Skocz do zawartości
Shangri_La

CDrom LG - zabojca płyt ;)

Rekomendowane odpowiedzi

tez mam LG 40x i nigdy jeszce nie mialem problemow z nia z tego co pamietam to chyba mi kiedys 2 plytki spieprzyla i tak nic pozatym oby tak juz pozostalo :) :)

LOL :) chlopie, mi by wystarzcylo ze 1 cd poszlo sie czesac zeby pozegnac sie z cd romem :D, jak by mi rozwalilo plyte warta 2000 to bym sie maxymalnie wkurrr rzył, dajcie spokoj z kupowaniem cdromow lg, tyle plyt co one narozwalaly to wystarczy na całą hisorie komputerow ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam LG 40x i nigdy jeszce nie mialem problemow z nia z tego co pamietam to chyba mi kiedys 2 plytki spieprzyla i tak nic pozatym oby tak juz pozostalo :) :)

LOL :) chlopie, mi by wystarzcylo ze 1 cd poszlo sie czesac zeby pozegnac sie z cd romem :D, jak by mi rozwalilo plyte warta 2000 to bym sie maxymalnie wkurrr rzył, dajcie spokoj z kupowaniem cdromow lg, tyle plyt co one narozwalaly to wystarczy na całą hisorie komputerow ....

chyba nie sprecyzowalem mojej odpowiedzi mowie tu o nagrywarce LG 40x12x40 i mowie tu o nagrywaniu tak dla sprostowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj LG 52x (jak gdziers tu wyczytalem to od Lezace Gowno :lol: )

Zdetonowal 4 plytki, rozme, od oryginala poprzez cd z gazety po pirata i na 4 sie skonczylo. Po detonacji ostatniego z nich odlamek scial soczewke lesera. Od tego czasu jade na starym 24x i cdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam LG 40x i nigdy jeszce nie mialem problemow z nia z tego co pamietam to chyba mi kiedys 2 plytki spieprzyla i tak nic pozatym oby tak juz pozostalo :) :)

LOL :) chlopie, mi by wystarzcylo ze 1 cd poszlo sie czesac zeby pozegnac sie z cd romem :D, jak by mi rozwalilo plyte warta 2000 to bym sie maxymalnie wkurrr rzył, dajcie spokoj z kupowaniem cdromow lg, tyle plyt co one narozwalaly to wystarczy na całą hisorie komputerow ....

Wiem, ze lg to kicz ale nie zapominaj, ze jak sie ma cd z softem wartym 2k w srodku to sie robi backupa plyty i z kopii jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam LG 40x i nigdy jeszce nie mialem problemow z nia z tego co pamietam to chyba mi kiedys 2 plytki spieprzyla i tak nic pozatym oby tak juz pozostalo :) :)

LOL :) chlopie, mi by wystarzcylo ze 1 cd poszlo sie czesac zeby pozegnac sie z cd romem :D, jak by mi rozwalilo plyte warta 2000 to bym sie maxymalnie wkurrr rzył, dajcie spokoj z kupowaniem cdromow lg, tyle plyt co one narozwalaly to wystarczy na całą hisorie komputerow ....

chyba nie sprecyzowalem mojej odpowiedzi mowie tu o nagrywarce LG 40x12x40 i mowie tu o nagrywaniu tak dla sprostowania :)

Kolega z sieci ma tego cd Lg 52x, i rozwalilo mu juz 3 cd,w tym 2 oryginały audio, i jedna cd od Baldurs Gate oryginala, za kazdym razem trzymali cdroma ponad 2 tygodnie i oddawali nowego, Ja mam jeszcze starszego cd Lite ona urzywam go owiele wiecej niz on i niemialem zadnych problemow, co jak co ale Cdromy Lg z seri 52x, to jest jedno wielkie nieporozumienie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam lg52x i zadnej plytki jeszcze nie rozwalil

jednakże mam z nim inny problem, mianowicie po podpieciu na osobnej taśmie nagrywarki liteon 48246S strasznie spadla prędkość odczytu. (przed zakupem nagrywarki kopiowal 700 mb w okolo 6 minut teraz natomiast zajmuje mu to okolo 20 min (zalezne od plyty - czasami jest to 15 minut czasami 20), mimo iz wczesniej tez byl podpiety na jedenj taśmie z twardym).

Co mozne byc tego przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh wyobrazcie sobie ze dziwnym trafem kupiliscie originala xp'ka (opcja tylko wprzypadku jakims tam bo chyba nikt xpka niekupi ) ale oki wkladacie taką plytke do LG i za chwiel wylatuje niczym małysz :D no i co wtedy WIELKI ZONK heheh ftedy to na maxa przechlapane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh wyobrazcie sobie ze dziwnym trafem kupiliscie originala xp'ka (opcja tylko wprzypadku jakims tam bo chyba nikt xpka niekupi ) ale oki wkladacie taką plytke do LG i za chwiel wylatuje niczym małysz :D no i co wtedy WIELKI ZONK heheh ftedy to na maxa przechlapane....

pierwszy krok lece po srubokret :P

drugi wykrecam

trzeci zbieram resztki xp

czwarty pakuje lg i resztki xp do torby

piaty odpalam wóz

szósty jade do servisu Chorzowska Street

siódmy bije pierwszego napotkanego servisanta

osmy wyjerzdzam o 1000zł do przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

HEHEHEH A JA MIALEM 3 LG'KI 52X I W TRZECH MI ROZPIZDZILO PLYTKI!ZMIENILE MNA SAMSUNGA!NA RAZIE DZIALA GIT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEH A JA MIALEM 3 LG'KI 52X I W TRZECH MI ROZPIZDZILO PLYTKI!ZMIENILE MNA SAMSUNGA!NA RAZIE DZIALA GIT!

