Skocz do zawartości
mongothealien

masz broń ???

masz bron ???  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. masz bron ???

    • pistolet
      9
    • RMG - gaz lzawiacy i inny
      4
    • noz
      10
    • inny sprzet
      7
    • jakies zwierze ( morderczy chomik itp ;-)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

oops a ja kiedys nioslem se po ulicy prawdziwy miecz, bo mialem go zaniesc na przedstawienie. Ciekawe co by powiedziala policje  

ale chyba jush sie domyslam czemu ludzie schodzili mi z drogi :D

Co do broni białej to przypomniało mi się: Fajnie było by mieć taką prawdziwą samurajską katanę.

Trzeba by było ken-do potrenowac coby sobie krzywdy nie zrobić. Ale imno warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wysterowalem poprostu mialem kilka niemilych doswiadczen i kilka wlamow. A pozatym ojciec mysliwy i byly wojskowy wiec pozwolenia ma. Nie mam zamiaru oddawac dobrowolnie czegos mojego jakiemus smieciowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oops a ja kiedys nioslem se po ulicy prawdziwy miecz, bo mialem go zaniesc na przedstawienie. Ciekawe co by powiedziala policje  

ale chyba jush sie domyslam czemu ludzie schodzili mi z drogi :D

Co do broni białej to przypomniało mi się: Fajnie było by mieć taką prawdziwą samurajską katanę.

Trzeba by było ken-do potrenowac coby sobie krzywdy nie zrobić. Ale imno warto...

o wlasnie przypomniales mi - jakos ze jestem milosnikiem RPG itp. mam zamiar sobie sprawic razem z kumplem uzbrojenie w postaci :

- duzy topor

lub

- dlugi 1,5 reczny miecz

ewentualnie korbacz5 kulowy

i jaki dres wyskoczy?!?!? hy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musze was zaskoczyc strzelalem z tego cacka. ( znaczy sie z De 0.50 ) Jak bylem na targach w niemcach w tamtym roku.

 

Stwierdzenie ze chce lape urwac jest trafnym okresleniem ale dzienki swej masie zlagodzili je w duzym stopniu no i nie podrzuca lufy do gory tak jak np. w hk usp z ktorego tez udalo mi sie wystrzealc caly magazynek ale wybral bym raczej usp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero jak skoncze 21 lat bede sie staral o prawo na noszenie broni, a moim marzeniem jest FN 57 albo jak kto woli FiveSeven :D .

 

http://www.guns.ipsc.pl/htmls/fn_57.htm ==> tu mozna przeczytac opis. Ale raczej nie bedzie ona legalnie do kupienia :( .

Wtedy kupie albo berette m92f - klasyk :D .

Albo glocka 19 - bardzo ladny, lekki no i plastyk :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desert Eagle to moje marzenie pewni nigdy niezrealizowane.

Mialem do niedawna snajperke Super 9 pneeumatyczną z cel. optycznym 4x. strzelalem kulkami porcelanowymi, fajne cacko, pamientam jak 1 raz strzelilem, na stołkku polozylem wielkiego grejfruta, oddalilem sie z 9 metrow, kulka przebila na wylot i obryzgała sciane sokiem, pamientam tez ze przebijało na wpol rozmrozonego kurczaka :) . raz mi odwalilo i w nocy obszczelałem samochod, pewnej osoby ktora mnie bardzo wqrzala.

 

Czasem nosze ze soba kastet, ale szcerze mowiać obawiał bym sie go urzyc, widzalem jak koles bil sie z łysym, jeden strzal i glaniarz nieprztomny bryyyyy. Przy dźwiach mam pałe na wszelki wypadek, pozatym mam małą kolekcje nozy, kilkarazy pracowałem na statkach-masowcach, to fundowalem sobie jakąś maczetke w angli bądź w norwegii.

