Skocz do zawartości
rmc

Zestaw Do 2000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

a dlaczego nikt nie poleca intela

Do gier to straszna kaszana, amd kopie intela jak leci. Poczytaj testy na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie czynniki trzeba spelnic zeby sie rpocek dobrze krecil, nie interesowalme sie dotad sprzetem bo kaski nie bylo to siedialem na sprzecie takim na jaki sam kase dalem rade uzbierac, czyli dwa lata na P200Mhz z 32RAM i 2Mb S3, poznije rok na Cel366Mhz z 192Mb RAM i Intelkiem i740, takie zestawy ze siwetnie sie na nich pisalo i przegladalos trony internetowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja radze tak:

Sempron64 3000 s.939 cena: 385zł

Asrock K8 939Dual-Sata2 cena: 218zł

Twinmos cena: 152zł

LG GSA-4163B cena: 145zł

Samsung SP 80GB cena: 199zł

AC Silencer 64 Ultra TC cena: 35zł

Delta 350Wat cena: 80zł

Tania buda cena: 55zł

GF6600GE cena: 440zł

 

Wychodzi 1908zł więc na monitor nie starczy ja radze dozbierać na monitor i wziąć taki zestaw.

Na tym co ja podałem pojdą. Można jedynie ramu dokupić bo 512Mb to mało na dzisiejsze czasy i jak będzie kasa to GS6800GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a w przyszlosci znajda sie lepsze procki na 939? tak zebym nie musial plyty glownej co chwile wymieniac

Tak trudno poszukać?? :evil: Masz przecież dwa jajka (x2) i jak ceny spadną to kupisz proca takiego i będziesz miał dwa jaja <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...