Skocz do zawartości
GaShKaS

Jaka Tania Grafe?

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież masz w podpisie dobrego Radeona 9550 XT. Coś Ci się z nim stało? Kupując grafę w takiej cenie do takiego konfigu dużo nie pograsz...

Tak, oczywiscie ze sie da pograc, nawet przy niezlych efektach ;) Ale zapomnialem dodac ze zbieram kase na prawko, zaczynajac od sprzedazy karty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 50 do 100, trudne zadanie

z nV: GeForce 2 MX 200 i 400 oraz GTS i Ti, może jeszcze sie załapią 3 Ti (chociaż wątpie)

z ATi: Radeony 8500, 9000, 9100, 9200, 9250 można za tyle dostać, IMO propozycje ATi w tym przedziale cenowym są lepsze

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Radeon 9250... albo Gefrce 4 Titanum. Ale dobrze się zastanów zanim sprzedasz swoją grafę, bo na tych nie pograsz...

No wiem ... Ale chyba prawko wazniejsze :) BTW, starczy mi zeby CoD (2) poszlo i NFS MW ... Nie musi byc wypas, byle pojdzie ;)

 

Od 50 do 100, trudne zadanie

z nV: GeForce 2 MX 200 i 400 oraz GTS i Ti, może jeszcze sie załapią 3 Ti (chociaż wątpie)

z ATi: Radeony 8500, 9000, 9100, 9200, 9250 można za tyle dostać, IMO propozycje ATi w tym przedziale cenowym są lepsze

Myslalem nad 3 Ti ... A ktory radek jest najmocniejszy z tych co wymieniles? Jakie DX obsluguja? I jeszcze slyszalem ze na jakims radziu San Andreas jakos ma problemy ... Czy to prawda? Edytowane przez GaShKaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9100 zdecydowanie najlepszy za te pieniadze ;]

Niekoniecznie, pozycja nr.2 (GeForce 3 Ti 200 ze 128MB ramu) jest dość rzadko spotykana i może wydajniejsza nawet ;) Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, pozycja nr.2 (GeForce 3 Ti 200 ze 128MB ramu) jest dość rzadko spotykana i może wydajniejsza nawet ;)

Czyli te 64 MB wiecej moze miec wplyw na wydajnosc ?? A ile jest warty Radek 9100 o ktorym wczesniej wspomnialem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te 64 MB wiecej moze miec wplyw na wydajnosc ?? A ile jest warty Radek 9100 o ktorym wczesniej wspomnialem??

Może, ale pewien nie jestem - niech ktoś, kto wie zarzuci linkiem do jakiegoś testu GF3 64MB vs 128MB

A odnośnie Radka 9100 - jest warty jakieś 100 - 110 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale pewien nie jestem - niech ktoś, kto wie zarzuci linkiem do jakiegoś testu GF3 64MB vs 128MB

A odnośnie Radka 9100 - jest warty jakieś 100 - 110 zł

Nie pogardze linkiem:) I ten 9100 lepszy jest od 9200 i 9250 np ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawie te same karty ale chyba 9100 jest trochę lepszy.

Nie wiesz moze czym sie roznia ?

 

jak chcesz tanio coś kupić to tylko RIVA TNT2 :D a tak na serio to bym brał 3ti

Ti 200 znaczy sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GF3 i byłem z niego bardzo zadowolony, w 1024X768 w srednich detalach cod2 smigal pieknie, NFSMW w prawie najwyzszych, mohaa na full far cry na wysokich.

 

EDIT: TI200

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz moze czym sie roznia ?

8500/9100 ma 2 TMU na potok (GF 3 też), a 9000/9250 tylko 1, dlatego w starszych grach 8500/9100 są znacznie wydajniejsze.

 

Wg mnie: R8500/9100= GF3 TI 200>> R9000/9250

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywać 8500 z 9000 to jak radka 9500pro z 9500, oczywiście lepszy 8500, ale wiecej jest gier, które robiła NVidia, więc chyba lepszy bedie GF3 TI200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

A jaką kartę polecilibyście do kwoty około 400zł pod AGP??

Tylko karta ma byc nowa z gwarancja, bo ostatnio mialem radeona 9700 z allegro i gwara na 4 miesiace no i po 6 miechach karta padła :mur:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...