Skocz do zawartości
japa

Hp Compaq Nx8220 Ek088es Za 2649 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Poranna prasówka, spojrzenie na stronę Komputronika i wielkie zdziwienie. Czy to faktycznie możliwe, aby ten laptop był do kupienia w tej cenie ? No i czy sklep ma obowiązek sprzedać towar jeśli wystawił taką ofertę na stronie internetowej. Aż mnie kusi aby opchnąć moją Toshibę - są chętni ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalezli jeszcze dwa egzemplarze w swoich oddzialach i juz jeden zamowilem za 2659zl... zostal jeszcze jeden.

Gratulacje zakupu. Dolicz sobie ram i perspektywicznie dysk i bedziesz very happy :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa... dostalem od nich maila ze to pomylka... i anulowali mi zamowienie... grrr...

 

napisali mi tak:

"Niestety zmuszony jestem anulować to zamówienie, niestety podana kwota byla kwotą netto, nie brutto, Aktualna cena jest podana na naszej stronie www i wynosi 3570 PLN."

- sciema jak nic... nawet gdyby to byla kwota netto to tez by niepasowalo... wkurzylem sie... fuck ;)

 

ale i tak go kupie... decyzje podjalem (chyba)... tylko ze musze jeszcze troche dozbierac :P

Edytowane przez jerryjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mozna sie bylo tego spodziewac...ja juz prawie zawalu dostalem z wrazenia. szkoda,ze nie zyjemy w kraju gdzie sklep placi za swoje bledy... mialbys dobrego lapka w wysmienitej cenie. a tak to rzeczywiscie dozbieraj troche i kup w softonie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa... dostalem od nich maila ze to pomylka... i anulowali mi zamowienie... grrr...

 

napisali mi tak:

"Niestety zmuszony jestem anulować to zamówienie, niestety podana kwota byla kwotą netto, nie brutto, Aktualna cena jest podana na naszej stronie www i wynosi 3570 PLN."

No nie ... to chyba tylko w naszym kraju jest możliwe ;-( połakomili się na parę "groszy" (groszy dla sklepu oczywiście ...) i woleli sobie zepsuć reputację ???

W każdym razie dzięki za info - sklep jak dla mnie jest skreślony - szkoda czasu na zakupy u nich ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mozna sie bylo tego spodziewac...ja juz prawie zawalu dostalem z wrazenia. szkoda,ze nie zyjemy w kraju gdzie sklep placi za swoje bledy... mialbys dobrego lapka w wysmienitej cenie. a tak to rzeczywiscie dozbieraj troche i kup w softonie. pozdrawiam

a ten softon jest OK? Nigdy w nim zakupow nie robilem... a faktycznie maja w tej chwili najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszalin - slupsk => te okolice... raczej bede kupowal przez internet bo w tych okolicach nie znalazlem sklepu z nx8220... nie mowie ze nie ma, ale w tych ktorych ja bylem to nie bylo tego modelu (nawet na pentiumie) a szkoda bo bym sprawdzil przy okazji jak wiatrak chodzi...

 

a co do sklepow, to bardzo moge pochwalic proline... jak dla mnie najlepszy sklep, tylko ze akurat nie maja hp nx8220, a szkoda...

kiedys u nich kupowalem dysk (nawet nie tak dawno - wrzesien2005) do laptopa - WD 80GB 5400/8MB i kupilem u nich za 359zl - okazalo sie ze po zlozeniu zamowienia nie ma ich na stanie i musieli sprowadzic - owszem przez to wydluzyl sie czas, ale sprowadzili... cena od razu podrosła do ponad 400zl ale mi sprzedali w tej kwocie w ktorej zamowilem...

u nich zawsze jest ze za ile wlozysz do koszyka za tyle kupujesz... a nie jak w komputroniku, wlozylem lapa za 2659 a oni mi proponuja za 3570... cos tu nie halo... dla mnie komputronik jest skreslony z listy sklepow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...