Dobre !!!

Ja miałem samsunga i mi tak roz....lił płytkę(oryginalną grę) że sam się rozsypał. Koledze samsung padł sam. Wymienili mi na LG 52x i chodził idealnie przez półtora roku, nadal bym z niego korzystał gdybym nie kupił DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie CD-Romy LG (48x i 52x) to najgorsze produkty tej firmy. Ja mam DVD 16x i działa bez zarzutu.

Niezgadzam się z tobą całkowicie :P bo mój kolega ma też LG52x i poprostu trafił na dobry egzelplarz :P nawet czasem gdy u niego jestem to mysle ze ten LG chodzi lepiej od mego TEAC :) ale wkoncu ten temat zostal stworzony aby firme LG dereklamowac tak wiec

 

!!!!!LG SUX!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

HEHEHEH A JA MIALEM 3 LG'KI 52X I W TRZECH MI ROZPIZDZILO PLYTKI!ZMIENILE MNA SAMSUNGA!NA RAZIE DZIALA GIT!

Dobre !!!

Ja miałem samsunga i mi tak roz....lił płytkę(oryginalną grę) że sam się rozsypał. Koledze samsung padł sam. Wymienili mi na LG 52x i chodził idealnie przez półtora roku, nadal bym z niego korzystał gdybym nie kupił DVD

Zlośliwosc rzeczy martwych :D Fakt faktem ze LGiki sa najlepszymi rozpierdalaczami plyyt :D Mi 3 razy ruskie tloczone rozwalilo!I budowe zewnetrzna ma dobra bo zadna nie wypadla na zewnatrz wszystko ladnie zostalo w srodku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytam to musze byc niesamowitym szczesciazem, bo posiadam dwa napedy lg juz kupe czasu i absolutnie zadnej plytki nie rozpierniczylo, a wrecz odwrotnie czyta wszystko bardzo sprawnie.

 

CD-RW 24/10/40

CD-ROM 52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytam to musze byc niesamowitym szczesciazem, bo posiadam dwa napedy lg juz kupe czasu i absolutnie zadnej plytki nie rozpierniczylo, a wrecz odwrotnie czyta wszystko bardzo sprawnie.

 

CD-RW 24/10/40

CD-ROM 52

 

no fakt :P z nagrywarami tak niejest :) bo nagrywarki bardzo dobrze chodza ale z tym cd romem to trafiles ze hoho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym LG to widze że jest tak jak z codegenami.Nieraz trafi się naprawde dobra partia.

heh chyba nieraz trafi sie DZIALAJACA :-)

 

sam mam cdrw lg i jestem zadowolony - to o codegenach - nie przymierzajac porownanie z lekka na wyrost... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam cd-ka PIONIER(jeszcze slot-in) 36x :P dziala gdzies jakies....5lat :P :P jeszcze zadnej plytki nie zjadł :P NARAZIE NIE JEST GŁODNY :P :P

 

 

a mialem cd-ka LG 48x i sprawowal sie bez zarzutu, jedyna wada to byla glosna praca.....a zato mojemu koledze LG wchrupał :P FIFKE 2000 orginalna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to LG co w podpisie i odpukac żadnej płytki nawet nie tknoł wręcz przeciwnie sprawuje sie świetnie a troche już ma i płyt przeczytał nie mało ostatnio tylko go przyczyśćiłem i chodzi jak nowy mój kumpel ma CD-ROM LG 32x i chodzi mu bardzo dobrze a co on z nim robił to wy sobie nawet tego nie wyobrażacie :) (kiedyś miałem również LG 32x ale siadło mi po roku ale troche było tez chyba w tym mojej winy) a znowu moja kuzynka ma LG 52x i ma chyba z rok i już jej siadł.Także mi się wniosek nasówa taki po 1 te 52x to są niewypały po 2 jak już to trzeba trafic na model po 3 starsze LG są przeważnie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój lg52x dobije niedługo do 3 lat 8) i na prawdę jestem z niego zadowolony. Zauważyłem natomiast u znajomych , że ich lg52x(1 rok i nowsze) to niezły kawał złomu. :?:

Tak samo nagrywarki : swoją starą cdrw lg 8x4x32x oddałem dla dziewczyny i działa bez bólu już kolejny rok. A z drugiej strony - mam teraz nagrywarkę lg cdrw 32x10x40 - 6/7 miesięcy po zakupie zaczął się sypać laser.

Coś w tym musi być - starsze lg to nie to samo ,co teraz leży na półkach w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...