Skocz do zawartości
dem

H2o By Demon.

Rekomendowane odpowiedzi

dem a jaki to model budy ? LBX ? bo bez koszyków się myle :)

DX-01B-D-U

 

Dołączona grafika

 

 

@Xtreme Addict

 

Widocznie mamy inne wentyle ;)

 

Szczerze mówiąc, to nie mam ponownie ochoty wyjmować mobo z budy, aby zamontować blok NB. Gdybym zakładał wszystko od nowa, to wtedy owszem pokusił bym sie na ten blok, ale teraz ...jestem zbyt leniwy.

 

Za to kupiłem inny gadżet od Misia + jeszcze jedna istotna zmiana . Szczególy niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiły drobne zmiany.

 

Oto sprawca całego zamieszania:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Całość zmieniła się bardzo nieznacznie i prezentuje się następująco:

 

Dołączona grafika

 

Dementuję również moja wcześniejszą wypowiedź odnośnie węży Innovateka. Węże reagują na światło UV i pięknie wyglądają w świetle tejże katody.

 

Niestety jakość zdjęć nocnych jest fatalna, za co przepraszam, ale nie mogłem się dogadać w tej kwestii z aparatem ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jest to wersja przejściowa układu, więc nie starałem się by to wyglądało pięknie. Planuję niedługo założyć blok na NB (jednak), oraz zmienić położenie reza (to znaczy będzie on stał w tym samym miejscu, jednakże będzie włączony w układ przed pompa).

 

PS. Pompeczka jest mmmniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego sobie pompa :). Tylko zastanawia mnie to, dlaczego pompuje

ona ciecz do zbiornika? Jesli jest tak faktycznie, to jest mozliwe ze zle dokreconym korkiem

zbiornika wyleci ciecz.

Edytowane przez piteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego sobie pompa :). Tylko zastanawia mnie to, dlaczego pompuje

ona ciecz do zbiornika? Jesli jest tak faktycznie, to jest mozliwe ze zle dokreconym korkiem

zbiornika wyleci ciecz.

Zabrakło mi węża, żeby wstawić rez przed pompę (z karty graficznej wąż musiałby iść do rezika, z rezika do pompy i z pompy - dłuuugi wąż - do chłodnicy). Będzie to zmienione w wersji finalnej.

A koreczek jest bardzo dobrze uszczelniony, tak więc nie ma obaw o wyciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie dem ... znacznie bardziej mi sie podoba niz coolriver..

ale ułozenie rzeczywiscie woła o pomste do nieba ... no i ułozenie tez ...

zmien to i w rev 1.1 bedzie sycic ;]

 

pozatym za cholere nie kumam jak w tym układzie klocków napelniles uklad :/

p.s: chyba za mocno skreciles sruby abadona .. bo wygiety jest dosc mocno .. juz wczesniej to zauwazylem

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien tylko wezyki na kroccach pompy i bedzie dobrze.

Teraz już nie będę się z tym bawił. Wszystko poprawię w finalu.

 

Powiedz cos wiecej o pompce.

Zajeżysta ;) ...wystarczy? :D

 

Jak z glosnoscia tej pompki?

Aha, i nastepnym razem moze zlituj sie nad posiadaczami lacz ponizej 1 Mbit i zmniejsz troche fotki

Jaka głośnoscią? ;)

 

Cud, miód i orzeszki - nie powiem, że jej nie słychać w ogóle, ale jak zamkę budę, to ....jej nie słychać w ogóle. Na dodatek jest to wersja o przepływie 600l/h (najmocniejsza - słabsze mają 420l/h), więc teoretycznie mógłbym podpiąć ją pod kontroler obrotów Zalmana i puścić ją na powiedzmy 7v, ale po co?

 

Apropo fotek... następne będą mniejsze ;)

 

ale ułozenie rzeczywiscie woła o pomste do nieba ... no i ułozenie tez ...

zmien to i w rev 1.1 bedzie sycic ;]

 

p.s: chyba za mocno skreciles sruby abadona .. bo wygiety jest dosc mocno .. juz wczesniej to zauwazylem

Wszystko będzie cacy w rev. 1.1 :)

 

Z tymi śrubami od Abadona, to miałem niezłe jazdy. Generalnie są za krótkie do moje karty. Więc, albo kupię dłuższe, albo przełożę adapter na drugą stronę (zyskam jakieś 2mm).

 

pozatym za cholere nie kumam jak w tym układzie klocków napelniles uklad :/

Lepiej nie pytaj :lol: Grunt, że mi się udało (choć był to Grunwald) ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musiałem budę postawić do góry dnem
Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi śrubami od Abadona, to miałem niezłe jazdy. Generalnie są za krótkie do moje karty. Więc, albo kupię dłuższe, albo przełożę adapter na drugą stronę (zyskam jakieś 2mm).

dziwne .. u mnie w kij zostalo miejsca jeszcze .. a nie sadze zeby rdzen 7800 odstawal duzo bardziej od karty niz rdzen 6600

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przełożyc adapter pod spód (zyskam 2mm). Nie wiem jaką masz rewizję swojego Abadona, ale ja mam nową i spód nie jest płaski, tylko ma taką stopkę (schodek), co automatycznie powoduje, że cały blok jest nieco wyższy, a zatem większa jest odległość od zapinki, do laminatu karty. A śróbki zostały chyba tej samej długości (co w bloku z całkowicie płaskim spodem).

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przełożyc adapter pod spód (zyskam 2mm). Nie wiem jaką masz rewizję swojego Abadona, ale ja mam nową i spód nie jest płaski, tylko ma taką stopkę (schodek), co automatycznie powoduje, że cały blok jest nieco wyższy, a zatem większa jest odległość od zapinki, do laminatu karty. A śróbki zostały chyba tej samej długości (co w bloku z całkowicie płaskim spodem).

mówisz o podfrezowaniu spodu .. tez mam takie podfrezowanie ...

a rewizje mam te z niebieska ramka ... ;]

przelozysz na dol to powinn byc dobrze ... wogole czemu nie dales srób i spręzynek na doł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem blok zgodnie z instrukcją obsługi ;)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Teraz zrobiłbym to inaczej.

Człowiek uczy się na błedach, a z racji tego, iż był to mój pierwszy kontakt z wodą, błedów nie brakowało.

 

__________________

 

Update

 

Zrobiłem kilka nocnych fotek lepszej jakości:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o funkcjonaność, to bardzo dobrze, szkoda, że nie jest ciut niższy, wtedy byłaby rewelka. Kilka zastrzeżeń miałbym natomiast do jakości wykonania, a dokładnie, do polerki pleksy. Ale nie jest najgorzej.

Acha nie wiem dlaczego, ale koreczek jest pozbawiony oringa, więc należy sobie go samemu dokupić.

Na moje życzenie Misiek zrobił mi otwór na diodkę w podstawie reza. Kapitalnie wygląda tak podświetlony (zdjęcia niestety nie oddają w pełni tego efektu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co wiem to misiak jeszcze rezy dopracowuje to pewnie usunie te niedociągnięcia...

 

na fotach i tam rezik mniam wygląda...

 

kurde nie ejstem za okanmi itp ale te innovateci są bardzo fajne-kude kolejny wydatek do kibla będzie :cry:

 

Acha pompencja jest cool- tamtą poprzednią jakoś nie bardzo akceptuje -moim zdanieniem ejst tandetna i tyle...

 

Ta jesm miodzio ale na razie ze względów czysto finansowych mama atmana...

 

Ale napewnoe w jakiejść kolejnej rev mojego kibla bęzie pompka 12v i bix3 extreme :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...