Skocz do zawartości
samhain

Czego Oczekujesz Od Bloku Na Gpu + Mem

Gpu + Mem  

175 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego Oczekujesz Od Bloku Na Gpu + Mem

    • Wydajnosc (max OC)
      92
    • Tak dla zasady....
      0
    • Ma byc chlodzone i tyle
      11
    • To jest trendy/jazzy/glamour/i jak sie to jeszcze tam nazywa ;)
      7
    • Potrzebuje kompleksowego chlodzenia grafiki bez wzgledu na wyglad
      28
    • Nie wazne jak, wazne aby chlodzilo... woda ;)
      12
    • Po co to chlodzic?
      0
    • Radiatory wystarcza ;)
      5
    • Tani byle chlodzil
      20


Rekomendowane odpowiedzi

fajne

nie doczytałęm sie nigdzie jaka cena.

jak bedzie finalna to podam :) ale nie bedzie wysoka... wiadomo ze jak ktos ma memki po obu stronach to zaplaci wiecej niz za bloki po jednej stronie

 

A ja mam kolejne zastosowanie dla tych bloczków moze jakis hardcorowiec bedzie chlodzil extremalnie podkrecony ram tym "wymyslem" od sama!

do memek beda osobne bloki...

 

drugi GpuMem, ktory jest w trakcie tworzenia ;)

 

cholera mialem nei mowic ze beda dwa rozne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne to fajne :) jak spasuja wymiary to pewnie niedlugo wywale buczek z gpu :) a wiadomo orientacyjnie kiedy pojawi sie drugi bloczek gpu+mem? tydzien? miesiac? kwartal? :)

na razie brak jakiejkolwiek dady...

 

na pewno po swietach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloczki super :)

 

tylko zastanawiam sie czy Niemiec nie ma racji jesli chodzi o karty serii 6800-7900 - pomiedzy parami kosci pamieci jest strasznie malo miejsca - jakies 1,5 - max 2cm i nie wiem czy nawet przy innym ulozeniu zlaczek nie bedzie problemu..

 

mam jeszcze pytanie co z mocowaniem f2g do kart ze srednica otworow 2mm? zostalo to rozwiazane? czy nadal musze czerkac na f2g rev2 lub cos innego :) - i sakraramentalne - kiedy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloczki super :)

 

tylko zastanawiam sie czy Niemiec nie ma racji jesli chodzi o karty serii 6800-7900 - pomiedzy parami kosci pamieci jest strasznie malo miejsca - jakies 1,5 - max 2cm i nie wiem czy nawet przy innym ulozeniu zlaczek nie bedzie problemu..

 

mam jeszcze pytanie co z mocowaniem f2g do kart ze srednica otworow 2mm? zostalo to rozwiazane? czy nadal musze czerkac na f2g rev2 lub cos innego :) - i sakraramentalne - kiedy? :D

pisalem ze w finalnej bedzie pasowac

 

rev2 zalatwi ten problem... prace sa mocno zaawansowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze w finalnej bedzie pasowac

 

rev2 zalatwi ten problem... prace sa mocno zaawansowane...

tak, wiem ze pisales - ostatnio bardzo uwaznie czytam Twoje posty B) i nie chcialem "podwazac" slow Twych :-P

a napisalem tak dlatego, ze jestem mocno zainteresowany tymi produktami i z niecierpliwoscia oczekuje wersji finalnych i wolalbym, jak cos, nie czekac na rev2 mem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem ze pisales - ostatnio bardzo uwaznie czytam Twoje posty B) i nie chcialem "podwazac" slow Twych :-P

a napisalem tak dlatego, ze jestem mocno zainteresowany tymi produktami i z niecierpliwoscia oczekuje wersji finalnych i wolalbym, jak cos, nie czekac na rev2 mem :-P

nie bedzie rev2 mem beda dwa rodzaje pokazanych tutaj i zupelnie inna konstrukcja tez na pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przespales ?? :D

 

14 kwi 06 : 22:23 ;) na RN :> i tutaj strone wczesniej :D

Hmmm .... a myślałem ze foty które do mnie przyszły przez GG to jakies przedpremierowe :P :mur:

 

Ale jesli chodzi o bloczki .... powiem szczerze spodziewałem sie czegos bardziej dopracowanego. A poza tym tak jak pokazujesz na tych zdjeciach to jestem ciekaw jak chcesz podpiąć węże .. prezca tam kondzioły przeszkadzają.

