Skocz do zawartości
Cro

Razer Krait

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu widziałem tę mysz... Szczerze to dziwne :P Diamondback w innej obudowie + kilka wodowtrysków ulepszających gry strategiczne... Nie wiem co o tym mysleć :)

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie...

Razer Krait warta jest coś ta myszka ??

Moja już mi dała tak popalić że jutro jadę po nową :)

Myślę o ww myszce + Steelpad QcK w pobliskim sklepie jest to koszt 180zł, może za tą kasę dostanę coś lepszego?

Zależy mi na dobrym wykonaniu, trwałości i precyzyjnym mechanizmie optycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles zapytac w temacie o myszach, a nie odkopywac cos sprzed roku..

Krait jest dosc ciekawa prpozycja - (do sensora nie mozna sie przyczepic, 1600dpi i duza predkosc). Ksztalt jest wg mnie najlepszy z wszystkich razerow (szczegolnie vs diamondback i copperhead), nie mamy bocznych przyciskow, boczne scianki sa stosunkowo slabo zawezone ku spodowi. Mysz jest prosta, dosc mala i skuteczna. Proste rozwiazania sa najlepsze.

Z wad mozna wymienic problemy z zacinajacymi sie przyciskami (zahaczaja o siebie), ale to w niektorych egzemplarzach tylko. Gdybym mial brac cos od razera - wybralbym na dzis dzien wlasnie kraita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...