Skocz do zawartości
Horgrim

Jaki Crt 19" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że czas płynie nieubłaganie a monitory się starzeją postanowiłem wymienić mojego Daewoo 518B na coś lepszego. Ostatnio tutaj na forum tematów o crt jakoś tak niewiele, więc myślę że można odświeżyć temat. Do czego ma służyć monitor ? Przedewszystkim do gier i filmów, ale dobra jasność, ostrość i odwzorowanie kolorów przyda się także przy WWW i zwykłym użytkowaniu. Mam więc pytanie do Was drodzy Userzy - co kupić ? Jako student pieniędzy na nowy ze sklepu nie mam, a podobno na Allegro można wyszukać niezłe sztuki. Co polecacie ?? Budżet jak narazie jest ograniczony do max 350 złotych, może uda się coś więcej wyszukać. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item90772866_monitor..._gwarancji.html

 

Ten monitor ma 2 lata gwarancji i w 1280x960 przy 100 Hz nie będzie nawet cienia problemów z wyświetlaniem.

 

ew. ten:

http://www.allegro.pl/item90771678_monitor...gwarancji_.html

 

ale tylko rok gw.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem IBM P260 21 cali za 300zl fakt ze nie nowka ale sprzedawca daje pol roczna gwarancje. Hm monitor jest w bardzo dobrym stanie, na poczatku przestraszylem sie dwiema kreskami poziomymi na ekranie ale to jest normalne dla kineskopow Sony :) Monitorek jest wporzo, zdazylem sie juz przyzwyczaic po przesiadce z 17''. Teraz pracuje sobie w trybie 1024x768 - 140Hz, dla 1280x1024 wyciaga 100Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem IBM P260 21 cali za 300zl fakt ze nie nowka ale sprzedawca daje pol roczna gwarancje. Hm monitor jest w bardzo dobrym stanie, na poczatku przestraszylem sie dwiema kreskami poziomymi na ekranie ale to jest normalne dla kineskopow Sony :) Monitorek jest wporzo, zdazylem sie juz przyzwyczaic po przesiadce z 17''. Teraz pracuje sobie w trybie 1024x768 - 140Hz, dla 1280x1024 wyciaga 100Hz.

Na monitorze 4:3 nie ma sensu włączać 1280x1024 ( 5:4 ). Tyle wyciąga na DVI ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na monitorze 4:3 nie ma sensu włączać 1280x1024 ( 5:4 ). Tyle wyciąga na DVI ??

1280x960 tez ma 100Hz - uzywam trybu 1024x768 na tamtych sie nie znam :>

 

Tak dla scislosci to w 1024 na liscie czestotliwosci jest jeszcze 144Hz do wyboru, ale i tak korzystam ze 140, po co zylowac.

Edytowane przez dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szczere chęci ale ja chcę monitor 19” ( jak w tytule podałem ) 17” to dla mnie za mały a 21” z kolei jest trochę zbyt duży…

A może to albo to ??

Edytowane przez Horgrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...