Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy, że po prawej stronie jest mocniej dokręcony niż po lewej (tak to widać na fotce) :) I chyba nierównomiernie dociska do rdzenia. Ale to tylko moja opinia [;

 

Czyli co sprubowac dokrecic zeby bylo wszedzie rowno czy tak zostawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co sprubowac dokrecic zeby bylo wszedzie rowno czy tak zostawic?

Lekko z lewej strony, tak żeby był równo dokręcony :)

 

Siakiś taki większy ten Zalman :wink: Znowu nowe PCB?? Ehhh....może jeszcze jedno nowe zrobią a za miesiąc znów inne :damage_wall:

I tak nigdy nie wygrają z Palitem ;]]

 

A tutaj zmiany są niewielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam kartę Galaxy 7300gt AGP 128/128 Zalman działającą z zestawem: Barton 2500+@1950MHz, Abit NF7-SL rev.2.0, 512 DDR1@434MHz. Bez OC karta wyciąga 9500 pkt. na defaultowych ust. (500/700) w 3dmark03, a podkręcona na 627/1878 11500pkt (sterowniki najnowsze 93.71). Wyniki są dość przeciętne; czy to wina kilkuletniego już sprzętu czy czegoś innego?

 

Przy okazji zapytam o wiatrak: czy słyszycie wyraźną różnicę między 25% i 100% prędkością wentylatora?

 

Wszystkie zmiany dokonywane były za pomocą RivaTunera v2.0 RC16.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ja mam swój (były) wentyl ustawiony na 13% i czasami było go słychać.. Ale jeśli dajesz takie małe % to sprawdź czy wogóle wiatrak będzie Ci się krecił bo mi na 12% juz się nie kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co palit do guru? Każdy wie że galaxy jest najlepsze... Tyle że pare złotych droższe

Chodziło mi o różnorodność PCB...

Galaxy nie jest najlepsze...

 

Witam

 

Mam kartę Galaxy 7300gt AGP 128/128 Zalman działającą z zestawem: Barton 2500+@1950MHz, Abit NF7-SL rev.2.0, 512 DDR1@434MHz. Bez OC karta wyciąga 9500 pkt. na defaultowych ust. (500/700) w 3dmark03, a podkręcona na 627/1878 11500pkt (sterowniki najnowsze 93.71). Wyniki są dość przeciętne; czy to wina kilkuletniego już sprzętu czy czegoś innego?

 

Przy okazji zapytam o wiatrak: czy słyszycie wyraźną różnicę między 25% i 100% prędkością wentylatora?

 

Wszystkie zmiany dokonywane były za pomocą RivaTunera v2.0 RC16.1

U ciebie nie ma wyraźnej różnicy bo kontrola obrotów wentylatora w kartach na AGP nie działa przez zmianę ustawień w windowsie. Jedynie edycja biosa przynosi oczekiwany skutek.

 

O coś nowego ;]]

Ładnie [; Możesz puścić to samo przy mem na 1.8Ghz ? Bo takie podwyższanie wyniku, przez za wysoko taktowane memki to raczej podchodzi pod fake... Każdy ci powie, że to niemożliwe, żeby mieć tyle pkt na A64 [;

Albo pokaż parę screenów z przejścia 3D marka ...

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55* w stresie i 970 Mhz na gpu ? ;]]

 

A poprzednio do 900 potrzebowałeś chyba około 40* z tego co pamiętam [;

 

Czy to nie przypadkiem 1 kwietnia daje się we znaki ? :]]

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, ale jesli tak to DALEM Sie nabrac :) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ige007 ładne prima aprilis nie ma co.. Lepiej się bierz za kręcenie na serio

Czy to nie przypadkiem 1 kwietnia daje się we znaki ? :]]

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, ale jesli tak to DALEM Sie nabrac

prima aprilis :) :) :)

Pozdrawiam i udanego 1-go Kwietnia hihihi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co palit do guru? Każdy wie że galaxy jest najlepsze... Tyle że pare złotych droższe

 

taaa, galaxy jest super pr0 i elo...

 

btw. zrobił ktoś 850mhz bez delty? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az takim lamusem to ja nie jestem.

 

karte tą wszyscy ustawiają 500@600 rdzeń i 700@800 pamiec - to jest standard jak patrze na necie.

mi pamiec, owszem wytrzymuje, ale na rdzeniu nie moge zrobic wiecej niz 560Mhz, bo zaczyna wariowac.

 

To chyba nie bedzie za duze OC, co nie?

Chyba jestes bo ja mialem jak narazie w łapkach 3 sztuki i zadna nie zrobila 600 bez podnoszenia napiecia.

550

570

590

Tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pietach znowu bawił się ołówkiem.

Na razie tylko tak delikatnie.

Na rdzeniu 1.53V i poszedł stabilnie na 680MHz(kiedyś miałem chyba ok 1.6V i szedł na 720MHz)

Na pamieciach 2.15V i poszły na 1050Mhz (2100MHz) poszły by wiecej ale skonczył mi sie suwak w Rivie...szukałem w zakładkach ale jakoś nie moge namierzyć tej zakładki gdzie mozna ustawić min i max. Ktoś wie?

Moja karta jest o tyle dziwna że bez v-modów na rdzeniu jest 1.35 cały czas (bez różnicy czy 2D czy 3D) a na pamieciach jest 2.0V.

Podkręciłbym więcej ale na mojej platformie (Socket A) to jest bezcelowe bo i tak procesor dławi kartę.

 

CPU Athlon XP 3200+ (2200MHz)

Bez OC (500/1400) 3DMark2003 ok 10.9 K

OC karty (680/2100) 3DMark2003 ok 12.6K

 

CPU Athlon XP 3200+ @ 2500MHz

OC karty (680/2100) 3DMark2003 ok 13.3K

 

Ewentualnie pobawię się w zrobienie małego rekordziku na @mem....jestem chyba jednym z niewielu którzy przekroczyli 2000MHz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...