Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj kupilem od kolegi SlowakPL z pclab.pl nagrywarke jak w temacie...

Jednak sa z nia same klopoty, dlatego prosze o pomoc ;)

 

Otoz nie potrafi bezblednie nagrac plyty, przy kilku predkosciach probowalem i przy okolo 70% zapis jest przerywany, nie wszystkie CD mi odczytuje(to akurat moze byc wina kiepskich nosnikow), podobno daje rade z nosnikami 800/870MB, jednak u mnie ani nie chciala nagrac, zaraz na starcie "rezygnowala" z zapisu, malo tego na moim Pioneerze wypalilem 786MB na tej plycie, to ta nagrywarka wogole jej nie widziala... :(

 

Teraz pytanie, jest uszkodzona? Zabrudzona? Moze co innego??

 

Ciekawe bo SlowakPL mowil ze nie jest stara(lipiec 2005) przy czym podobno od kilku miesiecy nieuzywana z razji wymiany na DVD RW...

 

Jakies sugestie? ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam z tym lite-onem, po dwóch latach użytkowania. Najpierw nie nagrywała, potem nie odczytywała niektórych płyt, a teraz wogóle zdechła. Pewnie za pare dni wyląduje na śmietniku. Dogadaj sie jakos z tym gościem, żeby Ci zwrócił kasę, bo ją poprostu stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała Ci za odpowiedz :]

 

Skoro faktycznie zbliza sie jej koniec to z nim pogadam, bo czuje sie zrobiony w bambuko :[

 

 

 

 

 

 

Masz co z ta nagrywarka zrobic??

Bo ja porzadnie poczyscilem i moja dziala icon_wink2.gif

Widac mam fach w reku icon_razz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...