Skocz do zawartości
stratuss

Tani Komputer Starszej Daty ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz wymienilem sobie ostatnio kompa i chce zlozyc cos starszemu do pokoju. Jemu komputer jest potrzebny jedynie do surfowania w necie i czasem pisania czegos w wordzie wiec nie zalezy mi na nie wiadomo jakim komputerze a i po zakupie mojego nowego musze dodatkowo oszczedzic.

 

Grafike, muzyke, ram, CD i HD mam ze starego kompa. Jedyne co musze kupic to plyte glowna, procek i obudowe pod plyte ATX.

 

Planuje kupic jakiegos uzywanego PIII 800 i do tego jakas uzywana przecietna plyte glowna ale zupelnie sie nie orientuje. Wazne zeby plyta byla ATX i weszla do dzisiejszyc obudow. Slyszalem gdzies ale tylko slyszalem ze mozna na niektorych plytach podlaczyc dwa procki PIII, to prawda ? Co proponujecie ?

Edytowane przez stratuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno mialem p3 800mhz na 133mhz:D i na asusie cubx-e wiec szkoda ze wczesniej tego nie pisales bo moze bys sie skusil:)I z mojego doswiadczenia wynika to ze p3 starczal do internetu bo do tego go uzywalem.ale jak chcesz jeszcze oszczedzic to poprostu kup p3 600mhz badz 500mhz i go podkrec:)a plyta to tak jak wyzej asus cubx-e <super plytka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...