Skocz do zawartości
Remy

Fast Mouse Mod By Remy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jakieś 3 tygodnie temu dowiedziałem się o konkursie na najlepiej zmodowaną myszkę w serwisie Mod-Planet. Na początku nie miałem zamiaru brać w nim udziału ze względu na brak jakiegokolwiek doświadczenia w tym temacie, no ale w końcu postanowiłem spróbować. Oto od czego zaczynałem:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Mod jak dla mnie nie miał być funkcjonalny ( mam w domu 2 myszki i touchpad ;) ). Po prostu to miało wyglądać. Zero ergonomii, wygody i przydatności bo o to wszystko już dawno zadbali producenci myszek. Niestety musze stwierdzić, że modder bez dremela to jak devota bez moherowego beretu. Wszystko robiłem ręcznie i wynikały z tego coraz to nowe problemy, ale jakoś udało się je rozwiązać i tak oto powstało to:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

To mój pierwszy mod czegokolwiek także jest pełen niedociągnięć chociaż starałem się jak mogłem. Grunt, że wreszcie coś sam zrobiłem. Czekam na konstruktywną krytykę :).

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zapomnij o wygodzie

No pewnie takie auta wyścigowe słabo są wygodne - co innego, gdyby zrobił to z seryjnej 911;-) ABS, ASR, skórzane fotele - tam jużjest wygoda i dobrze się prowadzi.

Pomysł świetny, wygląda też niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak na boki jeździ??? 1-bieg czy wsteczny to ok, ale to nie poduszkowiec i w bok nie pojedzie :D

 

Hmm to dobry pomysł: myszka-poduszkowiec :D Wiatrak raczej odpada, ale magnesy w podstawce i w myszce, może to zadziała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly srodek jest z myszki optycznej :), ale akurat na czas robienia zdjęć kabel nie był podłączony bo i tak z niej nie korzystam. Moge zrobić zdjęcia wnętrza skoro chcecie.

P.S.

Dołączona grafika

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly srodek jest z myszki optycznej icon_smile3.gif, ale akurat na czas robienia zdjęć kabel nie był podłączony bo i tak z niej nie korzystam. Moge zrobić zdjęcia wnętrza skoro chcecie.

P.S.

User posted image

teraz widze podwozie samochodu a na nim POŁOŻONA płytka z niekompletną elektronika myszy (brak 'wheel'a), z trzema przyciskami, do niczego nie przymocowana

 

 

cos ci ten FAKE mod nie wyszedl B)

Edytowane przez kRyTyK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego scrolla wywaliłem sam bo mi przeszkadzał i nie dało się "klikać". Ehh czego bym nie pokazał to nie przekonam Krytyka, ale cóż nie musisz wierzyć, że to działa. Pozdrawiam i dziękuje za krytyke cobym nie popadł w samozachwyt ;).

 

P.S. Na Mod-Planet.com można już głosować także zapraszam wszystkich do głosowania. Jest aż 19 myszek, a można wygrać wentylator :).

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Twekersow :)

 

Remv gratuluje pomyslu. Chyba jeden z najbardziej orginalnych projektow ktore biora udzial w konkursie.

Szkoda ze taka fajna mycha jest taka nie praktyczna :D

 

 

Gl&hf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze lecz sie !! hmm kurde gdzies mialem taki samochodzic :lol: :lol: :lol:

pomysl super wykonanie - daje rade, funkcjonalnosc - 0%, za caloscdam 9/10 bo nie lubie czarnego joke

mam nadzieje ze wygrasz albo zajmiesz miejsce na pdle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha zeby ta mysza jeszcze byla zdalnie sterowana...

Carl0s pomyślałem o tym dopiero po tym jak zrobiłem myszke :mur: . Jakbym wpadł na to wcześniej to napewno byłaby zdalnie sterowana :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...