Skocz do zawartości
JacekN8

Przesiadka Z Socket A Na 939

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Athlona XP 2400+ 2000MHz i płyte Msi 6712. Czy jak przesiąde się na Semprona 3000+ i Asrock 939Dual Sata2 to poczuje różnice w grach jak i w necie, programosach...???

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona XP 2400+ 2000MHz i płyte Msi 6712. Czy jak przesiąde się na Semprona 3000+ i Asrock 939Dual Sata2 to poczuje różnice w grach jak i w necie, programosach...???

Różnica będzie spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a czy jak ja bym se zmienil na 939 z semp64 a zochowal karte to tez bedzie szybciej?? np w nfs:mw mam tera okolo 30 fps to jak zmienie to ile bym mial??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona XP 2400+ 2000MHz i płyte Msi 6712. Czy jak przesiąde się na Semprona 3000+ i Asrock 939Dual Sata2 to poczuje różnice w grach jak i w necie, programosach...???

Jeszcze zalezy od tego jaka kupisz grafike, a z ta roznica zebys sie nie przeliczyl... dzisiejsze gry - bo to one potrzebuja nawiecej mocy, potrzebuja poteznej grafiki i na tym skup swoja uwage, szczegolnie przy zmianie platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torque8 na jaką masz magistrale i mnożnik ustawiony że ci semp na tej płycie wyciąga ponad 2450MHz????

Mam fsb274mhz mnoznik 9x vcore 1,375 i ht 4x czyli 1096 chociaz na 1370 tez całkiem stabilnie chodził ale dla bezpieczenistwa obnizyłem. Procek by znacznie wiecej pociagna ale BIOS mam standardowy 1.5 w ktorym fsb max=274.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jaki zasilacz??? Tak żeby stabilnie działał z tym zestawem (ASrock dual sata2 + sempron 3000+) i żeby nie trzeba było wymianiać zasilacza jak bede kupowal AM2. Cena do 120zł. Co powiecie na takie coś http://allegro.pl/item85862710_promocja_be...19db_gw_fv.html

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jaki zasilacz??? Tak żeby stabilnie działał z tym zestawem (ASrock dual sata2 + sempron 3000+) i żeby nie trzeba było wymianiać zasilacza jak bede kupowal AM2. Cena do 120zł

za 120 to szału nie kupisz do takiej platformy jaką będzie AM2, niestety tu nie możesz oszczędzać. jak jeszcze masz w perspektywie zmianę grafy, ta kwota jest po prostu za mała na zasilacz. chyba że trafisz jakiegoś rodzynka z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...