Skocz do zawartości
DooDah

MSI K7T266 Pro2 (ver. 2.0) z AXP T-Bred dziala.....

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum msi mozna znalezc informacje o zmodyfikowaniu plyty tak aby dzialaly na nim procki z rdzeniem T-Bred. Wystarczy usunac takie male cus (chyba kondensator :oops: ) i zflashowac biosa. ftp://ftp.heppen.be/MSI/K7T266pro2 pod tym adresem sa informacje oraz bios zwiazane z modyfikacja w pliku K7T266pro2 mod XP2200+.exe.

Odrazu odpowiedzi na pytania

 

1) po modyfikacji dzialaja starsze procePalomino i durnie.

2) dziala takze raid w wersjach plyt RU

3) ten maly cus znajduje sie po prawej stronie proca, (albo lewaj jak kto patrzy) ale z ktorejs strony proca sa 3 duze zielone slupki :lol: (chyba tez kondensatory) a po prawej stronie patrzac od strony proca przy najbardziej wysunietym w prawo jest ten maly cus..., a zreszta napisane to jest w tym pliku.

 

ludzie juz to testowali i dziala ja jescze nie bo nie wiem jak to cus wyrznac z plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego postu wnosze ze T-bredy nie chodza na plytach MSI kt266a???Wlasnie mialem zmienic proca na T-breda i kicha? Czy moglby ktos mi wyslac na maila opis jak zmodyfikowac plyte by wszystko bylo ok??Nie moge sie wbic na ten link wyzej na strone gdzie jest opisana ta modyfikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie juz pogubilem, wiec prosze o pomoc... oto info z wcpuid ver. 3.1:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiec to jest K7T266 Pro2 ver. 2.0, a nie K7T266 Pro2-A ver. 1.0 ?

Z pierwsza plyta Thoroughbred ma nie dzialac, a na drugiej podobno hula, tak?

 

Za dwa dni bede tu miec A1700XP JIUHB,

czy w zwiazku z tym bede w stanie jakos zmusic moja plyte do wspolpracy z tym prockiem?

 

Z pozdrowieniami,

gmb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiec to jest K7T266 Pro2 ver. 2.0, a nie K7T266 Pro2-A ver. 1.0 ?

Z pierwsza plyta Thoroughbred ma nie dzialac, a na drugiej podobno hula, tak? "

 

Pierwsza płyta to K7T266 Pro2 wer.2.0 (czerwona) MS-6380 - tą można zmodować podobno do 2600+

Druga to nie K7T266 Pro2-A tylko K7T Pro2-A (zielona) MS-6330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos moze wylutowac to male swinstwo??ja sie zamierzam ale troszke sie boje.zastanawiam sie czy nie zaniesc do znajomego znajomej ktory pracuje w firmie gdzie naprawiaja plyty glowne tam na pewno by mi wylutowali bez problemu.I pytanie: czy najpierw wylutowac i potem bios czy najpierw bios i potem wylutowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol no macie troche zabawy

 

ja mam plyte na sdr'y(dimm) - msi k7t turbo2 i procek smiga na maxa

jest gnuj bo wszystko co na plycie moglem podniesc sie skonczylo :D 149x12.5 juz niemoge z procka nic wycisnac :)

pozdr bobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol no macie troche zabawy

 

ja mam plyte na sdr'y(dimm) - msi k7t turbo2 i procek smiga na maxa

jest gnuj bo wszystko co na plycie moglem podniesc sie skonczylo :D 149x12.5 juz niemoge z procka nic wycisnac :)

pozdr bobo

ustaw wyzszy mnoznik na mostkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo jak narazie podkrecic 1700+ na 1880MHz(155*12,5/13)

Ale cos jest chyba nie tak bo w 3dmarku2003 w cpu test mam tyle samo co na odkreconym :? Nie wiem co jest.Musze sandre zainstalic i sprawdzic.Wtedy bede mial pewnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...