Mam dosyc drogi rowerzawsze jak jeżdze z kumplem to mamy w plecaku 75 centymetrową rurke zakonczoną uchwytem z kierownicy z roweru do trzymania, naszcescie niemialem jeszcze przymusu jej urzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam na stanie Rohm gazowy 8 mm (pestka) rocznik '93 + opakowanie naboi rtęciowych,siekierka za regałem 2500 dkg taka z supermarketu pociagnięta czerwona farbą,dwa noże kuchenne rocznik '86 z napisem Gerlach,oraz pilnik"Taternik"rocznik nieznany to piłowania zbyt dużego temperamentu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaz jest, nóż jest i kastet też+ Martensy z ,,blachą". Gdzieś sie wala łańcuch zerwany z chuśtawki hehe :)

Jak to śpiewa Maleńczuk- ,,Moja głowa to bommba, moja pięść to petarda";)

 

Klamka fajna rzecz, ale w tym poj.... kraju mogą cię wsadzić za samoobronę, nawet jak nie zabijesz. Nawet policjantów wsadzają, a co mówić o cywilach.....ech.... :(

Ale nie ma jak strzelba ,,pompka" :) czyli obrzyn...mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten FiveseveN to niezła armata. Gdzieś widziałem w Commandos chyba, że produkują bardzo podobną broń, jaką miał Robocop. Działa w ten sam sposób :)

A ruskie KGB miało taki fajny niepozorny pistolecik z możliwością automatu- jak ktoś oglądał ,,Bez Twarzy" to wie, o czym mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten FiveseveN to niezła armata. Gdzieś widziałem w Commandos chyba, że produkują bardzo podobną broń, jaką miał Robocop. Działa w ten sam sposób :) 

A ruskie KGB miało taki fajny niepozorny pistolecik z możliwością automatu- jak ktoś oglądał ,,Bez Twarzy" to wie, o czym mówię :)

moj kolega ma replkike givery roboklopa :).

na co2 i kulki 6mm :P to jest jakis Kolt, wyglada czadowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam:

- mlotek kauczukowy

- srubokret

- kule do bilarda zawinieta w bandanke

- odpowiednio spilowane metalowe pokretlo ("kranik")

- metalowa noge od krzesla

- ...

 

i niech mi ktos powie ze to bron - a jak ladnie mozna tym dawac czadu (na 1 i 3 pozycje nikt z kosa nie jest mocny chyba ze metrowa lub dluzsza) :)

 

a jakbym mial kase i wejscia to kupilbym sobie snajperke (taka jak ma SWAT w L.A. tak mi sie przynajmniej wydaje) - ROBAR SR90 - ale o ile wiem kazda sztuka jest rejestrowana na konkretne nazwisko i raczej ich nie mozna wywozic z USA :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gnat plus szelki zeby bylo wygodnie :-) posadzam cie za uzycie z bliskiej odleglosci moze zranic testowane  8)  pozatym lepiej ubezpiecz rower :-) jaki rower kupujesz ? tez lubie rowerki nawet troszke wyczynowo mam rowrek KTM na osprzecie Rock Shox , SDXT Mega 9 a ty co planujesz kupic ?? ja bym bral teraz cos od Scot,,,,,,,,,,,,

Ubezpieczenie roweru odpada. 13% wartości roweru roczniem do tego szansa na odzyskanie kasy w przypadku kradzieży jest znikoma :/

 

A co do rowerka mojego przyszłego, to bedzie to GIANT XtC NRS 950 + amor Marzocchi Bomber Z1 Wedge i pewnie kiere i mostek wymienię. TU masz link do bike'a. W jednym ze sklepów mogę go mieć 35% taniej, więc sie nawet nie zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gnat plus szelki zeby bylo wygodnie :-) posadzam cie za uzycie z bliskiej odleglosci moze zranic testowane  8)  pozatym lepiej ubezpiecz rower :-) jaki rower kupujesz ? tez lubie rowerki nawet troszke wyczynowo mam rowrek KTM na osprzecie Rock Shox , SDXT Mega 9 a ty co planujesz kupic ?? ja bym bral teraz cos od Scot,,,,,,,,,,,,

Ubezpieczenie roweru odpada. 13% wartości roweru roczniem do tego szansa na odzyskanie kasy w przypadku kradzieży jest znikoma :/

 

A co do rowerka mojego przyszłego, to bedzie to GIANT XtC NRS 950 + amor Marzocchi Bomber Z1 Wedge i pewnie kiere i mostek wymienię. TU masz link do bike'a. W jednym ze sklepów mogę go mieć 35% taniej, więc sie nawet nie zastanawiam :)

Trochę OT - tak a propo roweru - za taką kaskę nie wolisz mieć lepszego hard teil-a z lepszym osprzętem niż fulla ? Zresztą ja też teraz kupuję sprzęt (w wakacjie straciłem rower - ale broń nic by mi nie pomogła - rąbneli mi go bez mojej obecności) tyle, że mam trochę mniej kasy na ten cel (ok 2500 zł) więc napewno fulla nie kupię. Co do tego sklepu - możesz coś jeszcze taniej załatwić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...