Skocz do zawartości
Gość razorex

Zestaw Do Oceny I Pomoc W Wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość razorex

Opteron 144

Epox 9NPA+ Ultra

GF 7900GT :rolleyes:

2x512mb PDP Patriot KH

 

 

 

Teraz mam takie pytanie, komputer będzie przeznaczony do grania:) Czy nie lepiej kupić jakiegoś Venica nieselekcjowanego , E6???? Tego opterona moge miec za 600zł. Co będzie lepszym wyborem??? Opterony to procesory serwerowe czy nie różni się on niczym od Venia poza tym zę ma więcej cache??

 

 

Dodam że opteron ten robi na 1.4v 2800mhz <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Opteron to nie jest proc serwerowy, zestaw dobry ale mało ramu, i skąd wyrwiesz 7900gt?? Jaki zasilacz do tego weźmiesz??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Opteron to nie jest proc serwerowy, zestaw dobry ale mało ramu, i skąd wyrwiesz 7900gt?? Jaki zasilacz do tego weźmiesz??:>

 

Jak nie serwerowy :cry: Zawsze myślałem inaczej. Na 7900GT poczekam 2 tygodnie. Zasilacz Tagan 430W easy-con

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Nie laduj sie w 7900Gt starcisz majatek na ta karte, kup cos tanszego a rownie wydajnego (oczywiscie nie az tak jak 7900) np 6800Gs, no chyba ze nie liczysz sie z kasa

 

7900GT kupie na 100%;] Miałem w planach 7800GT ale że wychodzi 7900 w podobnej cenie :razz: Tylko który procesor Venice 3000+ czy Opteron 144????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Dzisiaj oglądałem ceny procesorów i zaciekawił mnie teb KLIK

 

 

Co o nim sądzicie lepszy od Venica 3000+???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Król oc... Weź pod uwage że to były NIEKTÓRE venice, manchester też sie dobrze kręci, a wszystko to zapoczątkowały hammery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...