Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

A ja dziękuje takie libacje odwalać. Jak mi się zechce to coś porobie. Ale V nie będe zwiekszać bo mi się nie chce :P Człowiek kiedyś to około 4-5razy dziennie to robił a dziś? Już grafit trzyma się od marca nie ruszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim starym GF4 mam taki ;] ale tam padły memki. To jest nowa karta i aż się dziwie ze nie działa poprawnie bez oc tylko na sterownikach. Po zainstalowaniu sterownika do AGP powoduje on konflikt z Karta która jest jeszcze bez sterowników. Paranoja. Wie ktoś może jak zmienić zasoby w windowsie xp, tzn żeby były aktywne bo teraz mam szare i tylko do odczytu.

A może ta karta jest padnięta i po instalacji sterów, czyli wtedy kiedy powinna już działać ok pokazują się te arty. Sprawdź jak możesz na innym komputerze :)

 

kreftr @ masz na myśli zanurzenie pompki w lodzie? Petrygo nie nie zamrozi? A destylka? Bo wody nie chce mieszać z destylką i petrygo.

A jak się ma zamrozić Petrygo ? Przecież to płyn do chłodnic... Nie może zamarzać np w zimie kiedy jest w nocy na dworze dużo na minusie...

 

Oproznij uklad, zamroz wiadro kranowy, wytnij dziure na pompke i dolej troche wody. Nie zapomnij zaizolowac wezy i mobo. Takie wiadro jak moje spokojnie starcza na 20 godzin benchu :D

O tak, izolacja to podstawa ;] Przy temp wody poniżej 5* możesz zobaczyć kropelki na wężach ;]]

 

A ja dziękuje takie libacje odwalać. Jak mi się zechce to coś porobie. Ale V nie będe zwiekszać bo mi się nie chce :P Człowiek kiedyś to około 4-5razy dziennie to robił a dziś? Już grafit trzyma się od marca nie ruszany

Że co robić ? Chcesz pić %% z kartą graficzną ? :lol: W sumie to tutaj jest dużo roboty z takim wiadrem :P Ale czego się nie robi, żeby należeć do 900Mhz club :P B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Zniecheciłem się narazie ^^ Ale coś się wymysli bo musi być 900MHz ;] I wtedy pkp dla teamu pure na hwbocie [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Haha 3GHz SD to nie taki potwór.. Skad ja tego człowieka znam? haha ;] Zmeni się platforme to się pomyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, izolacja to podstawa ;] Przy temp wody poniżej 5* możesz zobaczyć kropelki na wężach ;]]

Zależy od wilgotności i temperatury pomieszczenia. Równie dobrze mogłeś zobaczyć wodę przy 15C* :P

 

btw: Borygo zamarza chyba przy -30C*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mom galaxy 7300gt i po dłuższym użytkowaniu GF MX 440 z pasywnym chłodzeniem ten wentyl, nie zalman bynajmniej, daje ostro po uszach. Czy jest jakaś możliwośc by go skręcić/wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mom galaxy 7300gt i po dłuższym użytkowaniu GF MX 440 z pasywnym chłodzeniem ten wentyl, nie zalman bynajmniej, daje ostro po uszach. Czy jest jakaś możliwośc by go skręcić/wymienić?

 

Czy jest mozliowsc by go wymienic? - hehe te pytanie zadaj raczej sobie. Jezeli masz fundusze to zmien. Mozna jego skrecic ale wtedy wydajnosc takiego buczka znacznie spada.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jeśli się da to na co warto i ile można stracić? Kasę się znajdzie, co by tylko tak po uszach nie dawał... bo rozumiem że pasyw w dzisiejszych czasach nie przejdzie?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

@ Juzef ustaw w rive wentyl na 15%, pamiętajać że na 13% już wentyl się nie kreci. U mnie w idle między 100% fan a 14% fan była to różnica 2* ^^

@ teat karta żyje? Ja raz swojej dałem 2v przez pare H tak chodziła i nic z tego nie miałem. Może pochwal się napięciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Hm, no obadam, choć jo nie mam zalmana raczej, a jakiś badziew niewielki. Da się z tym żyć bez wymiany? A jeśli to ile taki zalman czy coś solidnego wyniesie?

Hmm, miałem ta pierdziawke po pewnym czasie nie moglem wytrzymac i wymienilem na cos takiego. Roznica temperatur ? Znaczna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no pomyślę, póki co nie mam tylko windowsa na stanie, a zresztą jak gmerałem po tym progsie, to nie mogłem wyczaić gdzie ta sprawa z wentylem. Cuś podpowiecie laikowi?

Jak się znajdą fundusze, coś zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dzisiaj znowu grałem i 750 / 890 przez 3 godziny zero problemów... trzeba będzie zwiększyć skalę... my god, kiedy ja to ostatni raz robiłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

LukasAMD Totalnie cie pochłonoł świat gier.. Zapodaj jej 1.6v daj delte i 820\930Mhz i gierki będą ładnie chodzić [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukasAMD Totalnie cie pochłonoł świat gier.. Zapodaj jej 1.6v daj delte i 820\930Mhz i gierki będą ładnie chodzić [:

Nie każdy ma WC, żeby dawać 1.6v na kartę + deltę - przy takiej kombinacji trzeba utrzymywać niską temp rdzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Po zmianie pasty na takim V miałem only 70* stress wiec nie najgorzej ;] Zakładajac że ma zalmana to zgubi te 2-3* jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moja karta. gdy ustawiam ja na 820/1050 to karta po wlaczeniu gry spada na rdzeniu do 500 ale pamieci pozostaja bez zmian. czym to jest spowodowane? Nawet przestawienie taktow w 2d nic nie pomaga <_<

Za dużo Mhz na gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moja karta. gdy ustawiam ja na 820/1050 to karta po wlaczeniu gry spada na rdzeniu do 500 ale pamieci pozostaja bez zmian. czym to jest spowodowane? Nawet przestawienie taktow w 2d nic nie pomaga <_<

To jest niestaty normalka na tej karcie. U mnie po olowku rdzen lajtowo chodzil na 660mhz. Zero problemow, zwisow itd. Pochodzilo tak pare dni, a potem karta zapomniala ze posiada takie cos jak tryb 3d :lol:

Za ktoryms uruchomieniem gry/marka dopiero wskakiwala na wlasciwe zegary.

Ołówek wyczyscilem i leje na ten problem, bo juz znalazlem kupca na ta pseudografe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Nie każdy ma WC, żeby dawać 1.6v na kartę + deltę - przy takiej kombinacji trzeba utrzymywać niską temp rdzenia...

No właśnie o to chodzi - jak dla mnie te 65-68 stopni to na razie taki max... po co bardziej katować kartę bez odpowiedniego chłodzenia? W sumie może jeszcze w sterownikach coś pozmieniam aby chodziło lepeij....

 

A druga inna sprawa bo już słyszałem o tym miliony opinii - ile mam ustawić w biosie ramu dla karty gdy mam 1 GB RAM??? Niektórzy gadają 128, inni 256 a jeszcze inni 512 mb... teraz mam 128 i sam nie wiem czy to jest ok. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Jak tam sobie uważasz. Dla mnie granicą było nie przekraczanie 90* a teraz na wc 45*. Chcę przyznać że moja karciocha dostała po du@#% ale jakoś się trzyma i gpu też niczego sobie. Postanowiłem oradiować sekcje zasialnia ^^ Zainspirował mnie 8800gts w radiatorach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...