Skocz do zawartości
Kowalek

Płyta I Proc

Rekomendowane odpowiedzi

Spaliła mi się płyta główna i procesor. Co mam kupić?? Jaką płytę i procesor?? AMD czy Intel?? Zaznaczam że chciałbym zostać przy AGP, a najlepiej równocześnie mieć PCI-Express. Na komplet mogę przeznaczyć około 600 zł. Co kupić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm przyklejmy jakis temat odnoszacy sie do tego z posta bo ludzie non stop pytaja o to samo.

Zestaw obowiązkowy:

 

Semp 939 3.0

Asrock 939 Dual SATA Agp+PCi

2x512 PDP

Grafe jak masz to ja zachowasz

 

Sorki s41n AMD RZĄDZI jak cos :) bo ŻĄDZI to PiS hehe

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wops faktycznie... sry :wink: a zestaw to taki jak ja podalem :D

CELEB koles nie potrzebowal ramow :)

Faktycznie ramu akurat nie ale czesto i gesto do takiego zestawu takie ramki sie poleca :)

I jeszcze mala uwaga: Caleb a nie Celeb :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A innego producenta?? Oparte np na nforce 3?? Bo np: w S754 się nie opłaca inwestować?? Bo ten asrock jest oparty na tym chipsecie Uli czy czymś takim. :mur: I czy da się regulować napięcia i mnoznik na niej???

Edytowane przez Kowalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie co mi wiadomo to nie ma innego producenta produkującego płyty na pci-e i agp. nforce 3 jest tylko na agp. A domniemam że da się regulować napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to tylko żeby możliwości podkręcania były jak największe, płyta była szybka i stabilna. Początkowo chciałem socket 754 ale teraz wole 939, tylko procki są o wiele droższe. A upatrzyłem asrocka combo-z który ma gniazdo na 939 i 754. To jest fajne. Co polecacie?? Socket 939??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...