Skocz do zawartości
monster21

Laing Ddc

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Najlepsze jest to że po pierwszym testowym uruchomieniu pompki coś dziwny dźwięk miała :| ale to było przez rezik, więc powietrze zasysała ...postanowiłem ją rozkręcić a tu widzę w środku jakiś włos :| jak sie przyjrzałem dokładniej to na wirniku było opiłki metalu które usunąłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mialem dokladnie to samo - wczoraj zaczela mi trzaskac nie wiedzialem co. Rozkrecilem ja za porada Jaro i zobaczylem male opilki metalu - po czyszczeniu chodzi cichutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

ja mam tą jeszcze starszą wersje - odpukać działa bez zarzutu - sprowadzona z niemiec na początku 2005 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o nowej serii pompek Laing DCC

2007-06-23 08:31:19 / Michał "Jarogniew" Tyczyński

Wszyscy pamiętamy okres gdy na rynek trafiła wadliwa seria pompek Laing DCC. Zamiast cichej i wydajnej pompki, ludzie dostawali głośne i psujące się egzemplarze. Problem ten został rozwiązany przez wprowadzenie na rynek nowej serii pompek Laing DCC, różniącej się od poprzedniczki kolorem wirnika. Nowa rewizja została wyposażona w rotor koloru niebieskiego i jest już dostępna w polskich sklepach od pewnego czasu. Jednak nie wszyscy wiedzą, że zmiana koloru wirnika ;) i pozbycie się błędów z poprzednich wersji to nie jedyne zmiany jakie przeszły pompki...

potem:

 

* DCC 3.1, która zastąpiła modele w europie znane pod nazwami: DDC-1T, DCC-1RT czy stanowiące część zestawu : DDC-Pump 12V Pro oraz DDC-Pump 2V Pro water tank.

* DCC 3.2 to obecne modele DCC-1+T, DCC-1+RT czy stanowiące część zestawuLaing DDC-Pump 12V Ultra oraz Laing DDC-Pump 12V Ultra water tank.

a potem na obrazkach:

 

"Laing DCC [...] DDC"

 

Jaro:

Nie pij tyle człowieku :D zakręciłeś się jak nigdy ;)

 

 

edit:

Teraz to już nie wie jak to się pisze :D hehe ;)

 

Podsumowując:

- DCC - 12 razy,

- DDC - 7 razy.

 

... czyli pisze się DCC.... ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem nowego lainga , jestem zadowolony jest bardzo cichutki :D Tylko mam problem, bo mi zasysa bąbelki z reza :/

gąbkowy mod nie pomógł ? :D

 

kszonek ... ja tam widzę wszystko OK xD

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek niby tak ;d ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że kopiowałem nazwy ze strony Alphacoola :D już poprawiam...

Jaaaasne ;)

 

"Cała prawda o nowej serii pompek Laing DCC"

 

Tytuł wielkimi literami :D coś Ci się źle skopiowało :D

 

//

 

obrazki wymiatają, więc postanowiłem to uwiecznić:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Lianga za 249 zł w cooling.pl i przyznam szczerze jestem trochę zawiedziony. Układ chyba sie już odpowietrzył a pompkę dalej słychać. Nie są to jakieś trzaski czy hałas bombelków powietrza ale wyraźnie słychać wirnik. Takie cichutkie wycie, o ile wycie może być cichutkie. Mieszkam poza miastem więc jest u mnie raczej cicho ale przy zamkniętej obudowie, 3 wentylach na 5V słyszę pompkę jeszcze z 2 m. Nie jest to głośny dźwięk, ale od pompki za 250 zł oczekiwałem czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moze jakos super ekstra odpowietrzony to on nie jest. Ale slychac by bylo bombelki powietrza jak przepływaja (czasem cos przepłynie). A ja slysze normalnie bzyczenie wirnika. Ludzie piszą że nie słyszą swoich pompek, więc sądzę że z moją jest coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku tez tak miałem .... odpowietrzył się DOBRZE układ i było ok...jaką miałeś pompke porzednio?Wiesz laing ma niezłe kopyto i zasysał u mnie powietrze z reza rn o.0....Ty czym odpowietrzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reza mam Swiftech MCRES-MICRO. Poprzednio mialem hydora L20. Układ wyglada na odpowietrzony. Potrząsnąłem na boki do góry nogami miało to tylko taki efekt ze przestała na chwile działać a później ruszyła znów. Chyba jednak trafila mi sie lipna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tak samo jak Kyniek kupiłem ponad 2 lata temu... specjalnie mi ją ściągali na zamówienie w pc-tuning... ZERO jakichkolwiek problemów. A jeszcze jak rezika dostała od góry to już w ogóle cud malina....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm byłem dzis w coolingu gdzie kupowalem pompke. Rozkrecilismy tego ich pokazowego kompa i ich pompka tez wydawala taki dzwiek jak moja. Wyglada na to ze mialem spore oczekiwania a moja pompka poprostu ich nie spelnila. Uwazalem ze jak ja zamkne w obudowie to nie dam rady jej uslyszec. Tymczasem słyszę i to z 2m. No nic obłoże ją gąbką i będzie lepiej. Inna sprawa że nie mieszkam w miescie i poprostu u mnie wszystko słychac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest pomiędzy pompką a obudową :?:

 

u mnie potrzeba było czegoś takiego żeby buda nie rezonowała

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...