://img246.imageshack.us/img246/1219/pc180629bassagl1.jpg (edit fotka zmniejszona)

 

Wyglada to tak ze koles dalej nie wie ktory rezystor smarować ( moze wiecej niz jeden za jednym zamachem)

Edytowane przez Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]Większego zdjęcia nie dało się wstawić??[/ot]

Zdjecie jest duze wystarczy skopiowac adres obrazka i wkleic gdzie indziej http://img246.imageshack.us/img246/1219/pc180629bassagl1.jpg

 

To mowcie co smarowac juz wyciagam ołówek

Edytowane przez Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...