Skocz do zawartości
fiteg

Który Lepszy? Win Xp Prof Czy Win Xp Pto X64 Editin?

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak ogólnie ma być lepszy :D

Tak na serio, to nie wiem który lepszy, bo nigdy nie miałem HOME EDITION, tylko od zawsze PRO. HE ma trochę mniej funkcji od PRO, których zapewne nie wykorzystasz jak wyjeżdzasz z takim pytaniem :lol: (np. pulpit zdalny, lub wieloprocesorowość). Jak masz procesor "dwujajeczny" lub Pentium z HT, to musisz mieć Win XP PRO, bo HE nie obsługuje wielu procków lub Hyper threadingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Microsoftu jest napisane, że nie obsługuje wieloprocesorowości, a ktoś na tym forum napisał, że HT też nie obsluguje. Jak nie mam racji, to mnie poprawcie, ale byłem na 90% pewien, że nie obsługuje. Niestety nie umiem tego sprawdzić, bo mam Athlona64, a nie Pentiuma 4 HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok..lecz takie pytanie mi sie nasuwa...Bo mialem winde 64bitowa i niestety nie moge zainstalowac sterów od speed toucha!!! Mam specjalne pod 64bit i gdy po instalacji prosi o podłączenie urządzenia...podlanczam...a to nadal prosi i jest piec!!!nie moge tego zainstalować do konca...i w dodatku lini adsl mi nie wykrywa!!! A co do OC to zauwazylem ze jak mialem xp pro to ladnie zmienialem zegar z 200 do 215...a teraz jak mam windows MCE to zmienie z 200 na 203 to juz winda sie nie uruchamia!!! Czy to jest mozliwe ze do krecenia najlepszy jest xp pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja ściągłem sobie najnowsze sterowniki do karty graficznej (specjalne pod x64) i nie chciały sie zainslatowac, jakis błąd wyskakiwał. Ściągłem jakąś starszą wersje, instalacja przebiegła szybko. Po ponownych uruchomieniu kompa okazało sie ze sterowniki się nie zainstalowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok...ale ja mam teraz jakos dziwnie tak ze przy OC na Win MCE podniose mnoznik o 2 i juz winda sie restartuje lub nie wczytuje...a jak mialem Win xp pro to zwiekszalem o 15 i był luz...jest to mozliwe..? i czy ma ktos stery do nvidia usb 2.0 pod win xp 64bit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...