Skocz do zawartości
Lesiu

Dfi & Am2....?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Orientuje sie moze ktos czy DFI planuje nowe wejscie na proca AM2 ?? Gdyz mialem zamiar kupic sobie taki o to sprzet:

-AMD Opteron 144 s.939

-DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

-GeForce 7800GT (myslalem nad Winfastem)

-1GB Ramu (albo pojedyncza albo 2x512 DUAL) ewentualnie jak bedzie wiecej kasy to 2x1GB w DUAL'u (GEIL, Corsair lub Patriot)

-HDD 200GB SATA Seagate Barracuda (chyba ze cos rownie dobrego ale cichszego)

I teraz nasuwa sie pytanie czy brac to... czy poczekac na AM2.. i czy DFI wypusci na AM2 rownie dobre plyty co na s939. Od razu mowie ze zalezy mi na o/c :)) Jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czas mam :) Moj przelozony (czyt. Matka :P) powiedziala ze nie da kasy jak nie zdam matury.... ($#%$%) pewnie nakrecilbym ja na wczesniej :D No ale patrzac z drugiej strony... to GF7900 sie juz zadomowi... bedzie wiadomo wiecej o AM2... no i wiecej info o o/c na tym wszystkim... :D A z tego co czytalem to nastepcy nie maja byc duzo drozsi... :D A nawet tansi ("Chociaż model 7800 GTX 256 sprawiał się wyśmienicie, to nie ma co płakać, G71 ma być szybszy i co ciekawe, nieco tańszy" - z newsa o 7900).

Tak wiec czekac? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...