Skocz do zawartości
Pico_pl

Watercooling By Pico

Rekomendowane odpowiedzi

Skład mojego WC:

 

CPU: F2s

GPU: Abaddon GPU Pro

Pompka: Atman 305@inline

Chłodnica: Cooltek Dual Exstream

Węże: jakies paliwowe 10/12 dobre bo sie nie zaginaja

 

Podczas montażu f2s musilaem przyciac kawalek topu, poniewaz sie nie miescil:/, f2s jest podswietlony dwoma ledami niebieskimi, montaż pochłonął mi wczoraj pół dnia. Wiatraki na chłodnicy sa do wymiany, jak wpadnie cos kaski :).Narazie musze sie zadowolic tym co jest :)

 

FOTKI

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Pico_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalilem go bo mialem z nim przejscia( wszytko ok testowalem nie cieknal, zlozylem cale wc w kompie i zaczal cieknac :|, i tak o to znalazl sie w koszu, normalny pojemniczek z plexi, polaczony z pomka na ssztywno zlaczka NK z boku, korek camazozzi(czy jak to tam sie pisze :P) na gorze

 

Co to dokladnie sa za weze paliwowe - jakies szczegoly, oznaczenia icon_question.gif Albo co plynie w nich - bo kolor mi sie podoba icon_smile3.gif

na wezach pisze GOOMAR Milejowo 10x1,5 , węże maja lekko niebieksawy kolor, do wody jest jeszcze dodany niebieksi barnwik z relitynet

Edytowane przez Pico_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko układzik .... ale za duzo cybantów jak na moj gust. :)

Szkoda ze chłodniczka musi byc na zewnątrz. Tylko te wentyle na nij to delikatnie bym powiedział prowizorka, albo paranoja :)

Bardzo fajne oploty na kablach od zasiłki, rozumiem ze to twojej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, oplociki mojej robotki:), mi sie cybanty podobaja , hardcoru nadaja :twisted: :twisted: :twisted:

Jezeli lubisz taki styl ... to nastepnym raze radze zastosowac jakies fajne węże zbrojone. Wtedy nabierze to jeszcze bardziej hardcorowego charakteru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche to trwalo... wczoraj od 22 do dzis do 15 o 15 juz bylo zero pwietrza w ukladzie

No zwłaszcza ze ten odpowietrznik (trojnik) to leży prawie poziomo. On powinien sterczeć, to powietrze szybciej znajduje ujście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) pomiar temperaturki: wsadź trójnik w układ, a w niego wmontuj jakis czujnik sensowny. Masz kasę, to wsadź DS 8... a jeśłi nie to LM37 mierzy całkiem dokładnie i omomierz/woltomierz styknie do pomiaru.

Możesz też kupić termoparę i na niej zrealizować pomiar. Są takie malutkie wersje, bez koszulek, które możesz przykleić do procesora z boku rdzenia. To bardzo dobry pomiar. Wręcz doskonały.

 

2) a może odpowietrzacz by na samej górze układu zamontować?

 

3) piękny kolor cieczy. I bardzo dobrze pasuje do reszty: wszystko jest takie niebieskawe, zielonkawe... Fajne!

 

4) wentyle polecam Fenderki. Dużo słyszałem i sam kupię. Acz sam jeszcze ich nie słuchałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki :)

Jezeli dobrze widze po tych niewyraznych fotkach to masz tam jedną katode UV ... na grzyba ci ona jak nie masz barwnika w układzie. Polecam jakikolwiek barwniczek z realitynetu. Fajnie świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze widze po tych niewyraznych fotkach to masz tam jedną katode UV ... na grzyba ci ona jak nie masz barwnika w układzie. Polecam jakikolwiek barwniczek z realitynetu. Fajnie świecą.

Polecam lekture postu numer 6

 

na wezach pisze GOOMAR Milejowo 10x1,5 , węże maja lekko niebieksawy kolor, do wody jest jeszcze dodany niebieksi barnwik z relitynet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlalem caly pojemniczek na litr wody destylowanej i nic :/, musze skolowac jakis dobry barnwik ktory swieci w UV

No niebieski to kiepsko swiecił ... były gdzeis fotki wszystkich.

Chyba nie powiesz ze ten zółty albo zielony z realitynetu ktore mam to kiepsko świecą ;)

A naprawde u Ciebie wogole nie widac zeby cos tam pływało w układzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...