Skocz do zawartości
serek_x

Pamięci 512mb Do 160pln?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

do ilu ten twinmo się kręci przy def. timingach?

Z nimi to loteria, moje lecą tak jak w podpisie a standardowe to 2.5; 3; 3; 8. Może patrioty sie uda wyrwać, a jak nie to bierz te twinmosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i odpowiadam. Nie oszczedzaj na pamięciach bo się przejedziesz jak ja. Zapragnołem mieć duala na kościach 2x256 DDR 400. Kupiłem dual kit TwinMosa i grało wszystko nawet podkręciłem je z 200 do 224 MHz FSB.

Pamiatki chodziły bez problemu ale hałas zaczął mi przeszkadzać więc zmieniłem boxowego cooleraka na Freezera 64 i zaczeły się problemy. Jak się okazało paięci zaczeły się grzać i w żaden sposób nie mogłem je namówić do pracy w dualu nawet na standardowej prędkości FSB 200 /poprzedni wentylator + radiator dmuchały powietrzem na pamięci a obecny nie/. Założyłem więc radiatory na pamięci i to był ich ostatni popis- restart komap i zgon. Pamięci gorące jak diabli. Musiałem odczekać aż je mogłem wyciągnąc. Niestety obie padły.

Obecnie kupiłem Geile 2x512 nawet niesparowane w niebieskich radiatorach. Włożyłem i poszły w trybie dual. Gorące są i owszem ale zero restartów i problemów. Goraco polecam. TwinMos dla mnie już nie istnieje.

Edytowane przez Capitan34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...