Wyjscia powinny byc imho do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .... a myślałem ze foty które do mnie przyszły przez GG to jakies przedpremierowe :P :mur:

 

Ale jesli chodzi o bloczki .... powiem szczerze spodziewałem sie czegos bardziej dopracowanego. A poza tym tak jak pokazujesz na tych zdjeciach to jestem ciekaw jak chcesz podpiąć węże .. prezca tam kondzioły przeszkadzają.

Wyjscia powinny byc imho do góry.

grrrrrrrrrrrr :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

 

CZYTAJ OPIS: http://www.realitynet.pl/e107_plugins/foru...topic.php?19902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82 poczytaj ;) Jest napisane ze bedą pod kątem wyjscia wiec powinno być wsio ok ;) Sam no gartuluje, ładne niespodzianki nam robisz :) Realitynet w siłe rosnie widze. Gratuluje udanego chłodzenia na memki ;) Wkońcu woda na pamieciach bedzie o taak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrrr przeczytałem ... beta ... bedzie bardziej user friendly ... nie sugerowac sie wyglądem .... nic poza tym.

grrrr zaczyna sie robic romantycznie grrrrr :)

 

to skad wniosek o wyyprowadzeniu rurek skoro pisalem ze w tej wersji NIE byly one przedmiotem testowania?

 

Miazga zalatwil Wam kolejny tydzien bez nowych blokow :P (joke)

 

Miazga82 poczytaj ;) Jest napisane ze bedą pod kątem wyjscia wiec powinno być wsio ok ;) Sam no gartuluje, ładne niespodzianki nam robisz :) Realitynet w siłe rosnie widze. Gratuluje udanego chłodzenia na memki ;) Wkońcu woda na pamieciach bedzie o taak ;)

 

thx :D :oops: :oops: :oops:

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Fajnie to rozwiazane... Ale co dla nowych kart z pamieciami pod skosem wzgledem Gpu?? malo miejsca na polaczenie... ale juz doczytalem ze to zmienisz...

Ale jak dla mnie to bloczki OK!!

Edytowane przez Drejfus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam nadzieje ze nie odebrałes moich wypowiedzi jako opinie negatywną. GRatuluje ze cos takiego wypuszczasz. Chyba jako pierwszy w polsce wprowadzasz cos takeigo do sprzedaży.

Widze że beta wiec ma prawo byc niedopracowana, choć ..... ;) .... no nic nie mowie.

Najważniejsze ze bedzie chłodzic ramy.

 

Pytanko: pewnie nie bedzie tych cacek z wiekszymi otworami? Nie da sie wlutowac czegos o srednicy wew. 10?

Takich kilka bloczkow to by było killerem dla mojego atmana ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam nadzieje ze nie odebrałes moich wypowiedzi jako opinie negatywną. GRatuluje ze cos takiego wypuszczasz. Chyba jako pierwszy w polsce wprowadzasz cos takeigo do sprzedaży.

Widze że beta wiec ma prawo byc niedopracowana, choć ..... ;) .... no nic nie mowie.

Najważniejsze ze bedzie chłodzic ramy.

 

Pytanko: pewnie nie bedzie tych cacek z wiekszymi otworami? Nie da sie wlutowac czegos o srednicy wew. 10?

Takich kilka bloczkow to by było killerem dla mojego atmana ;(

nieee chodzilo oto ze odebralem jakbys NIE przeczytal i stwierdzil ze cos takiego daje do sprzedania...

 

co do wiekszych wezy...

 

sorki, ale nie zmiesci sie wtedy POD f2g a tu jeszcze SLI i inne systemy sa ;)

 

 

czas sie wylulac... 2 bloczki pokazane... trzeciego nie zobaczycie - pasqdy :P jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam a bedzie mozliwosc customowego wyprowadzenia rurek do bloczkow na MEM? tzn zeby np jedno wyprowadzenie bylo rownolegle z plaszczyzna PCB grafy (by polaczyc bloczki z jednej i drugiej strony) a drugie prostopadle (by polaczyc bloczki z tej samej strony)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 bloczki pokazane... trzeciego nie zobaczycie - pasqdy :P jeszcze ;)

 

My klienci zapamietamy to sobie ;)

 

A co do bloczków to mnie ciekawi jeszcze mocowanie do nich... i czy ten ich ciężar (bo jednak dość sporo miedzi na karcie wyląduje) nie bedzie płytki wyginać ? jakaś zapinka bedzie czy sie trza z klejem babrać :> ?

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My klienci zapamietamy to sobie ;)

 

A co do bloczków to mnie ciekawi jeszcze mocowanie do nich... i czy ten ich ciężar (bo jednak dość sporo miedzi na karcie wyląduje) nie bedzie płytki wyginać ? jakaś zapinka bedzie czy sie trza z klejem babrać :> ?

Z klejem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...