Skocz do zawartości
stik

Mój Zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

zasilacz

* Chieftec 360-202-DF 360w - 200zl

proc

*AMD Athlon 2500 XP Barton

plyta:

*abit nf7-S

ram:

*2x INFINEON 256 MB PC 3200 400mhz

 

1.Będzie dobry?

2.Jaki dysk kupic do >250zl?

3.Jaka najlepsza seria bartona?

4.Jaką grafe wybrać ? >400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw musi byc na athlonie xp czy moze skusisz sie na semprona???

co do zasilacza to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tamnszego fortona

 

a co do grafy do 400 na agp to wybór masz pomiedzy radkiem 9800pro 128/256 a gf6600

polecam tego pierwszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw musi byc na athlonie xp czy moze skusisz sie na semprona???

co do zasilacza to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tamnszego fortona

 

a co do grafy do 400 na agp to wybór masz pomiedzy radkiem 9800pro 128/256 a gf6600

polecam tego pierwszego

barton zostaje chyba ze jest lepszy do kręcenia semprom ... chodzi mi tylko o dane który najlepszy do kręcenia..

 

a co do grafy nie lepszy jakis geforce gainwarda?

Edytowane przez stik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp do grania i z 512 ram i to w 2 kościach?? no niee jedna kość 512 MB i później rozbudowa ( ale raczej szybciej niż później ) albo od razu giga ram inaczej tego nie widze btw ile ta płyta ma gniazd na ram? chodzi mi o to żebys się nie wyruchał jak ja mam 2 sloty i do rozbudowy musze się niestety pozbyć 2*256 ram poszedłem do złomiarni i dawali mi całe 30 zł za każdą :blink: jakieś 3 miesiące temu :mur:

frtron jest ,ok tylko ma jedynie jeden kabele do fdd i do tego krótkawy więc włożyłem 9500 do testów i mam do wyboru albo grafa albo fdd :blink: a do tego musiałem przedłużyć kabelek bo nie starczało <lol> po prostu lojalnie uprzedzam poza tym wszystko wypas w środku porządnie i cicho :D

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp do grania i z 512 ram i to w 2 kościach?? no niee jedna kość 512 MB i później rozbudowa ( ale raczej szybciej niż później ) albo od razu giga ram inaczej tego nie widze btw ile ta płyta ma gniazd na ram? chodzi mi o to żebys się nie wyruchał jak ja mam 2 sloty i do rozbudowy musze się niestety pozbyć 2*256 ram poszedłem do złomiarni i dawali mi całe 30 zł za każdą :blink: jakieś 3 miesiące temu :mur:

frtron jest ,ok tylko ma jedynie jeden kabele do fdd i do tego krótkawy więc włożyłem 9500 do testów i mam do wyboru albo grafa albo fdd :blink: a do tego musiałem przedłużyć kabelek bo nie starczało <lol> po prostu lojalnie uprzedzam poza tym wszystko wypas w środku porządnie i cicho :D

na duel chanelu będzie lepiej smigało 2x256 niz 1x512 ... fdd mi nie potrzebny nawet nie podpinam .. $ nie jest ważna bo i tak nie będę nic sprzedawał .. chce dobre info co jest dobre a co nie ... a nie opisywanie że trace na ramie 2x256 ;)

 

1.Będzie dobry?

2.Jaki dysk kupic do >250zl?

3.Jaka najlepsza seria bartona?

4.Jaką grafe wybrać ? >400zl

 

pozdro

Edytowane przez stik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amd_athlon_64

na duel chanelu będzie lepiej smigało 2x256 niz 1x512 ... fdd mi nie potrzebny nawet nie podpinam .. $ nie jest ważna bo i tak nie będę nic sprzedawał .. chce dobre info co jest dobre a co nie ... a nie opisywanie że trace na ramie 2x256 ;)

 

1.Będzie dobry?

2.Jaki dysk kupic do >250zl?

3.Jaka najlepsza seria bartona?

4.Jaką grafe wybrać ? >400zl

 

pozdro

1.Będzie dobry.Chociarz za tę cenę polecam jakioegoś huntkeya,lepszy amperaż na lini 12v

2.Dysk to polecam segate baracuda ,albo samsunga spin poiint ,120gb,z 8mb cachem i 7200obr.Oczywiście ata.

3.W tym Ci nie pomogę:)

4.POlecam radeona 9800xt na jajku r 360 i 256bit pamięci,bo 128bitowa szyna to nieporozumienie.Tego radka sporo wykręcisz i będzie nieżle kopał dupe nowszemu i droższemu geforce 6600 a nawet gt.

Jeśli się pomyliłem to proszę mnie poprawić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie mylisz złociutki sądząc że 512 ram w dualu ci wystarczy do grania jesteś po prostu krótkowzroczny już warpi jak cholera za chwile będzie żałośnie na 512 ale oczywiście twój komp ja tylko wyraziłem swoją opinię pytasz co zmienić ja ci odpowiadam: lepiej giga [ciach!]ianego ramu do grania niż 512 nie wiadomo jakiego tego akurat jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.POlecam radeona 9800xt na jajku r 360 i 256bit pamięci,bo 128bitowa szyna to nieporozumienie.Tego radka sporo wykręcisz i będzie nieżle kopał dupe nowszemu i droższemu geforce 6600 a nawet gt.

Czy ja wiem, w nowszych produkcjach raczej 6600 bedzie górą ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, w nowszych produkcjach raczej 6600 bedzie górą ;]

ta w smarkach na pewno coś ci powiem 9500 256 bit 4 potoki mimo 3000 smarków 03 jest szybszy niż 9550 robiący 3600 marków i to o jakieś 30 % IMO podobnie jest z kartami z 9800 i 6600 aczkolwiek ani jednej ani drugiej nie miałem w rękach :] Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stik

 

a jakiego tera masz kompa??

 

abit be6-II v2.0 + cel300a@450 :D reszty nie trzeba pisac

 

4.radka kupie

 

2.Jaki dysk kupic do >250zl?

3.Jaka najlepsza seria bartona?

Edytowane przez stik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta w smarkach na pewno coś ci powiem 9500 256 bit 4 potoki mimo 3000 smarków 03 jest szybszy niż 9550 robiący 3600 marków i to o jakieś 30 % IMO podobnie jest z kartami z 9800 i 6600 aczkolwiek ani jednej ani drugiej nie miałem w rękach :]

Niet ;] Popatrz w necie na testy, w nowszych produkcjach podkrecony 6600 czesto bije podkreconego 9800 ;] A im nowsze gierki tym ta przewaga bedzie rosla. Co prawda po włączeniu AA sytuacja się diametralnie zmienia na korzyść radosława ale w nowszych gierkach i tak nie będziesz mógł sobie pozwolić na AA, więc IMO do nowych gierek w 1024 AA OFF AF OFF podkręcony 6600 będzie lepszym wyborem ;] No i w dodatku 6600 będzie tańszy. Ja swojego wyrwałem na allegro nówkę za 335 zł ;] Aha i zaznacze że wczesniej byłem posiadaczem 9800 PRO ale padł, więc mam porównanie i wiem co mówie. Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...