Skocz do zawartości
THORGAL

Industrial, Ebm, Future-pop, Dark Wave, Dark-ambient, Electrogoth, Electro

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jako nie fan gatunków ww. aczkolwiek jako osoba, którą te hmm... klimaty zainteresowały.

 

Ostatnio 'edukuję' się poprzez netowe radia VampireFreaks jak i netowe radio DigitalGunFire.

I niech mi nikt nie mówi, że elektronika może być nudna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nieprzerwanie na tapecie LEAETHER STRIP - Civil Disobedience ... panowie król i tworca mrocznego electro powrocil :D

 

male tiserki :

http://pl.youtube.com/watch?v=PRczskyqbfw

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Bqs1YYJCCz4

 

http://www.wrzuta.pl/audio/5dFHvMSqTz/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_gps:

 

Z trancu? Heh, na codzień to ja metalu (siakiś Power jak Sabaton, siakiś folk jak Eluveitie, czy coś pokroju Northera, Childrenów, Stratovariusa itd) słucham ;)

Najbliżej to chyba Turmion Katilot do takiej muzyki.

 

Poprostu szukałem czegoś jako odskoczni... hip-hop, rap i czarne rytmy raczej nie teges... pop czy radiowe 'techno' też niezbyt... klasyczna? no nie dla mnie... padło na tego typu utwory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje za linki, posłucham posłucham...

 

Ostrzejsze? Hmm - 'agresywniejsze' może dlatego, że łatwiej przeskoczyć z "żelastwa" na coś takiego.

Aczkolwiek siakieś spokoniejsze Mind.In.A.Box też się spodobało...

 

Taki dziwny mi się tracklist robi ot co (nie każdy skacze od metalu poprzez muzykę japońską, industrial kończąc na latach 80 itp.).

 

A te itp itd. to bardzo dosadnie określa sytuację - tego jest tyle, że zawsze pozostanie to ciekawostką.

Aczkolwiek lepiej mało porządnej, niż dużo komerchy ;)

 

edit:

Zacne te kawałki, zacne.

VNV Nation - Electronaut najbardziej się spodobało. Choć każdy dobry oczywiście.

 

btw:

W sumie poprzez VNV - Electronaut przynajmniej teraz wiem, kto jest wykonawcą (no i jaki jest tytuł) utworu otwierającego kompilację Way to WGT 2002... bo właśnie to jest VNV Nation - Beloved...

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy comment w tagach można ujrzeć w dyskografi VNV Nation ;)

 

A kolejnym utworem latającym w kółko - X-Fusion - Bouncer of the Pearly Gate na zmianę z Flesh and Blood - reszta krążka też całkiem całkiem.

 

Dla 'uspokojenie' Solitary Experiment - Counterpart czy And One...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trochę ciężej i mniej melodyjnie...

NINES : http://www.lastfm.pl/music/NINES+(PL)

masa dobrej i niejednostajnej elektroniki. Choć jak dla mnie wisi nad tym duch Scorna (którego zresztą polecam) :)

Edytowane przez swiety benito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo lubię te klimaty, zwłaszcza tę bardziej lajtową ich część (synth-pop, futeropop). W moich playlistach dominują: Covenant, Clan Of Xymox, Front 242, Colony 5, Pride And Fall, Apoptygma Berzerk, De/Vision, And One.

Edytowane przez soloviev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIN w Polsce!

 

a najgorsze że nie będę chyba mógł się wybrać :mur:

Jo, chyba ze 3 dni to przeżywałem :D Jadę na 100% (chyba że sobie połamię ręce i nogi albo nie będzie możliwości kupna biletu) :P

 

Ogólnie plota o NIN na Malcie od kilku miesięcy krążyła, ja tam w to nie wierzyłem ani trochę a tu takie jajca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo, chyba ze 3 dni to przeżywałem :D Jadę na 100% (chyba że sobie połamię ręce i nogi albo nie będzie możliwości kupna biletu) :P

 

Ogólnie plota o NIN na Malcie od kilku miesięcy krążyła, ja tam w to nie wierzyłem ani trochę a tu takie jajca :D

Ja na 50% się wybiorę. Koncert mam dzień przed egzaminem, ale jeśli zdążę się wcześniej do niego przygotować to być może się wybiorę. Ogólnie aż mnie w sercu kłuje, że jestem tak zblokowany ;( Wogóle to jest wg mnie koncert nr 1 roku jak nie ostatniej dekady w Polsce;p

 

PS. Sorry, że z taką przerwą - nie mam czasu nawet przysiąść na chwilę, tyle mam roboty ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...