Skocz do zawartości
fiodor-j

Usb 2.0 - Działa W 1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że kiedy podłączę pendrive'a usb 2.0, to wyskakuje komunikat:

Dołączona grafika

 

Wszystkie sterowniki zainstalowane... :unsure:

Dołączona grafika

 

Jeszcze niedawno wszystko działało normalnie, na wszystkich portach ładnie śmigał na 2.0...

Mobo to ASUS A7V600-X, a windows XP SP2...

Można z tym coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... format... dobra propozycja. :)

 

A teraz poważniej: czy wszystkie porty usb na tej płycie są 2.0? Proponuje sprawdzić w innych gniazdach a ponadto czy w biosie jest włączona obsługa usb2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten problem na dfi nf4 ultra-d. na stronie producenta pisza ze nie nalezy instalowac sterownikow do usb 2.0 jesli ma sie xp sp2 zainstalowane, ktore juz je obsluguja. czy faktycznie tak jest nie wiem, bo nie chce mi sie reinstalowac wszystkiego a z usb do przesylu danych prawie wogole nie korzytsam wiec mi to na razie nie przeszkadza. :)

to tak troszke offtopic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tyle że ja jak mam zainstalowane te stery to w momencie gdy włanczam aparat idzie restart kompa, dopiero zablokowanie usb2.0 poprawia ten problem, nie mam pojęcia co to jest ale mam te same sterowniki co ty :] a ty moze nie masz włąsnie tej opcji w biosie oblokowanej :]

Edytowane przez Meeredith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...