Skocz do zawartości
DonCorleone91

Creative Vs. Logitech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę, gdyż chciałbym się Was poradzić w sprawie wyboru głośniczków. Zestawy jakie mnie interesują to:

Logitech

Creative

Ma ktoś z Was takowe?? Zależy mi na dobrym, czystym basie a nie na bezsensownym dudnieniu Mam spory dylemat, gdyż opinie na temat obu produktów są bardzo zróżnicowane... Dzięki za rady i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to do dobrego basu potrzebny jest pożądny głośnik, nie chodzi mi o to, że to są kiepskie, ale o moc, skok itd. przy 20-30 w wooferze wodotrysków się nie spodziewaj, chociaż jakoś dźwięku, w tych co podałeś, na pewno nie, bedzie zła, super pewnie też nie, ale przecietny człowiek róznicy nie zauważy :) . Według mnie to ładny, czysty, głęboki i bez żadnych szmerów bas (i nie gorsze wysokie dźwięki) uzyskasz kupując głośniki za 1,5 tys złotych. Pisze tak ponieważ u mnie w domu pożądne, dobrze grające i mocne audio jest wręcz wymagane ;) i raczej nie mam porównania dźwięku do tych zestawów.

 

wracając do tematu to wybrałbym logitechy, bo miałem zamiar je kupić jakiś czas temu, jednak dostałem dużo lepszy sprzet więc o nich zapomniałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tobie polecił creativy miałem podobny zestaw tylko ze troche starszy p380 http://www.allegro.pl/item92657133_glosnik...w24m_sklep.html i byłem z nich zadowolony głosniki logitecha graja podobnie jak te, ale creativ dla mnie zastosował lepsze rozwiązanie kontrolera głośności gdyż jest on umieszczony na kablu z pilotem a nie jak u logitecha na satelitce :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te Creative'y, i z basu nie jestem zadowolony :/ Wydaje mi się jakiś taki świdrujący i rzężący, z reguły mam ustawiony na minimum albo ciut ciut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piszę, gdyż chciałbym się Was poradzić w sprawie wyboru głośniczków. Zestawy jakie mnie interesują to:

Logitech

Creative

Ma ktoś z Was takowe?? Zależy mi na dobrym, czystym basie a nie na bezsensownym dudnieniu Mam spory dylemat, gdyż opinie na temat obu produktów są bardzo zróżnicowane... Dzięki za rady i pozdrawiam!

Z tego co proponujesz - Creative.

 

A do osob niezadowolonych - Panowie, to tylko glosniki komputerowe, nie oczekujcie cudow - jezeli chcecie prawdziwej jakosci - to polecam sprzet fachowy - budzet ok 20 000 zł wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: ty wiesz co ty gadasz :mur:

tak wiem... jesli nie slyszales tych glosnikow to sie nie wypowiadaj, moze wyglad maja kiepski (mi sie podoba) to w porownaniu do logow x230 i creativow T3030 graja o wiele lepiej i czysciej

 

widac ze marka logitech lub creatvie przyslonila co poniektorym oczy...

 

jesli nie te modecomy to tylko i wylacznie logitechy x230 (one daja jeszcze rade) bo creativy to smiech na sali (wiem co mowie bo sam te g*wna posiadam...)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...