Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze jest jak w 15 minucie Mateusz Romka żegna...:D

:lol2: :lol2: tez z tego miałem taką bekę że mała bania... Ablo Borek mówi cóż za piękny strzało, koło słupka. A Roman odpowiada, że po tak niecelnych strzałach powinien wrócić do szkółki piłkarskiej :lol: Ale z tym żegnaniem jest najlepsze ;]]]]]]]]]]]]]]] [[[[[[[[[[[[[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po sesji grania ze znajomym w PES6 (nowe pady SONY już czekały 2 tyg na pojedynek :D). Muszę powiedzieć że teraz to naprawdę czysta frajda - prawdziwy symulator. Gramy od ISS1 czyli ISS 1-2, PES 1-6 i znamy tą gierę na wylot (ja np mam swoje "magiczne" ustawienie od PES1 i cały czas świetnie działa :P). Gameplay jest rewelacyjny oczywiście cały czas jest parę bugów ale gra już nie jest tak SCHEMATYCZNA jak do tej pory. Możliwe że to jest wrażenie uzyskiwane po odpaleniu nowej częsci ale oby trwało jak najdłużej B-)

 

Obrońca jak próbuje zabrać piłkę napastnikowi to do tej pory był albo faul albo mu zabrał (no albo jakieś przypadkowe zbicie) a teraz naprawdę wiele rzeczy się dzieje - np obrońca zabiera i od razu napastnik odzyskuje. Podobają mi się również strzały bo widać różnicę kto umie strzelać a kto nie. Tak sam drybling jest lepiej zrobiony teraz widać że CI prawdziwi dryblerzy Ronaldinho, Messi, Joe Cole, Robben, Robinho, C.Ronaldo itp naprawdę potrafią zakręcić obronę bez problemu. Aha czy to mi się wydaję czy dużo łatwiej jest się kiwać utrzymując się przy tym przy piłce. W pes 5 najwięcej się ugrywało podaniami a tutaj udało mi się przeprowadzić bardzo dużo akcji indywidualnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PESEM.

Polega na tym ze gierka skacze - tz jezeli pulpit mam ustawiony na 1440x900 na wide - odswiezanie mam ustawione 75Hz i nie moge zmienic- przez co gra skacze .

Jezeli pulpit ustawie na 1280x1024 odswiezanie zmienie sobie na 60Hz i pes juz normalnie dziala.

Glupio jest za kazdym razem zmieniac rozdzielke w windowsie zeby pes plynnie dzialal.

Mozna to jakos obejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze pes 6 jest trodniejszy od poprzednika;) znudzilo mi sie wygrywac po 8:0 czasami na najwyzszym poziomie:)

W takim razie po co grałeś z komputerem? Neta masz więc co to za problem znaleźć przeciwnika równego sobie i z nim zagrać? Ale mi smaka narobiliście tymi wszystkimi bramkami, screenami i wypowiedziami :( To wkońcu którego jest premiera? 3.11 czy 7.11 bo spotkałem się z tymi dwiema opcjami i nie wiem która jest prawdziwa ;] Jak tylko dostanę PES'ika w swoje ręce to od razu na lobby, trzeba skopać komuś tyłek :D:D. Idę spać, przynajmniej moje oczekiwanie na gierkę skróci się o te 8 godzin. CyA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegrałem ponad 10 meczów i sędzia ZAWSZE doliczał tylko jedną minutę,pomimo że było z 5 żółtych kartek i jedna czerwona.

 

EDIT:Faktycznie macie rację.Przed chwilą sędzia doliczył dwie minuty.

 

Jestem ciekaw czy Winning Eleven 2007 przyniesie jakiekolwiek zmiany w stosunku do PES 6.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pes-online.net/Kiwi/TutoWE10/Talon.AVI

 

HOW???????????????????????????????????

Dałem w którymś poście filmik ;) bo sam tak strzeliłem hehe :P. Trzeba stać tylko tyłem do bramkarza i nacisnąć strzał... Oczywiście potrzebny do tego jest zawodnim z odpowiednimi umiejętnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ widze że zostałeś przy polskim interfejsie ?? :lol. Co jak co ale jak wszedłem do ustawień strategii po Polsku to nie wiedziałem co i jak :P np OP - ofensywny pomocnik (chociaż po angielsku też się trochę pozmieniało). Dlatego na razie mam polski komentarz (pełen bugów) i ang menu. Niedługo chyba komentarz pójdzie off i tak zostanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ widze że zostałeś przy polskim interfejsie ?? :lol. Co jak co ale jak wszedłem do ustawień strategii po Polsku to nie wiedziałem co i jak :P np OP - ofensywny pomocnik (chociaż po angielsku też się trochę pozmieniało). Dlatego na razie mam polski komentarz (pełen bugów) i ang menu. Niedługo chyba komentarz pójdzie off i tak zostanie ;]

no ja już pomału Burka i Kołtuna słuchać nie mogę, chyba ich wyłączę :) Przełączę się na hiszpański, przynajmniej nie będę rozumiał tych bzdur :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym tygodniu już zagram w PES-a 6 ale niestety z neta ściągniętego w tej chwili mi szkoda kasy na kupno :? ale widze że lepsza frajda grać przez neta niż z kompem

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...