Skocz do zawartości
SweeX

Grzechoczący Blok Cpu Cpc

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie moze jest troche glupie :) kupilem na Allegro blok wodny na CPU firmy CPC, pokryty zlotem i cos w srodku grzechocze - to tak ma byc, czy cos wewnatrz odpadlo? (o ile w ogole cos tam jest) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol pokryty złotem ... to idz do jubilera i go sprzedaj, może na tym niezle wyjdziesz.

A jak grzechocze to go lepiej wyrzuć .... w nim mogą grzechotać te tak zwane "turbulizatory powierzchniowe" Hahahahahhahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś pierwszy i nie ostatni ..... tylko że na tym forum dostanieszy tylko informacje aby zutylizowac ten zakazany produkt (oczywiście to tak bardzo lagodnie)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

!$@$#$^%^*^%#@%#%^$%&

 

to już bardziej normalnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol pokryty złotem ... to idz do jubilera i go sprzedaj, może na tym niezle wyjdziesz.

A jak grzechocze to go lepiej wyrzuć .... w nim mogą grzechotać te tak zwane "turbulizatory powierzchniowe" Hahahahahhahaha

http://www.cpc.pl/blok1.php

 

moze mi ktos wytlumaczyc skad taki atak? te bloki sa takie tragiczne, czy jak? mam nadzieje, ze to pytanie jest troche latwiejsze od poprzedniego i zrozumie je wiecej niz 2 osoby z 6 ktore odpowiadaly wczesniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra: blok wg mnie sprawdza sie w przypadku starszego i niepodkręcanego sprzętu.

Ale osobiście wolałbym kupic/zrobić coś lepszego i mieć spory zapas czego o blokach cpc na pewno nie mozna powiedziec.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zaliczasz mnie do tych dwóch osób.

Uwierz na słowo- bloki są tragiczne- zbyt dużo tłumaczyć. Było już wiele razy na forum poruszane.

A złoto... chiński chłit martetidodi- niestety działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc skad taki atak? te bloki sa takie tragiczne, czy jak? mam nadzieje, ze to pytanie jest troche latwiejsze od poprzedniego i zrozumie je wiecej niz 2 osoby z 6 ktore odpowiadaly wczesniej ;)

tak, są tragiczne!

wyjatek przedstawił Grzechu

lepiej kup abadona który chyba jest teraz bo 69 zł niż to coś..

 

@mechlin

ALe.... umowa! (to z kabaretu chyba:P )

tzn złoto w spreju rox :D

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... na tym forum powinen juz bycjakis filtr na słowo CPC. Przy jego użyciu zmieniało by soe na %"&(#& a user używający tej nazwy powinien dostawac bana ;) ..... przynajmniej na tydzień. Hahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez okno go :P Ale w sumie wiecie CPC to sie nadaje na takiego balerona 400Mhz :D Wtedy to wydajność ma jak znalazł :D Ja nie wiem czemu tak jest... okoł 70% aukcji w kategorii Chlodzenie Wodne (allegro oczywiście) i ludzie to kupują... tragedia normalnie :sad: A tego kto wykonał te CPC i kit taki wciska to powiesić za teges ;) (za głowe :P) i niech wisi :angry:

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez okno go :P Ale w sumie wiecie CPC to sie nadaje na takiego balerona 400Mhz :D Wtedy to wydajność ma jak znalazł :D Ja nie wiem czemu tak jest... okoł 70% aukcji w kategorii Chlodzenie Wodne (allegro oczywiście) i ludzie to kupują... tragedia normalnie :sad: A tego kto wykonał te CPC i kit taki wciska to powiesić za teges ;) (za głowe :P) i niech wisi :angry:

Wiesz co ... dzisiaj sie zdziwiłem na maxa .... bo wręcz szuklałem jakiegos zestawu cpc na allegro ... i cholera nie ma ... nie znalazłem. Co sie stało? Czyżby opinia wśród ludzi juz tak sie rozeszła ze CPC to shit? Mam nadzieje ze CPC splajtuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ... dzisiaj sie zdziwiłem na maxa .... bo wręcz szuklałem jakiegos zestawu cpc na allegro ... i cholera nie ma ... nie znalazłem. Co sie stało? Czyżby opinia wśród ludzi juz tak sie rozeszła ze CPC to shit? Mam nadzieje ze CPC splajtuje :P

Znaczy, ze zle szukales :razz: => zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa to znalazłem. Miałem na mysl itakie noowki sztuki co kiedys były i to po kilka na jednej stronie jedne pod drugim. Widac era CPC powoli mija.

Zestaw mial byc i jest [;

O upadek CPC to bym sie raczej nie martwil do poty do poki znajda sie... osoby, ktore to kupia. Pewnie pan Krzysztof teraz przygotowuje jakis wypasiony zestaw SLI READY dlatego go nie widac :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak coś na SLI by sie pojawiło to bym chyba sie ze śmiechu rozlożył.. teraz w blokach zastosuje turbo bumbulatory :mrgreen: Miazga82 wiesz że ja też szukałem CPC nawet chciałem kupić :P Ale na celerona 350mhz :mrgreen: Dał bym za dwa bloki jakieś.. 20zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wyslemy do cpc masowego majla jak mają produkować bloki? i jaki mają dac rozmiar węzy?

U mnie zestaw cpc trzymał temperature jak box, tyle ze troszke ciszej, az wstyd sie przyznawac ze tez sie na to naciołem, ale podobały mi sie te "słomki" ze w srodku obudowy nie przeszkadzają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...