Skocz do zawartości
baszek

Jaka Wybrać Kamere Internetową

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem kamery internetowej. Chciałem się dowiedzieć czy wogóle taka kamerka będzie chodziła płynnie na moim sprzęcie tzn. P3 500 Mhz, 384 SD RAM. ??? Oraz jakie łącze wystarczy do rozmowy z drugą osobą przez kamere- posiadam obecnie Neostrade 256, czyli wychodząca prędkość 128. Na jaką jakość obrazu (rozdzielczość) wystarczy takie łącze ? Acha jeszcze jedna rzecz która ma znaczenie - mam USB 1.x

I jeszcze jedno- jaką kamere wybrać żeby miała fajną jakość i w miare przyzwoitą cene ? - co polecacie- patrzyłem na allegro to są tam nawet kamery po 50 zł ale wątpie czy to działa dobrze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję własnie przed podobnym dylematem- tzn zastanawaim się jaki model konkretnie wybrać.

Co do Twojego komputera i łącza to spokojenie i bez obaw każda kamerka powinna działać.

W tej chwili rozważam kamerę Labtec Webcam Pro. Cena to około 90 zeta, ale za to przyzwoite parametry jak na kamerę internetową.

Może mógłby się ktoś wypowiedzieć kto posiada ten model???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o minimalny config do kamerki to u mnie na celine 333mhz spokojnie kamerka philipsa chodzila (rok zakupu 1999, usb 1.0).

mam neostrade 256 i z osoba ktora ma identyczne lacze swietnie sie widzimy i slyszymy.

dylemat co wybrac rozwiazal bym tak ze zajzal bym do portfela zajzal do sklepu i zobaczyl czy maja jakas dobra kamerke (wyciagajaca np 640/480 przy 30fps) ewentulanie ktora z tych slabszych najlepiej radzi sobie z rejestrowaniem obrazu przy niepelnym swietle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...