Skocz do zawartości
humax5400

Command & Conquer : First Decade

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszał ktoś o tym tytule ? Jest to pakiet wszystkich gier Command & Conquer znajdujący się na płycie DVD. Można bez problemu grać w Windows XP. Dzisiaj premiera.

 

Zestaw obejmuje:

Command & Conquer (sierpień 1995)

Command & Conquer The Covert Operations (kwiecień 1996)

Command & Conquer Red Alert (październik 1996)

Command & Conquer Red Alert Counterstrike(marzec 1997)

Command & Conquer Red Aler The Aftermath (wrzesień 1997)

Command & Conquer Tiberian Sun (sierpień 1999)

Command & Conquer Tiberian Sun Firestorm (luty 2000)

Command & Conquer Red Alert 2 (październik 2000)

Command & Conquer Yuris Revenge(październik 2001)

Command & Conquer Renegade (luty 2002)

Command & Conquer Generals (luty 2003)

Command & Conquer Generals Zero Hour (wrzesień 2003)

 

Czyli dla fanów świetna sprawa. Ja napewno zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy C&C z 1995 to dla mnie najlepszy RTS...ever. Klimatem nic mu nie dorownuje, przechodzilem misje za misja tylko po to zeby zobaczyc nastepne kozackie filmiki. A koniec gry po stronie NODu to po prostu majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam first decade od dnia premiery w usa..

dvd z filmami jest dosyc spoko. jeden z wywiadow tam sugeruje nam ze ea pracuje nad nastepnym c&c, najprawdopodobniej w swiecie red alert..

ea jak ea, w tej kompilacji gier jest kilka problemow tak jak zawsze. czytalem gdzies ze podczas grania w misje w ra1 kiedy grasz sovietami to filmiki allied sie pokazuja. brak gry online/lan w c&c1 oraz ra1 mimo ze grupa fanow zrobila niby-patcha ktory pozwala na gre online/lan z kilku lat temu i teraz ea planuje tego uzyc.

cena jest swietna jak na takie gry. najgorsze jest lenistwo ea i brak sole survivor ktory w sumie byl gra jedynie poswiecona online i byl na silniku ra1 i dlatego ea nie wydala go razem z packiem, a dlatego ze jak juz mowilem poniewaz nie ma mozwliwosci gry online w ra1.

 

aha jak chcecie wszystkie gry zainstalowac to trzeba chyba 9.8gb ;) i wpisywac cd key do prawie kazdej gry

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer (sierpień 1995)

Ja pierdziele, to już ponad 10 lat :-|

Ta gra razem z NFS1 stanowią dla mnie gry od których zaczęła sie moja przygoda z grami na PC, pewnie że bylo cos wczesniej ale to byl przelom. 10 lat w branży ;) I faktycznie, ja nie moge byl taki motyw z Kaczorem!!! Dzizas!!! :D I co najlepsze : C&C byla pierwszą oryginalna grą jaką miałem ;) Olbrzymi sentyment... Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra razem z NFS1 stanowią dla mnie gry od których zaczęła sie moja przygoda z grami na PC, pewnie że bylo cos wczesniej ale to byl przelom. 10 lat w branży ;) I faktycznie, ja nie moge byl taki motyw z Kaczorem!!! Dzizas!!! :D I co najlepsze : C&C byla pierwszą oryginalna grą jaką miałem ;) Olbrzymi sentyment...

Największym sentymentem darzę Phantasmagorię - dostałem ją na gwiazdkę razem z CD-ROMem teac x6 i AWE32 (full wersja z mikrofonem ;) ) - to był dla mnie gigantyczny skok jakościowy, żadna gra później mnie tak nie zachwyciła. I to też było około 1995r. No i w NFS1 też się zagrywałem, potem w Screamera. Ehh.. to były czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS to tez byla masakra, filmiki z tej giery uwazam za najlepsze w calej serii, pokazoweczka Viper'a miazdzyla!! A co do C&C jeszcze to na koncu pamietam byla zapowiedz Tiberian Sun...jak gierki 3d!! Teraz nie ma juz fajnych gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były to swego czasu prawdziwe majstersztyki (C&C, NFS1, itp), ale dzisiaj niestety dużo nie zwojują. Zapewne tak dobrze je wspominamy, bo były swego rodzaju pozycjami pionierskimi, wyznaczały nowe trendy, wprowadzały do świata gier coś, czego nigdzie indziej nie widzieliśmy. Aczkolwiek nie wiem, czy dziś ktoś grając w C&C by się nią zachwycał. Postęp technologiczny jest nieunikniony (i chwała mu za to).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw obowiązkowy : Advance Missile Turrets + Advance Communication Center (Ion Cannon Ready...) + 12 Orca Fighters i po sprawie ;). A dla NODu analogiczie : Obelisks of Light + Flame Tanks/Stealth Tanks

Ale mi sie na wspominki zebrało, chyba zaczynam hajs odkladac...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No male problemy sa z ta edycja,ale i tak jutro rano lece po swoja sztuke(ah te czasy gdy gralo sie na 486DX2/66Mhz i byla to super maszyna:P) gdyby nie 24godzinna sluzba juz bym gral a tak na mnie czeka pudeleczko ;) W kazdym wypadku jest to dla mnie wielki rarytas w jedym wydaniu miec wszystkie cac gry :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer (sierpień 1995)

Ja pierdziele, to już ponad 10 lat :-|

Niestety :-| ale za to jakie sie ma wspomnienia ;) ehhhhh jeszcze jedna plansze przejsc aby zobaczyc filmik :] . Najlepiej sie gralo w "multi", przynajmniej mi. Kumpel i ja przy jednym kompie i na zmiane raz on raz ja :] . Potem byl Red Alert tez genialny ale nie az tak jak C&C, te "kwadratowe" czolgi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak wspominaja dawne czasy, to ja tez :P. Pierwszy RTS w jaki gralem to Dune2 jeszcze na amidze a pozniej na blaszaku. pozniej C&C zmiazdzylo mnie na kilka miesiecy :] ehh chyba tesh sobie kupie ten pakiet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem seri C&C od pierwszej czesci:) Przez kilka ost miechow udalo mi sie skompletowac cala sage oryginalna w pierwszych wydaniach :D A to First Decade mi sie nie podoba bo wszystko jest na 2 plytach DVD :/

Jesli chodzi natomiast o stare czasy to w 95 roq wyszła Cyberia 2 Resurrection k tora naprawde miala super grafike, wrecz akcja jak podczas filmu:)

Edytowane przez Snajper3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...